Vítejte na našich stránkách!

Zklidňující čistící pleťová pěna Vita Derm tianDe
Další náhledy

Zklidňující čistící pleťová pěna Vita Derm tianDe

587
Rychlý popis
Zklidňující čistící pleťová pěna je produkt z řady Vita Derm. Je vhodná pro všechny typy pleti, ale především pro pleť citlivou až přecitlivělou. Produkt obsahuje zklidňující a obnovující komplexy (beta glukan, hyaluronát sodný, ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,64 / 5) 513 hlasů
  • 3,64/5(513) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Zklidňující čistící pleťová pěna je produkt z řady Vita Derm. Je vhodná pro všechny typy pleti, ale především pro pleť citlivou až přecitlivělou. Produkt obsahuje zklidňující a obnovující komplexy (beta glukan, hyaluronát sodný, panthenol).

Všichni víme, že prvním krokem pro dokonalou pleť a péči je čištění, které musí být účinné, ale šetrné. Pleť může být podrážděná a citlivá právě kvůli špatnému mytí.

Tato zklidňující pěna Vita Derm dokonale, ale šetrně čistý jakoukoliv pleť a zároveň ji poskytne potřebnou ochranu. Zároveň pleti dodá pocit svěžestí a nevyvolá pocit stažení.

Neobsahuje parabeny ani barviva.

 

Použití – Použití tohoto přípravku je opravdu jednoduché a to díky praktickému dávkování.

Pěnu vmasírujte krouživými, lehkými pohyby do pokožky a poté opláchněte teplou vodou. Doporučuje se používat ráno a večer.

 

Zakoupit můžete eshop tianDe zde: Zklidňující čistící pleťová pěna

 

 

Aktivní složky

Zklidňující komplex SymCalmin – Je vyvinut na základě výtažku z oysa. Oves je známý svými schopnostmi zjemňovat a redukovat podráždění. Komplex redukuje zarudnutí, podráždění, svědění a nepříjemný pocit.

Beta glukan – Stimuluje proces přirozené obnovy pokožky, zvyšuje její pružnost a elasticitu, vyhlazuje jemné vrásky.

Panthenol – Urychluje proces obnovy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky, vrací ji zdravou barvu.

Hyaluronát sodný – Intenzivně zvlhčuje pokožku, zvyšuje turgor, vyhlazuje pokožku. Vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky.

Regenerační komplex Defensil – Výtažek z tropické tiány cardiospermum, přírodní oleje z handicových a slunečnicových semen – to je komplex přírodních složek, který normalizuje citlivou pokožku, zklidňuje podráždění a zarudnutí.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton