Vítejte na našich stránkách!

Vítáme vás

Korporace zdraví a krásy TianDe byla založena v roce 2007 v Rusku. Pro zakladatele TianDe se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu ? to vše najdeme mezi základními kameny TianDe.

V České republice je značka TianDe zastoupena od března roku 2012 a její oblíbenost v evropských zemích neustále roste. U nás TianDe nejvíce roste poslední rok ;)

Další důležitou součástí značky TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejkrásnějších a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí výrobky TianDe ;)

Jsme přesvědčeni, že v přírodě lze najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe jsou používány unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních složek a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie.

Podniky, které vyrábí výrobky TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Produkce TianDe je dnes zastoupena v 32 zemích světa. V České republice oblíbenost TianDe neustále roste!

Podle strategie rozvoje korporace bude TianDe do roku 2020 celosvětově proslulou značkou a její produkce bude snadno dostupná pro všechny obyvatele naší planety.

Kosmetické přípravky TianDe pro péči o pokožku obličeje

Kosmetické přípravky TianDe představují syntézu nejnovějších vědeckých úspěchů a staletých zkušeností tradiční čínské medicíny. Tajemství orientálních léčitelů vyvolávají opravdové nadšení vědců a lékařů na celém světě a svou efektivitou předčí mnohé ze současných farmakologických preparátů a léčebných procedur. V arzenálu tradiční čínské medicíny se nachází víc než 5 tisíc léčivých složek rostlinného a živočišného původu.

Mnohé z nich jsou jedinečné svým účinkem, čímž jsou velmi ceněny na Západě i v Evropě: ženšen, housenice čínská (cordyceps), zelený čaj, lesklokorka lesklá (houba lingzhi), houževnatec jedlý (houba shiitake), placenta, a další.

Starobylé recepty čínské medicíny, zdokonalované v průběhu pěti tisíciletí, získávají ve spojení s moderními technologiemi větší efektivitu, což umožňuje řešit ty nejsložitější kosmetické úkoly.

Kosmetické produkty TianDe se vyrábějí v těch největších čínských závodech v souladu se světovými standardy kvality (ISO 9001:2002 a GMP).

Představte si, že kosmetické složky jsou živé předměty. Když se octnou v kelímku s krémem nebo pleťovým tonikem, začínají spolu komunikovat a vzájemně na sebe působit. Z takové komunikace se rodí to nové, čehož by ani při nejlepší vůli nedosáhla žádná ze složek sama o sobě. Podobá se to na hru symfonického orchestru: hudba, která se zrodila díky harmonické hře 100 hudebníků, je něčím mnohem větším než jen pouhou směsicí zvuků. A ani jeden hudebník nedokáže sám zreprodukovat takové znění. Tento příklad ilustruje princip synergie, jenž je základem produkce TianDe. Složení různých komponentů v kosmetických kompozicích TianDe nevytváří pouhý součet, nýbrž zcela novou kvalitu, která zaručuje největší možnou efektivitu přípravků TianDe.

Kosmetické produkty TianDe jsou zaměřeny na podporu a obnovu vlastních funkčních mechanismů kůže. Jsou povolány, aby zvýšily její ochranné funkce, nikoliv prováděly tuto práci místo ní. Toho je dosaženo pomocí obnovy přírodní rovnováhy, posílením imunity a obranných funkcí kůže. Působit na na příčinu, ne na následek problému ? to je princip, na němž staví tradiční čínská medicína. Samostatně se vypořádat s poruchami životních procesů kůže pomáhají kosmetologické programy na bázi fytoochranných komplexů, rostlinných bioproteinů a ceramidů, mořských biokomplexů, peptidů a spousty dalšího.

Kosmetické linie společnosti TianDe jsou založeny na systematickém přístupu k zachování krásy pokožky. Povrchová očista, systematické hloubkové čištění, tonizace, hydratace a ochrana, které potřebuje mladá kůže, jsou postupem času doplněny o procedury intenzivní výživy, obnovy kožní pokrývky na buněčné úrovni a liftingu. Recept každého přípravku se vypracovává s ohledem na typ kůže, její citlivost, věk a existující problémy. Pečujte o sebe s pomocí kosmetických produktů TianDe a následujte hlavní trend krásy a mládí. Vaše kůže si to zaslouží!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton