Vítejte na našich stránkách!

Pektinový kysel s rakytníkem a jablkem tianDe

Pektinový kysel s rakytníkem a jablkem tianDe

49
Rychlý popis

Pektinový kysel s rakytníkem a jablkem - tento produkt s rakytníkem a jablkem byl vyvinut, aby dobře a pozitivně působil na trávicí soustavu a člověk se tak mohl cítit lépe. Obsahuje mrkvovou šťávu, která dodává tělu energii a ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,4 / 5) 451 hlasů
  • 3,4/5(451) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Pektinový kysel s rakytníkem a jablkem - tento produkt s rakytníkem a jablkem byl vyvinut, aby dobře a pozitivně působil na trávicí soustavu a člověk se tak mohl cítit lépe. Obsahuje mrkvovou šťávu, která dodává tělu energii a imunitu, jablka a dýně kteří zlepšují funkci trávení a ananasovou šťávu, díky které se tělo zbaví nežádoucích látek, ovesnou vlákninu, která tělo dokonale pročistí.

Jedná se o výrobek, který slouží jako doplněk stravy nebo jako rychlá svačinka.

Použití:
Zalijte 180 – 220 ml horké vody, zamíchejte a nechte 2 až 3 minuty odstát.

 

Tento produkt najdete na eshop tianDe přímo tady: Pektinový kysel s rakytníkem a jablkem tianDe

 

Aktivní složky

Ananas – Dužina i ananasová šťáva má omlazující účinky a působí proti otokům a stresu. Obsahuje enzym vyznačující se vysokou biologickou aktivitou. Ten podporuje trávení, napomáhá štěpit bílkoviny a spalovat tuky. Právě proto mnoho diety zahrnují ananas.

Pektin – Jedná se o látku rostlinného původu. Pektin napomáhá organismu zbavit se škodlivých látek a snižovat cholesterol v těle. Skvěle stabilizuje metabolismus a zlepšuje peristaltiku střev.

Ovesná vláknina – Jedná se o nestravitelné složky potravy určitý balast, který lidskému tělu pomáhá strávit potravu v plném objemu. Vláknina je stravitelná pouze v dolní části střev, kde „vyživuje“ prospěšnou mikroflóru. Ta produkuje vitamíny a aminokyseliny, které jsou lidskému organismu prospěšné.

Pektin

Jedná se o látku rostlinného původu. Pektin napomáhá organismu zbavit se škodlivých látek a snižovat cholesterol v těle. Skvěle stabilizuje metabolismus a zlepšuje peristaltiku střev.

Jablka

Jablka jsou jedním z nejsnáze stravitelných zdrojů železa. Toto ovoce posiluje stěny cév a zvyšuje jejich pružnost. Považují se za přírodní antioxidanty. Navíc látky obsažené v jablkách na sebe dokážou vázat toxické látky a vylučovat je z organismu.

Rakytník

Plody rakytníku a jeho šťáva působí blahodárně na všechny vnitřní orgány a posilují imunitu. Látky obsažené v rakytníku významně urychlují metabolické a imunitní procesy v kožní tkáni.

Inulin

Inulin je rozpustná vláknina, která napomáhá trávení, posiluje mikroflóru a peristaltiku střev. Inulin se skládá z řetězců molekul fruktózy, které jsou spojeny tak, že je není možné strávit v tenkém střevě. Jakmile projdou tenkým střevem a dostanou se do tlustého, zafungují jako probiotikum nebo zdroj živin pro prospěšné bakterie, které se v něm nachází.

Dýně

Dýňová semena a dužina - to je hotová zásobárna vitamínů, stopových prvků, minerálů a aminokyselin. Dýně má silné antioxidační účinky ve formě vysokého obsahu vitamínu E, napomáhá čištění organismu, včetně odbourávání těžkých kovů, vykazuje pozitivní účinky na funkci trávicího traktu. Dýňová semena jsou zároveň skvělým přípravkem proti parazitům, přičemž napomáhají čištění jater a zlepšují jejich funkci.

Mrkev – Jablka jsou jedním


Kód: 195431

Cena: 46 Kč

VIP Cena: 29,90 Kč

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton