Vítejte na našich stránkách!

Pektinový kysel s vlochyní a borůvkou tianDe
Další náhledy

Pektinový kysel s vlochyní a borůvkou tianDe

49
Rychlý popis
Pektinový kysel s vlochyní a borůvkou tianDe - tento produkt je vhodný jako rychlá svačinka, která navíc prospívá vaší trávicí soustavě. Kysel od TianDe prodlužuje mládí, má positivní a blahodárné účinky na organismu, který navíc ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,48 / 5) 506 hlasů
  • 3,48/5(506) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Pektinový kysel s vlochyní a borůvkou tianDe - tento produkt je vhodný jako rychlá svačinka, která navíc prospívá vaší trávicí soustavě. Kysel od TianDe prodlužuje mládí, má positivní a blahodárné účinky na organismu, který navíc chrání před vnějšími radikály a také snižuje lámavost kapilár. Také pomáhá při problémech s trávicí soustavou. Navíc je bez škrobu, konzervantů, barviv a zvýrazňovačů chuti.

Použití: Zalijte 180 – 220 ml horké vody, zamíchejte a nechte 2 až 3 minuty odstát.

 

Tento produkt najdete na eshop tianDe přímo zde: Pektingový kysel s vlochyní a borůvkou tianDe

 

Aktivní složky

Vlochyně - Díky bohatému složení zlepšuje koncentraci a má protizánětlivé a antipyretické účinky. Tyto plody navíc posilují stěny cév, pomáhají normalizovat funkci kardiovaskulárního systému, podporují zdraví střev a slinivky břišní.

Pektin

Jedná se o látku rostlinného původu. Pektin napomáhá organismu zbavit se škodlivých látek a snižovat cholesterol v těle. Skvěle stabilizuje metabolismus a zlepšuje peristaltiku střev.

Ovesná vláknina

Jedná se o nestravitelné složky potravy, určitý balast, který lidskému tělu pomáhá strávit potravu v plném objemu. Vláknina je stravitelná pouze v dolní části střev, kde „vyživuje“ prospěšnou mikroflóru. Ta produkuje vitamíny a aminokyseliny, které jsou lidskému organismu prospěšné.

Inulin

Inulin je rozpustná vláknina, která napomáhá trávení, posiluje mikroflóru a peristaltiku střev. Inulin se skládá z řetězců molekul fruktózy, které jsou spojeny tak, že je není možné strávit v tenkém střevě. Jakmile projdou tenkým střevem a dostanou se do tlustého, zafungují jako probiotikum nebo zdroj živin pro prospěšné bakterie, které se v něm nachází.

Borůvka

Šťáva z borůvek posiluje celkový stav, má antioxidační a tonické vlastnosti. Plody borůvky obsahují obrovské množství biologicky účinných látek, včetně antokyanů. Ty spolu s glykosidy vytváří vzácné sloučeniny, a proto požívání borůvkové šťávy působí blahodárně na sítnici.

Zázvor

Zázvorový kořen se v období nachlazení používá v různých formách jako profylaktikum a přípravek na zahřátí. Zázvor obsahuje množství vitamínů skupiny B, a dále C, E a K. Kromě toho je v něm nemálo stopových prvků a živin: železo, draslík, hořčík, zinek, fosfor a mnoho dalších.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton