Vítejte na našich stránkách!

Obohacený gel s Argininem a Glycinem tianDe - doplněk stravy
Další náhledy

Obohacený gel s Argininem a Glycinem tianDe - doplněk stravy

568
Rychlý popis

Potravinový komplex, který podporuje organismus. Obsahuje gel arganinem a glycinem, který je vhodný právě pro lidi, který toho potřebují stihnout opravdu hodně. Tento doplněk má positivní vliv na imunitní systém, obranyschopnost a vašemu tělu ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,39 / 5) 508 hlasů
  • 3,39/5(508) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Potravinový komplex, který podporuje organismus. Obsahuje gel arganinem a glycinem, který je vhodný právě pro lidi, který toho potřebují stihnout opravdu hodně. Tento doplněk má positivní vliv na imunitní systém, obranyschopnost a vašemu tělu dodá potřebnou energii.

Použití – 1 až 2 tablety během jídla po dobu třech týdnů.

 

Aktivní složky

L-arginin

Aminokyselina, která může zlepšit náladu, bojovat s depresí a podporuje paměť. Předchází rozvoji oxidačního stresu, chrání buňky před stárnutím, přispívá ke zvýšení obranyschopnosti a vytrvalosti.

Glycin

Aminokyselina, která hraje důležitou roli při regulaci nervových impulsů a navození harmonického psychického stavu člověka. Normalizuje látkovou výměnu, uvolňuje napětí, stimuluje mozkovou činnost.

Vitamín В5

Neboli kyselina pantothenová známá jako „antistresový vitamín“. Vitamín B5 značně zvyšuje energii a výdrž, zároveň zesiluje účinek dalších aktivních složek ve složení přípravku a zlepšuje jejich vstřebatelnost organismem.

 

Tento produkt zakoupíte na eshop tianDe přímo tady: Obohacený gel s argininem a glycinem

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton