Vítejte na našich stránkách!

Výživná pleťová voda tianDe InTop
Další náhledy

Výživná pleťová voda tianDe InTop

379
Rychlý popis

Výživná pleťová voda s aloe #InTop: pro dokonalá selfie bez filtrů!

Ideální pro mastnou a kombinovanou pleť

Mladá pleť je vždy krásná! Pokud se na ní vyskytují ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,61 / 5) 746 hlasů
  • 3,61/5(746) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Výživná pleťová voda s aloe #InTop: pro dokonalá selfie bez filtrů!

Ideální pro mastnou a kombinovanou pleť

Mladá pleť je vždy krásná! Pokud se na ní vyskytují nedokonalosti, je možné se jich jednoduše zbavit s pomocí speciálních přípravků TianDe ze série pro mládež InTop! S výživnou pleťovou vodou s aloe vera pro zářivou pleť se přestanete bát fotek, dokonce i těch zblízka. Nemějte strach, nikdo si nevšimne rozšířených pórů a jiných nedokonalostí. Pleťová voda vám pomůže dojít o krok blíže k dokonalosti. Směle foťte selfie, dělte se o ně s přáteli a získávejte stovky lajků!

 

 

Výživná pleťová voda InTop bojuje s příčinou nedokonalostí

х Rozšířené póry

х Mastný lesk

х Akné

Co vám brání vypadat dokonale? Většinou jsou to rozšířené póry, mastný lesk a akné. Nová výživná pleťová voda působí přímo na příčinu problémů, které zapříčiňují nadměrnou tvorbu kožního mazu a zmírňuje projevy akné.

 

 

 

Dokonalá pleť dokonce i při pohledu zblízka

Komplex SOPHOLIANCE S je antimikrobiální komplex obsahující enzym houby bombykolu, odstraňuje nedokonalosti a má matující účinky.

Výtažek z korkovníku amurského výborně čistí pleť a chrání ji proti vlivům vnějšího prostředí.

Výtažek z vilínu – znatelně zužuje póry, předchází zarudnutí pleti a snižuje mastnotu pleti.

Výtažek z aloe vera uklidňuje podrážděnou pleť a hydratuje.

Hyaluronát sodný hydratuje, zvyšuje turgor a pružnost kůže.

Kvasnice zlepšují barvu pleti, omezují její mastnotu, zužují póry a bojují proti černým tečkám a uhrům.

 

Aktivní složky výživné pleťové vody jsou vhodné pro mladou pleť, navracejí jí zářivý a zdravý vzhled.

 

Komplex SOPHOLIANCE S obsahuje enzym houby bombykolu; je to antimikrobiální komplex. Komplex Sopholiance S pouze nemaskuje lesklou pleť, ale omezuje tvorbu kožního mazu a tím dále zpomaluje růst bakterií.

 

SOPHOLIANCE S navrací tvorbu kožního mazu do zdravých hodnot. V důsledku toho se póry neucpávají a nerozšiřují pod vlivem nadměrné tvorby mazu.

 

Korkovník amurský je rostlinou s vysoce baktericidními vlastnostmi. Jeho výtažek je vynikajícím prostředkem pro čištění a tonizaci pleti. Korkovník amurský navrací pleti přirozenou úroveň hydratace a chrání ji proti vlivům vnějšího prostředí.

 

Výtažek z vilínu obsahuje třísloviny, glukózu, flavonoidy a proanthokyanidiny, ale také taniny, které mají výborné baktericidní a stahující účinky. Tato rostlina bývá nazývána „čarodějnický oříšek“ kvůli tomu, že kvete podstatně později než jiné rostliny a jeho plody dozrávají dokonce až v létě následujícího roku. Výtažek z vilínu výborně zužuje kožní póry.

 

Výtažek z aloe vera je ideální složkou pro mastnou a problematickou pleť. Podrážděná místa aloe zklidňuje, vysušená maximálně hydratuje a mastná zbavuje nezdravého lesku. Výsledkem jeho působení je ideální rovnováha pleti, mladistvý vzhled, hydratovaný a svěží zářivý vzhled.

 

Hyaluronát sodný je pokladem pro dehydratovanou pleť. Tato látka na pokožce vytváří tenký film, který aktivně zachytává vlhkost ze vzduchu a tím dále hydratuje pleť, zvyšuje její turgor a pružnost.

 

Kvasnice jsou produktem kvasinkového původu. Obsahují velké množství zdraví prospěšných stopových prvků a vitamínů. Jsou široce používány v lidových receptech pro mladistvou, problematickou a mastnou pleť. Výborně zužují póry a dodávají pleti svěží vzhled. Matují T-zónu.

 

 

Užívejte si mládí – o vaši pleť se postará TianDe

Výživná pleťová voda s aloe pro pleť zářící zdravím:

- vhodná pro mastnou a kombinovanou pleť se sklonem k akné;

- účinně čistí, zužuje póry a redukuje mastný vzhled pleti;

- hydratuje a tonizuje pokožku oslabenou v důsledku používání vysušujících přípravků.

 

Komentáře

Pokud je vaše pleť náchylná k maštění, nevěšte hlavu. Má to spoustu výhod! Až ve věku 35 let budou vaše vrstevnice se suchou pokožkou běhat na „injekce krásy“ do kosmetických salónů, vy budete mít do vrásek ještě daleko! Samozřejmě pouze pokud budete o svou pleť náležitě pečovat. Zapamatujte si, že mastná pleť není nemoc a nevyžaduje proto léčbu, ale pouze SPRÁVNOU PÉČI. Typ pokožky vlastníte na celý život a každý typ potřebuje určitou péči. Mastná pleť vyžaduje více pozornosti v mládí, zato v budoucnu za ni budete vděčná.

 

Jedním z problémů charakteristických pro mastnou pleť je přítomnost komedonů. Mohou to být černé tečky ucpávající průtoky mazových žláz, takzvané černé nebo otevřené komedony. Nebo bílé pupínky, které na rozdíl od hnisavých variant nejsou doprovázeny zánětlivými procesy a zarudnutím, takzvané bílé nebo uzavřené komedony (milia).

 

Komedony vznikají v důsledku ucpávání průtoků mazových žláz. Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že zabarvení černých komedonů je způsobeno špínou, která se do nich dostává zvenku. Ale tak tomu není, prach a jiné vnější znečištění zde nehraje důležitou roli. Černou barvu získávají komedony při oxidaci kožního mazu a v důsledku přítomnosti zbytků kožních buněk, které se olupují ze stěn mazových žláz, které obsahují tmavé barvivo melanin. Barva bílých komedonů je způsobena barvou mazu, který se v něm nachází. Protože v tomto případě nepřichází do kontaktu s kyslíkem, neoxiduje a zachovává si světlou barvu.

 

Mastná pleť vám nebude zapříčiňovat žádné problémy, pokud o ni budete správně a pravidelně pečovat. Výživná pleťová voda s aloe pro pleť zářící zdravím od TianDe účinně čistí, zužuje póry a redukuje mastný lesk. Odteď budete na všech fotografiích vypadat nádherně!

obsah 100ml


Chcete-li nakupovat se slevou více, jak 30%, registrujte se v eshopu tianDe, odkaz na náš výrobek přímo zde - Výživná pleťová voda #InTop


Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton