Vítejte na našich stránkách!

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI TianDe
Další náhledy

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI TianDe

139
Rychlý popis
DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI TianDe

Kód 41314        2kusy v balení
Cena 139,20 Kč    VIP cena 90,48 Kč

- detoxikační náplasti pracují, zatímco vy spíte… Detoxikační náplast je vynikající alternativou klasických agresivních metod očisty ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,78 / 5) 920 hlasů
  • 3,78/5(920) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI TianDe

Kód 41314        2kusy v balení
Cena 139,20 Kč    VIP cena 90,48 Kč

- detoxikační náplasti pracují, zatímco vy spíte… Detoxikační náplast je vynikající alternativou klasických agresivních metod očisty organismu. Čištění pomocí Master Herb má příznivý vliv na celý organismus, je absolutně nezávadná a nemá žádné vedlejší účinky.
Použití náplasti je pohodlné a navíc zvyšuje imunitu, odstraní únavu, zlepšuje koloběh krve, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organismu.

Moderní výzkumy potvrdily, že detoxikace je potřebná: odstranění toxinů až trojnásobně zvyšuje příznivý účinek diety a cvičení, kosmetických ošetření, užívání potravinových doplňků a léků.

Faktory, které způsobují nemoc a tím intoxikaci
organismu:
- stres         - jídlo
- voda        - vzduch
- čistící a prací přípravky
- antibiotika

Detoxikační orgány jsou:
– oči, plíce, žaludek, tlusté střevo, játra,
ledviny, lymfatický systém,
- naše pokožka je vlastně "třetí ledvina"

Podle teorie tradiční čínské medicíny se na chodidlech „koncentrují“ toxiny z lidského organizmu. Z tohoto důvodu je tedy na plošce nohou nejvhodnější detoxikace, protože se zbavíme až 1/3toxinů.

Při detoxikaci zvýšit množství tekutin - 30ml na 1 kg váhy, během hodiny nevypít víc než 300 ml – zatížení pro ledviny.

Začít den se sklenicí teplé vody, jíst hodně zeleniny a ovoce, úplně vynechat mléčné výrobky, maso 1x týdně, ne sladké, ne bílou mouku.

Návod: Otevřete obal, přilepte pytlíček s fytopráškem neprůhlednou stranou k lepící části a měkkou stranou nahoru, poté přiložte na pokožku. Ráno náplast sundáte a omyjete pokožku vodou.

Minimální doba jednorázového použití je 6-8 hodin, optimálně 8-10 hodin.

V době nemoci může být tato doba prodloužena na 12-24 hodin. Před nalepením náplasti udělat 15 – 20 min nožní koupel s mořskou solí nebo se solí TianDe ideální až po kolena. Aktivní složky koupele pro nohy zahřejí kůži, otevřou póry a stimuluje tok lymfy, připravují kůži na chodidlech na intenzivní detoxikaci.

Náplasti se doporučuje lepit do 21. hodiny před otevřením bioaktivních bodů, po nalepení možnost pohybu – nemusíte jít lehnout. Dát ponožky.

Ráno po odlepení náplasti omýt nohy. Minimální doba je 30 dnů. Při cukrovce, rakovině až 3 měsíce. Ideální je pít zároveň čaj s ostopestřcem na vyčištění jater.

Vyčištěním tlustého střeva zlepšíme nemoci plic…

Pro rozproudění lymfy je nejideálnější pohyb a cvik svíčka – každý den po dobu jaká vám bude příjemná.

Detoxikační náplasti se doporučuje používat od 12 let. Praxe však ukazuje, že jej lze efektivně používat i v mladším věku (od 3 let). Odpovědnost v takovém případě přebírají rodiče.

Tyto náplasti se mohou používat také jako cílený detox. Nalepí se na místo, které je oteklé, zánětlivé, bolavé a kombinuje se přes den s náplastí na bolest. Při kašli se třeba lepí na průdušky a nechává se až 16 hodin

Hlavní ingrediencí fytopolštářků náplasti je bambusový ocet, který má vskutku unikátní vlastnosti - aktivně absorbuje a odvádí škodliviny, ničí a zpomaluje růst patogenních bakterií a virů; výborně absorbuje vlhkost. Výtažek z bambusu působí antioxidačně, zlepšuje mikrocirkulaci krve a prokrvení tkání, zpevňuje stěny cév, zvyšuje jejich pružnost a tonus, snižuje propustnost kapilár a působí proti otokům.

Výtažek z anděliky má tonizující a současně zklidňující účinek, což podmiňuje jeho protistresový efekt, má antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Olivový a mandlový olej zvláčňují a hydratují pokožku.

Výsledek fungování detoxikační masky uvidíte na vlastní oči! O množství odstraněných toxinů svědčí její barva - čím je tmavší, tím více škodlivých látek je v ní nahromaděno.

Postupně, jak se tělo bude očišťovat od toxinů, bude její barva stále světlejší. Délka kůry závisí na stavu organizmu jednotlivce.
Někomu se může stát, že náplasti budou první dny bílé, buď jste je špatně nalepily, což už se několikrát stalo anebo kanálky jsou tak ucpané a někomu trvá několik dní, než se otevřou.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton