Vítejte na našich stránkách!

Bylinný čaj pro cévy s jetelem tianDe
Další náhledy

Bylinný čaj pro cévy s jetelem tianDe

249
Rychlý popis

Jedná se o bylinný čaj z řady „Dary Shambhaly“, který obsahuje meduňku lékařskou, rozmarýn a jetel luční.  Bylinky obsažené v tomto čaji, které jsou prospěšné pro kardiovaskulární systém, byli nasbírání v jednom z nejčistších míst na planetě a to ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,68 / 5) 613 hlasů
  • 3,68/5(613) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Jedná se o bylinný čaj z řady „Dary Shambhaly“, který obsahuje meduňku lékařskou, rozmarýn a jetel luční.  Bylinky obsažené v tomto čaji, které jsou prospěšné pro kardiovaskulární systém, byli nasbírání v jednom z nejčistších míst na planetě a to na Altaji.

Výtažky z bylin se zpracovávají při optimálních podmínkách, aby se zachoval jejich maximální účinek a co je důležité při optimální teplotě.

Bylinný čaj je ve filtračních sáčcích a ty jsou uzavřené do třívrstvého obalu (folie, krabičky a sáčku). Toto balení zajišťuje, že makro a mikroprvky a vitamíny bylin jsou bezpečně uchovávány.

Použití – 1 sáček bylinného čaje zalijte 1 sklenicí vroucí vody a nechte 5 – 10 minut louhovat.

Výrobek na eshopu tianDe naleznete zde: Bylinný čaj s jetelem tianDe

Aktivní složky

Meduňka lékařská – obohacuje o spoustu vitamínů, jako jsou A a C, zaručuje správnou funkčnost trávícího systému, zajišťuje klidný spánek, podporuje správnou funkčnost oběhové sousty a zajišťuje hormonální rovnováhu

Jetel luční – obsahuje vitamín A, B a C dále také železo, chrom, fosfor, hořčík, měď a vápník, má dezinfekční účinky a přispívá ke správné funkčnosti látkové výměny

Rozmarýn – pomáhá ke správné činnosti jater a posiluje obranyschopnost a organismus

Měsíček lékařský – Květy měsíčku obyčejného mají uklidňující účinek na nervový systém, pomáhají snižovat krevní tlak. Mají antibakteriální, protikřečové účinky.

Bříza bělokorá – Pupeny břízy bíle obsahuje éterické oleje, třísloviny, organické kyseliny, flavonoidy, vitamíny a další užitečné složky. Stimulují produkci žluči, mají baktericidní, antiseptický účinek. Odvádí z těla odpadní látky, zlepšují látkovou výměnu.

Hloh – Plody hlohu mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém, posilují stěny cév, stimulují krevní oběh, zlepšují zásobování srdce kyslíkem, snižují krevní tlak a snižují hladinu cholesterolu v krvi.

Podběl lékařský – Listy podbělu lékařského zlepšují látkovou výměnu, přispívají ke snížení krevního tlaku, pomáhají bojovat proti bolestem hlavy způsobeným křečemi krevních cév v mozku.

Trubkovec tyčinkový – Listy trubkovce tyčinkového – to je diuretikum, které podporuje vylučování kyseliny močové a pomáhá snižovat krevní tlak.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton