Vítejte na našich stránkách!

Registrace

Je mi velkou ctí přivítat každého člověka, který chce tuto úžasnou kosmetiku TianDe šířit dál, prodávat její výrobky NEBO JEN NAKUPOVAT ZA VIP ceny :)

Hlavní výhody prodeje - nákupu kosmetiky TianDe za VIP ceny jsou:

1) kosmetiku TianDe máte pro vlastní potřebu za výhodnější ceny
.... tianDe je možné objednávat se slevou více, jak 30% bez ohledu na výši objednávky ;)
.... troufáme si říct, že TianDe nabízí jedny z nejvyšších provizí prodeje kosmetiky v ČR

2) další spolupráce (lídr, manažer TianDe) - běžně dosažitelný výdělek během pár měsíců od začátku spolupráce je od 15 tis. Kč měsíčně, kdy důkaz toho, že tento výdělek je opravdu možný, Vám rozhodně náš tým ukáže ve svém vlastním online office TianDe...

.... pokud budete chtít s námi spolupracovat na vyšších provizích, bude Vám k dispozici celý náš tým TianDe, abychom Vám pomohli

3) kosmetika TianDe je na začátku v České republice! Zatím je zde velká možnost, jak si vybudovat klientelu či kariréru - vše je jen na Vás, jakým způsobem se na TianDe "chcete vrhnout"

4) každý má v TianDe k dispozici úžasný vzdělávací systém pomocí webinářů (videa YouTube), semináře po internetu ? nemusíte nikam jezdit a učíte se vše o TianDe v pohodlí domova a rovněž je možné z domova i spolupracovat, a to i při zaměstnání či mateřské dovolené ;)


Kosmetika TianDe nabízí naprosto úžasné slevy, dodatečné provize a dárky, a znovu se budeme opakovat, že provize jsou opravdu jedny z nejvyšších, co nabízí ostatní kosmetiky v ČR ;)

Zákaznická kartička nebo přidělení ID (identifikačního čísla TianDe) je naprosto zdarma bez jakýchkoliv závazků či vstupních poplatků.... Můžete tedy začít bez jakýchkoliv nákladů.

Jakmile Vám vytvoříme ID TianDe, budete mít přístup do naprosto bezkonkurenční skupinky na Facebooku, kde se můžete dozvědět o výrobcích TianDe, přečíst si recenze nebo se naopak na cokoliv zeptat. A samozřejmě se o Vás postarám i já a můj tým, kdy budu učit vše, co budete chtít vědět či potřebovat.

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište ;)

Hezký den přeje tým TianDe.info


Kontakt TianDe:
tel. 778 055 044
email: TianDe.info
Facebook: Centrum TianDe.info


...

Nejoblíbenější výrobky TianDe