Vítejte na našich stránkách!

Krém na ruce Goji Shambala tianDe

Krém na ruce Goji Shambala tianDe

Další náhledy

Krém na ruce Goji Shambala tianDe

126
Rychlý popis

Krémy na ruce od TianDe: hedvábná jemnost vaší pokožky

Krém na ruce Goji Shambala – pro mladou a jemnou ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 4,39 / 5) 137 hlasů
  • 4,39/5(137) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Krémy na ruce od TianDe: hedvábná jemnost vaší pokožky

Krém na ruce Goji Shambala – pro mladou a jemnou pokožku

 

Ruce ženy jsou odrazem celé její podstaty. Všimněte si, že ať už je dáma v práci, doma, na chalupě nebo v přírodě, má vždy svěží a pečlivě provedenou manikúru. Tedy s největší pravděpodobností je tomu tak. Díky ní celý její zevnějšek působí upraveně a kultivovaně.

 

Bezchybná manikúra a perfektní pokožka rukou jsou jedněmi z nejdůležitějších atributů úspěšné ženy, jsou její vizitkou. Na každé schůzce, obchodním jednání s partnery, romantickém večeru nebo setkání s přáteli budou dobře upravené ruce vypovídat o své nositelce a jejích úspěších, a to bez ohledu na věk.

 

Chcete-li se cítit sebejistě v každé situaci, ujistěte se, že se v důležitých okamžicích nebudete červenat, schovávat své ruce do rukavic nebo za záda. Nové produkty od TianDe – krémy na ruce Goji Shambala a Hebká protěž se postarají o jemnost a mladistvost pokožky vašich rukou.

 

Exotika pro vaše ruce: krém Goji Shambala,  Dojem krásných a upravených rukou

- Aktivně hydratuje pokožku.

- Odstraňuje pocit pnutí.

- Zajišťuje jemnost, svěžest a komfort.

 

BEZ PARABENŮ

 

Exotické složky pro mládí vašich rukou

Výtažek z plodů goji má omlazující účinky.

Aminokyseliny kukuřičného glutenu podporují ochranné funkce kůže a zvyšují tvorbu kolagenu.

Molekuly NMF (přirozeného hydratačního faktoru kůže) udržují vláhu v buňkách kůže.

Kyselina mléčná odstraňuje odumřelé buňky, hydratuje, vyhlazuje a vyrovnává pokožku.

 

Aby vaše ruce neprozrazovaly váš věk, musíte se o ně pravidelně starat. Pokožka rukou je stejně tak důležitá jako pokožka obličeje. Podléhá stárnutí. A pokud se pečlivě věnujeme obličeji, naší pozornosti by neměla unikat ani pokožka rukou.

 

Studie prokázaly, že pokožka rukou stárne rychleji. A z jakého důvodu? Zaprvé kvůli její struktuře. Na rozdíl od obličeje se v kůži rukou nachází minimální množství mazových žláz, které vytvářejí přirozenou ochrannou vrstvu. Praní, úklid, mytí nádobí, slunce i vítr narušují hydrolipidovou bariéru pokožky rukou, ta se začíná vysušovat a loupat, což vede k předčasnému stárnutí a vzniku pigmentových skvrn. První příznaky stárnutí se mohou objevit již ve 25 letech věku. K zastavení tohoto procesu přitom není třeba mnoho času a energie. Hlavním pravidlem je chránit ruce proti působení chemických látek a nízkých teplot. A k tomu vám pomohou rukavice. Gumové při úklidu a zateplené v chladných ročních obdobích.

 

Druhým pravidlem je hojné používání krému na ruce. Nezapomínejte ho používat vždy po umytí rukou a zcela jistě před spaním. Po dosažení 25 let věku používejte produkty, které obsahují omlazující složky. Naše novinka – krém od TianDe „Goji Shambala“ z oblíbené série exotických produktů Asian Beauty je právě jedním z nich.

 

Výtažek z plodů goji je skutečným zázrakem pocházejícím z východu. Goji bývá nazýváno také tibetským dřišťálem a plodem dlouholetosti. Obsahuje vitamín C, vitamíny skupiny B, zinek, fosfor, železo, měď, selen, germanium, vápník, beta-karoten, thiokyanáty, antioxidanty, aminokyseliny, polysacharidy, flavonoidy, steroidní saponiny, thiamin, zeaxantin a riboflavin. Goji je schopno navracet mládí, výtažek z plodů urychluje proces dělení kožních buněk a navrací pokožce pevnost a tonus.

 

Aminokyseliny kukuřičného glutenu methionin, lysin a threonin. Methionin urychluje regeneraci buněk, účastní se tvorby kolagenu a elastinu, látek zodpovědných za mládí pokožky. Lysin, stejně jako methionin jsou esenciální aminokyseliny, které organismus nemůže syntetizovat a dostávají se do něj tudíž jedině v potravě nebo v doplňcích stravy. Tyto aminokyseliny jsou stavebním materiálem kolagenu. Threonin funguje podobně jako kondicionér a dodává pokožce jemnost.

 

Molekuly NMF tvoří komplex molekul, které se nacházejí ve struktuře kožní vrstvy epidermis a zodpovídají za hydrataci a udržení vláhy v pokožce. NMF složky v kosmetických produktech jsou nezbytné pro podporu hydratace epidermis, která se postupně snižuje v důsledku působení různých negativních faktorů, a to včetně přírodních, například ultrafialového záření. NMF složky v kosmetických přípravcích stabilizují a regenerují přirozený hydratační faktor kůže a podporují hydrolipidovou bariéru kůže.

 

Kyselina mléčná je jednou z mála kyselin zcela fyziologických pro organismus. Proč? Kyselina mléčná je přítomna v kůži, přesněji v její svrchní rohové vrstvě. Je jednou ze složek přirozeného hydratačního faktoru kůže (NMF, natural moisturizing factor). V malých koncentracích hydratuje a zjemňuje rohovou vrstvu epidermis a také udržuje pH na povrchu kůže na úrovni 5,5. To je nezbytné především pro suchou pokožku, která se nachází právě na rukách.

obsah 80g

 odkaz na eshop tianDe:    Krém na ruce Goji Shambala tianDe

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe