Vítejte na našich stránkách!

Zklidňující čistící pleťová pěna Vita Derm tianDe

Zklidňující čistící pleťová pěna Vita Derm tianDe

Další náhledy

Zklidňující čistící pleťová pěna Vita Derm tianDe

587
Rychlý popis
Zklidňující čistící pleťová pěna je produkt z řady Vita Derm. Je vhodná pro všechny typy pleti, ale především pro pleť citlivou až přecitlivělou. Produkt obsahuje zklidňující a obnovující komplexy (beta glukan, hyaluronát sodný, ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,26 / 5) 42 hlasů
  • 3,26/5(42) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Zklidňující čistící pleťová pěna je produkt z řady Vita Derm. Je vhodná pro všechny typy pleti, ale především pro pleť citlivou až přecitlivělou. Produkt obsahuje zklidňující a obnovující komplexy (beta glukan, hyaluronát sodný, panthenol).

Všichni víme, že prvním krokem pro dokonalou pleť a péči je čištění, které musí být účinné, ale šetrné. Pleť může být podrážděná a citlivá právě kvůli špatnému mytí.

Tato zklidňující pěna Vita Derm dokonale, ale šetrně čistý jakoukoliv pleť a zároveň ji poskytne potřebnou ochranu. Zároveň pleti dodá pocit svěžestí a nevyvolá pocit stažení.

Neobsahuje parabeny ani barviva.

 

Použití – Použití tohoto přípravku je opravdu jednoduché a to díky praktickému dávkování.

Pěnu vmasírujte krouživými, lehkými pohyby do pokožky a poté opláchněte teplou vodou. Doporučuje se používat ráno a večer.

 

Zakoupit můžete eshop tianDe zde: Zklidňující čistící pleťová pěna

 

 

Aktivní složky

Zklidňující komplex SymCalmin – Je vyvinut na základě výtažku z oysa. Oves je známý svými schopnostmi zjemňovat a redukovat podráždění. Komplex redukuje zarudnutí, podráždění, svědění a nepříjemný pocit.

Beta glukan – Stimuluje proces přirozené obnovy pokožky, zvyšuje její pružnost a elasticitu, vyhlazuje jemné vrásky.

Panthenol – Urychluje proces obnovy pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky, vrací ji zdravou barvu.

Hyaluronát sodný – Intenzivně zvlhčuje pokožku, zvyšuje turgor, vyhlazuje pokožku. Vyhlazuje jemné vrásky, zlepšuje měkkost a pružnost pokožky.

Regenerační komplex Defensil – Výtažek z tropické tiány cardiospermum, přírodní oleje z handicových a slunečnicových semen – to je komplex přírodních složek, který normalizuje citlivou pokožku, zklidňuje podráždění a zarudnutí.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe