Vítejte na našich stránkách!

Bylinný čaj s vrbovkou a mochnou pro muže tianDe
Další náhledy

Bylinný čaj s vrbovkou a mochnou pro muže tianDe

249
Rychlý popis

Bylinky a rostliny obsažené v tomto čaji, které mají positivní a blahodárné účiny na mužské pohlavní orgány, byli nasbírání v jednom z nejčistších míst na planetě a to na Altaji.

 

Výtažky z bylin se zpracovávají při optimálních ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,73 / 5) 553 hlasů
  • 3,73/5(553) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Bylinky a rostliny obsažené v tomto čaji, které mají positivní a blahodárné účiny na mužské pohlavní orgány, byli nasbírání v jednom z nejčistších míst na planetě a to na Altaji.

 

Výtažky z bylin se zpracovávají při optimálních podmínkách, aby se zachoval jejich maximální účinek a co je důležité při optimální teplotě.

Bylinný čaj je ve filtračních sáčcích a ty jsou uzavřené do třívrstvého obalu (folie, krabičky a sáčku). Toto balení zajišťuje, že makro a mikroprvky a vitamíny bylin jsou bezpečně uchovávány.

Použití - Použití – 1 sáček bylinného čaje zalijte 1 sklenicí vroucí vody a nechte 5 – 10 minut louhovat.

 

Výrobek na eshopu tianDe naleznete: Bylinný čaj s vrbovkou a mochnou pro muže tianDe

 

Aktivní složky

Lopuch větší – kořen z lopuchu má protizánětlivé vlastnosti a positivní vliv na močové cesty a močový měchýř

Tužebník jílmový – obsahují salicyláty, které jsou důležité pro správnou činnost kloubů, močového systému a vylučování vody z těla, má positivní vliv na obranyschopnost

Vrbovka úzkolistá – má positivní vliv na fungování močového systému a fungování prostaty, dodává tělu potřebnou energii

Parcha saflorovitá – Podporuje imunitu a normální funkce kardiovaskulárního systému, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

Zábělník bahenní – Kořeny a oddenky mochny bahenní obsahují velké množství tříslovin, organické kyseliny, vitaminy C a A. Vykazují uklidňující, regenerační, protizánětlivý účinek. Vykazují antibakteriální účinky, pomáhají tělu zbavit se škodlivých látek.

Fenykl obecný – Plody fenyklu obecného mají uklidňující, analgetické a protikřečové účinky, zvyšují sekreční aktivitu trávicích žláz.

Medvědice lékařská – obsahuje důležité vitamíny, jako jsou B a C a také látky fenologlikozidy, organické kyseliny, třísloviny, flavonoidy, makroprvky a mikroprvky, má protizánětlivé a dezinfekční vlastnosti a zajišťuje správnou funkčnost močových cest

 

Bříza bělokorá – pupeny břízy osahují důležité vitamíny, organické kyseliny, třísloviny atd.., přispívá k tvorbě žluči, mají bakteriální a dezinfekční vlastnosti a odstraňují z těla nežádoucí toxiny

 

Řebříček – Nať řebříčku má protikřečové a baktericidní účinky, rozšiřuje žlučovody, pomáhá zastavit bolest. Vzhledem k vysokému obsahu fylochinonů (vitamín K), zvyšuje pevnost kapilár, pomáhá předcházet povrchovému a vnitřnímu krvácení.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton