Vítejte na našich stránkách!

Krémová polévka s brokolicí, dýní a čočkou tianDe
Další náhledy

Krémová polévka s brokolicí, dýní a čočkou tianDe

52
Rychlý popis

Krémová polévka s brokolicí, dýní a čočkou - tato polévka od TianDe obsahuje pouze přírodní produkty a je vhodná jako rychlá svačinka a doplněk stravy. Výhodou této polévky je že, podporuje imunitu, organismus a doporučuje se pro ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,6 / 5) 514 hlasů
  • 3,6/5(514) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Krémová polévka s brokolicí, dýní a čočkou - tato polévka od TianDe obsahuje pouze přírodní produkty a je vhodná jako rychlá svačinka a doplněk stravy. Výhodou této polévky je že, podporuje imunitu, organismus a doporučuje se pro všechny, kteří si zrovna hlídají svou váhu. V balíčku je 36 porcí a obsahuje obiloviny, zeleninu jako je špenát, brokolice, inulin a bílkoviny. Navíc velmi dobře udržuje mikroflóru ve střevech a zlepšuje peristaltiku střev.

Použití: Zalijte 75 – 80 ml horké vody, zamíchejte a nechte 2 až 3 minuty odstát.

 

Tento produkt koupíte na eshop tianDe zde: Krémová polévka s brokolicí, dýní a čočkou

 

Aktivní složky

Amarant

Šampion ve světe rostlin, co se týká obsahu vysoce kvalitních bílkovin. Obsahuje vzácné a pro lidský organismus životně důležité složky: lizin (nenahraditelnou aminokyselinu), vzácný amarantový olej, skvalen, pektiny, vitamíny a minerální soli. Amarant je vynikající antioxidant, který chrání pleťové buňky před předčasným stárnutím, napomáhá prevenci různých onemocnění a je zdrojem energie.

Bramborové lupínky

Pravé, na jemno nakrájené brambory. Lupínky jsou nejen chutné, ale i zdravé. Liší se chemickým složením, přičemž obsahují: vitamíny В1, В2, В3, В5, В6, В9, А, Е, С, К a betakaroten, nenasycené mastné kyseliny, draslík, vápník, hořčík, zinek, selen, měď, mangan, železo, fosfor a sodík.

Paprika

Paprika dodává pokrmům bohatou vůni a jedinečnou chuť. Obsahuje množství biologicky účinných látek, které příznivě působí na oběhovou soustavu a předchází vzniku trombózy. Paprika pomáhá zbavit se nadbytečné váhy, protože dokáže urychlovat procesy trávení.

Kopr

Jedná se o skvělý způsob jak jídlu dodat aroma, aniž bychom zvýšili jeho kalorickou hodnotu nebo obsah tuku, a zároveň prospět organismu. Kopr příznivě působí na trávicí, nervový a kardiovaskulární systém, napomáhá snížit váhu a vykazuje antibakteriální vlastnosti.

Česnek

Česnek je známý a oblíbený po celém světě. Jeho bohatou, výraznou chuť si člověk s ničím jiným nesplete. Česnek je vítaným hostem v mnoha pokrmech, dodává jim specifickou chuť a vůni. Navíc má nespočet pozitivních účinků na zdraví. Léčivé schopnosti česneku jsou dány jeho bohatým složením - najdete v něm okolo 400 různých látek a sloučenin. Říká se mu přírodní antibiotikum nebo bojovník proti virům a je to také známý prostředek pro prevenci proti ateroskleróze v raném stádiu onemocnění.

Dýně

Dýňová semena a dužina - to je hotová zásobárna vitamínů, stopových prvků, minerálů a aminokyselin. Dýně má silné antioxidační účinky ve formě vysokého obsahu vitamínu E, napomáhá čištění organismu, včetně odbourávání těžkých kovů, vykazuje pozitivní účinky na funkci trávicího traktu. Dýňová semena jsou zároveň skvělým přípravkem proti parazitům, přičemž napomáhají čištění jater a zlepšují jejich funkci.

Červená čočka

Díky bohatému složení čočka organismus vyživuje, snadno se vstřebává a působí řadou prospěšných vlastností. Její zařazení do stravy se pozitivně odráží na funkci trávicího traktu, kardiovaskulárního a nervového systému. Je zdrojem kyseliny listové a hořčíku, které jsou velmi prospěšné na srdce. Konzumace čočky také dodává energii a životní sílu organismu.

Brokolice

Jedinečná potravina, která obsahuje řadu prospěšných látek: vitamíny, minerály, betakaroten, antioxidanty. Všechny tyto složky účinně podporují organismus, příznivě působí na řadu funkcí a posilují mužské i ženské zdraví. Obsahuje složku indol-3-karbinol, která snižuje riziko vzniku nádoru závislého na estrogenu a to jak u ženského, tak u mužského pohlaví.

Špenát

Vitamíny, minerály, betakaroten, jód a lutein jsou složky, které můžete najít ve špenátu. Napomáhají organismu vyrovnat se s různými potížemi, počínaje anémií a konče prevencí onkologie. Tato rostlina krásně čistí organismus, napomáhá urychlit metabolismus a doplňuje energii. Obsahuje složku indol-3-karbinol, která snižuje riziko vzniku nádoru závislého na estrogenu a to jak u ženského, tak u mužského pohlaví.

Bramborové lupínky

Pravé, na jemno nakrájené brambory. Lupínky jsou nejen chutné, ale i zdravé. Liší se chemickým složením, přičemž obsahují: vitamíny В1, В2, В3, В5, В6, В9, А, Е, С, К a betakaroten, nenasycené mastné kyseliny, draslík, vápník, hořčík, zinek, selen, měď, mangan, železo, fosfor a sodík.


Kód: 195434

Cena: 52 Kč

VIP Cena: 33,80 Kč

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton