Hlavní stránka

Vítejte na našich stránkách!

Perlový pudr TianDe

Další náhledy

Perlový pudr TianDe

169

Rychlý popis

PERLOVÝ PUDR
objednací číslo 50224            cena 169 Kč         VIP cena 109,85 Kč

Perlový pudr TIANDE 100% čistý! Vyrábí se z přírodních říčních perel. Obsahuje komplexní minerály a stopové prvky s vysokým obsahem vápníku, všechny ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 2,82 / 5) 100 hlasů
  • 2,82/5(100) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

PERLOVÝ PUDR
objednací číslo 50224            cena 169 Kč         VIP cena 109,85 Kč

Perlový pudr TIANDE 100% čistý! Vyrábí se z přírodních říčních perel. Obsahuje komplexní minerály a stopové prvky s vysokým obsahem vápníku, všechny esenciální aminokyseliny. Hlavní účinnou složkou je přírodní vápník a dále významné podíly draslíku, hořčíku, železa, zinku, mědi a chromu. V tradiční čínské medicíně se používal po mnoho tisíc let jako prostředek zmírnění procesu stárnutí a prodloužení života.

Perlový prášek vykazuje protizánětlivé a antialergické účinky, zabrání zadržení vody, proto se používá při různých zánětlivých nemocech v různých místech lidského těla a také při atopických dermatitidách, těžko se hojících jizvách, jizvy po popáleninách a jiných poraněních kůže.

Perlový prášek /pudr/ – chladí a čistí především dráhy srdce, ledvin a jater, tedy klíčová energetická a funkční centra. Obsahuje množství minerálních látek a aminokyselin v té nejlepší přirozené kombinaci, tím se násobí jeho efekt a je to adaptogen bez vedlejších účinků.

Jak můžete používat (vše ze zkušeností našich zákazníků):
Díky vysokému obsahu vápníku a dalších minerálních látek v oraganické formě je Perlový prášek velice vhodný doplněk pro:

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe