Vítejte na našich stránkách!

Registrace

Jak můžete získat slevu na kosmetiku tianDe a co tianDe vlastně nabízí?

TianDe nabízí možnost nákupu kosmetiky tianDe se slevou více, jak 30%. Každý, kdo by rád nakupoval tiande kosmetiku levněji pro sebe nebo své okolí, má tu možnost.

Jak?
Každý z Vás určitě má nějakou zákaznickou kartičku třeba Tesco, Globus, Orsay, Sportisimo a jiné. :) Tohle vlastně funguje téměř stejně, jen u tianDe máte více možností, jak využít. Můžete buď jako samospotřebitel, tianDe prodávat nebo se stát manažerkou, pokud by Vás bavilo podnikání.

Na základě osobních údajů Vám vygenerujeme Vaše ID (identifikační číslo, registrační číslo) a nastavíme eshop tianDe, kdy hned od prvního nákupu získáte slevu na nákup více, jak 30%. Vše je bez jakýchkoliv závazků, nutných - povinných nákupů nebo vstupních poplatků.

U prvního nákupu to funguje poté tak, že jakmile převýšíte částku 700Kč, automaticky v košíku eshopu tianDe uvidíte již svoji slevu. Druhý a další nákup již budete automaticky nakupovat s Vaší slevu.

Tohle je možnost, kdy budete nakupovat jako samospotřebitelka - pro osobní potřebu nebo pro pár kamarádek či rodinu. Další možnost je tianDe prodávat nebo se stát manažerkou.

Jakmile Vám vytvoříme ID TianDe, budete mít přístup do naprosto bezkonkurenční skupinky na Facebooku, kde se můžete dozvědět o výrobcích TianDe, přečíst si recenze nebo se naopak na cokoliv zeptat. A samozřejmě se o Vás postarám i já a můj tým, kdy budu učit vše, co budete chtít vědět či potřebovat.

 

Takže to shrneme:
- registrace zdarma
- nákupy se slevou více, jak 30% bez ohledu na výši objednávky
- nakupovat můžete, kdy zrovna potřebujete Vy (nikdo na Vás nákupy nevyžaduje pravidelně)
- jako poděkování získáte možnost dárkového programu (dárky za Vaše nákupy)
- budete mít svoji asistentku, která se o Vás bude po celou dobu starat - poradí, pomůže
(my komunikujeme hodně na Facebooku přes messenger - je to rychlý způsob komunikace)

 

Registrujte se teď - stačí vyplnit formulář a odeslat, my se Vám ozveme, vše dokončíme a nastavíme.

Chcete se registrovat rychleji? Zavolejte v čase 10-18hod. (ve všední dny) nebo kdykoliv na whatsapp nebo Facebook (kontakty níže) a hned se do toho pustíme, vše nastavíme!

Pokud to zvládnete zcela sami, můžete na stránkách přímo tady: TianDe - Registrace online! Poté Vám jen bude zaslán kontakt na asitentku, která Vám bude nápomocna v případě jakýchkoliv dotazů.


Kontaktovat mne můžete:

Jana Ďurčovová, tel. 775 966 595

Perlová ředitelka tianDe
Facebook Jana Ďurčovová
Facebook TianDe - vše pro zdraví a krásu
Facebook TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum

 

...

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton