Vítejte na našich stránkách!

Bylinný čaj s vrbovkou a meduňkou pro muže tianDe
Další náhledy

Bylinný čaj s vrbovkou a meduňkou pro muže tianDe

249
Rychlý popis

Bylinky a rostliny obsažené v tomto čaji, které mají positivní a blahodárné účiny na mužské pohlavní orgány, byli nasbírání v jednom z nejčistších míst na planetě a to na Altaji.

 

Výtažky z bylin se zpracovávají při optimálních ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,52 / 5) 523 hlasů
  • 3,52/5(523) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Bylinky a rostliny obsažené v tomto čaji, které mají positivní a blahodárné účiny na mužské pohlavní orgány, byli nasbírání v jednom z nejčistších míst na planetě a to na Altaji.

 

Výtažky z bylin se zpracovávají při optimálních podmínkách, aby se zachoval jejich maximální účinek a co je důležité při optimální teplotě.

Bylinný čaj je ve filtračních sáčcích a ty jsou uzavřené do třívrstvého obalu (folie, krabičky a sáčku). Toto balení zajišťuje, že makro a mikroprvky a vitamíny bylin jsou bezpečně uchovávány.

Použití - Použití – 1 sáček bylinného čaje zalijte 1 sklenicí vroucí vody a nechte 5 – 10 minut louhovat.

Výrobek na eshopu tianDe naleznete: Bylinný čaj s vrbovkou a meduňkou pro muže tianDe

 

Aktivní složky

Meduňka lékařská – Rozdrcené listy meduňky jsou zdrojem vitamínu A a C, organických kyselin a esenciálních olejů, které využívají pokožku a zlepšují látkovou výměnu v buňkách. Dodává pokožce hladkost a hebkost.

Tymián – Listy tymiánu mají příjemné osvěžující aroma. Čaj s tymiánem pomáhá obnovit síly organizmu, doporučuje se při nachlazení, kašli, zažívacích problémech. Daruje teplo v zimě a chlad v horkém počasí, tím je jedinečný.

Srdečník obecný – Napomáhá udržovat dobré pohodlí před a v průběhu menstruace, podporuje normální funkci nervového, kardiovaskulárního a dýchacího systému.

Vrbovka úzkolistá – Vrbovka úzkolistá přispívá k normální funkci močových cest, podporuje normální funkci prostaty, přispívá k duševní a fyzické pohodě.

Parcha Saflorovitá – Podporuje imunitu a normální funkce kardiovaskulárního systému, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

Třezalka tečkovaná – Podporuje normální funkce kardiovaskulárního systému, normální funkce žlučníku, normální funkce močových cest, normální stav pokožky, napomáhá k duševní rovnováze a klidnému spánku.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton