Vítejte na našich stránkách!

Šousin tianDe - doplněk stravy
Další náhledy

Šousin tianDe - doplněk stravy

753
Rychlý popis

Šousin tianDe - Potravinový doplněk, který pomáhá při problémech s únavou. Navíc obsahuje látky, které zajišťují antioxidační ochranu organismu a celkově ho posílí. Tento produkt má positivní a blahodární vliv na zrak, paměť a stres. Zabraňuje ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,44 / 5) 521 hlasů
  • 3,44/5(521) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Šousin tianDe - Potravinový doplněk, který pomáhá při problémech s únavou. Navíc obsahuje látky, které zajišťují antioxidační ochranu organismu a celkově ho posílí. Tento produkt má positivní a blahodární vliv na zrak, paměť a stres. Zabraňuje tvorbě sraženin, snižuje cholesterol a celkově positivně působí na celkový metabolismus.

 

Aktivní složky

Resveratrol

Resveratrol je látka nacházející se ve slupce tmavých odrůd hroznů. Při požití resveratrol aktivně blokuje reakce volných radikálů, zpomaluje proces stárnutí, zabraňuje předčasnému vadnutí, stimuluje růst kolagenových vláken, zlepšuje paměť, zrakovou ostrost, zvyšuje odolnost organismu vůči stresu.

Borůvka

Extrakt plodů borůvky snižuje počet a hloubku jemných vrásek a činí pleť jemnou a hebkou.

Koenzym Q10

Koenzym Q10 je jeden z nejsilnějších antioxidantů, který zpomaluje proces stárnutí. Díky němu buňky získávají energii pro neustálou obnovu. Redukuje jemné vrásky a nerovnosti pleti, snižuje výraznost hlubokých vrásek a pleť je tak hladší a pružnější.

Quercetin

Quercetin je silná antioxidační látka, král flavonoidů. Pomáhá posilovat stěny cév a pojivové tkáně, společně s vitamínem C reguluje syntézu kolagenu a zabraňuje jeho ničení. Je také schopen „opravovat“ další antioxidační látky poškozené bojem proti volným radikálům.

 

Tento produkt zakoupíte na eshop tianDe přímo tady: Šousin tianDe

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton