Vítejte na našich stránkách!

Krém na ruce Goji Shambala tianDe
Další náhledy

Krém na ruce Goji Shambala tianDe

126
Rychlý popis

Krémy na ruce od TianDe: hedvábná jemnost vaší pokožky

Krém na ruce Goji Shambala – pro mladou a jemnou ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,68 / 5) 713 hlasů
  • 3,68/5(713) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Krémy na ruce od TianDe: hedvábná jemnost vaší pokožky

Krém na ruce Goji Shambala – pro mladou a jemnou pokožku

 

Ruce ženy jsou odrazem celé její podstaty. Všimněte si, že ať už je dáma v práci, doma, na chalupě nebo v přírodě, má vždy svěží a pečlivě provedenou manikúru. Tedy s největší pravděpodobností je tomu tak. Díky ní celý její zevnějšek působí upraveně a kultivovaně.

 

Bezchybná manikúra a perfektní pokožka rukou jsou jedněmi z nejdůležitějších atributů úspěšné ženy, jsou její vizitkou. Na každé schůzce, obchodním jednání s partnery, romantickém večeru nebo setkání s přáteli budou dobře upravené ruce vypovídat o své nositelce a jejích úspěších, a to bez ohledu na věk.

 

Chcete-li se cítit sebejistě v každé situaci, ujistěte se, že se v důležitých okamžicích nebudete červenat, schovávat své ruce do rukavic nebo za záda. Nové produkty od TianDe – krémy na ruce Goji Shambala a Hebká protěž se postarají o jemnost a mladistvost pokožky vašich rukou.

 

Exotika pro vaše ruce: krém Goji Shambala,  Dojem krásných a upravených rukou

- Aktivně hydratuje pokožku.

- Odstraňuje pocit pnutí.

- Zajišťuje jemnost, svěžest a komfort.

 

BEZ PARABENŮ

 

Exotické složky pro mládí vašich rukou

Výtažek z plodů goji má omlazující účinky.

Aminokyseliny kukuřičného glutenu podporují ochranné funkce kůže a zvyšují tvorbu kolagenu.

Molekuly NMF (přirozeného hydratačního faktoru kůže) udržují vláhu v buňkách kůže.

Kyselina mléčná odstraňuje odumřelé buňky, hydratuje, vyhlazuje a vyrovnává pokožku.

 

Aby vaše ruce neprozrazovaly váš věk, musíte se o ně pravidelně starat. Pokožka rukou je stejně tak důležitá jako pokožka obličeje. Podléhá stárnutí. A pokud se pečlivě věnujeme obličeji, naší pozornosti by neměla unikat ani pokožka rukou.

 

Studie prokázaly, že pokožka rukou stárne rychleji. A z jakého důvodu? Zaprvé kvůli její struktuře. Na rozdíl od obličeje se v kůži rukou nachází minimální množství mazových žláz, které vytvářejí přirozenou ochrannou vrstvu. Praní, úklid, mytí nádobí, slunce i vítr narušují hydrolipidovou bariéru pokožky rukou, ta se začíná vysušovat a loupat, což vede k předčasnému stárnutí a vzniku pigmentových skvrn. První příznaky stárnutí se mohou objevit již ve 25 letech věku. K zastavení tohoto procesu přitom není třeba mnoho času a energie. Hlavním pravidlem je chránit ruce proti působení chemických látek a nízkých teplot. A k tomu vám pomohou rukavice. Gumové při úklidu a zateplené v chladných ročních obdobích.

 

Druhým pravidlem je hojné používání krému na ruce. Nezapomínejte ho používat vždy po umytí rukou a zcela jistě před spaním. Po dosažení 25 let věku používejte produkty, které obsahují omlazující složky. Naše novinka – krém od TianDe „Goji Shambala“ z oblíbené série exotických produktů Asian Beauty je právě jedním z nich.

 

Výtažek z plodů goji je skutečným zázrakem pocházejícím z východu. Goji bývá nazýváno také tibetským dřišťálem a plodem dlouholetosti. Obsahuje vitamín C, vitamíny skupiny B, zinek, fosfor, železo, měď, selen, germanium, vápník, beta-karoten, thiokyanáty, antioxidanty, aminokyseliny, polysacharidy, flavonoidy, steroidní saponiny, thiamin, zeaxantin a riboflavin. Goji je schopno navracet mládí, výtažek z plodů urychluje proces dělení kožních buněk a navrací pokožce pevnost a tonus.

 

Aminokyseliny kukuřičného glutenu methionin, lysin a threonin. Methionin urychluje regeneraci buněk, účastní se tvorby kolagenu a elastinu, látek zodpovědných za mládí pokožky. Lysin, stejně jako methionin jsou esenciální aminokyseliny, které organismus nemůže syntetizovat a dostávají se do něj tudíž jedině v potravě nebo v doplňcích stravy. Tyto aminokyseliny jsou stavebním materiálem kolagenu. Threonin funguje podobně jako kondicionér a dodává pokožce jemnost.

 

Molekuly NMF tvoří komplex molekul, které se nacházejí ve struktuře kožní vrstvy epidermis a zodpovídají za hydrataci a udržení vláhy v pokožce. NMF složky v kosmetických produktech jsou nezbytné pro podporu hydratace epidermis, která se postupně snižuje v důsledku působení různých negativních faktorů, a to včetně přírodních, například ultrafialového záření. NMF složky v kosmetických přípravcích stabilizují a regenerují přirozený hydratační faktor kůže a podporují hydrolipidovou bariéru kůže.

 

Kyselina mléčná je jednou z mála kyselin zcela fyziologických pro organismus. Proč? Kyselina mléčná je přítomna v kůži, přesněji v její svrchní rohové vrstvě. Je jednou ze složek přirozeného hydratačního faktoru kůže (NMF, natural moisturizing factor). V malých koncentracích hydratuje a zjemňuje rohovou vrstvu epidermis a také udržuje pH na povrchu kůže na úrovni 5,5. To je nezbytné především pro suchou pokožku, která se nachází právě na rukách.

obsah 80g

 odkaz na eshop tianDe:    Krém na ruce Goji Shambala tianDe

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton