Vítejte na našich stránkách!

Extrakt z listu ořešáku královského tianDe
Další náhledy

Extrakt z listu ořešáku královského tianDe

505
Rychlý popis

Doplněk stravy na odkyselení a posílení organismu. Tento funkční komplex pročistí organismus a zbaví tělo nežádoucích parazitů. Má antibakteriální schopnosti a je účinný při otravě toxickými látkami i proti helmitům. Navíc kromě čištění také ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,4 / 5) 619 hlasů
  • 3,4/5(619) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Doplněk stravy na odkyselení a posílení organismu. Tento funkční komplex pročistí organismus a zbaví tělo nežádoucích parazitů. Má antibakteriální schopnosti a je účinný při otravě toxickými látkami i proti helmitům. Navíc kromě čištění také zvyšuje chuť k jílu, má positivní vliv na nervovou soustavu a upravuje trávící systém.

Použití: 3x denně 1 tabletu půl hodiny před jídlem nebo jednu tabletu 30 minut před snídání a jednu tabletu 30 minut před večeří.

Aktivní složky

Houba shiitake

Výtažek z houby shiitake – východního symbolu dlouhověkosti. Podivuhodné imunomodulační vlastnosti houby jsou založeny na složitých sacharidech (polysacharidech), které podporují imunitní systém a zvyšují obranyschopnost. Další účinnou látkou v houbě shiitake je eritadenin, který, jak dokazují vědecké výzkumy, značně snižuje úroveň cholesterinu v krvi.

Vlašský ořech

Výtažek z listů vlašského ořechu je skvělým přípravkem pro celkovou očistu organismu, má anthelmintický účinek. Obsahuje třísloviny, flavonoidy, velké množství vitamínu B, který je nezbytný pro správnou funkci srdce, vitamíny C a P – antioxidanty pro zpevnění struktury cév, minerální soli a éterický olej.

Tento produkt zakoupíte na eshop tianDe zde Extrakt z listu ořešáku královského tianDe

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton