Vítejte na našich stránkách!

Hydratační tonikum booster PhytoCode TianDe
Další náhledy

Hydratační tonikum booster PhytoCode TianDe

287
Rychlý popis
Phyto Code: Mládí má zelenou!

Hydratační tonikum booster

Lze jej použít jako samostatný prostředek pro péči o pleť
Pro všechny typy pleti, včetně citlivé
Tonizace + péče

3 vteřiny na přeměnu
Okamžitý hydratační ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,73 / 5) 644 hlasů
  • 3,73/5(644) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Phyto Code: Mládí má zelenou!

Hydratační tonikum booster

Lze jej použít jako samostatný prostředek pro péči o pleť
Pro všechny typy pleti, včetně citlivé
Tonizace + péče

3 vteřiny na přeměnu
Okamžitý hydratační účinek:
Je vědecky dokázáno, že minutu po umytí se úroveň hydratace pleti snižuje o 50 % a začíná stárnutí buněk. Tím, že během prvních vteřin po očištění nanesete na pleť tonikum, obnovíte hydrolipidový plášť pokožky a zabráníte dehydrataci.Anglické slovo „boost“ znamená v překladu „posilovat“, „zvyšovat“. A to je hlavním úkolem boosterů. V tomto případě booster působí společně s tonikem a zvyšuje tak jeho účinnost. Od obyčejných prostředků pro péči o pleť se liší svým složením, které obsahuje vysokou koncentraci účinných složek.

Hydratační tonikum booster obsahuje vysokou koncentraci aminokyselin. Stimuluje schopnost pokožky udržovat vlhkost, zklidňuje a tonizuje pokožku jemnou, citlivou, náchylnou k suchosti.

Tonikum booster se na pleť nanáší hned po umytí. V souladu s „teorií okamžité hydratace“ se po očištění pleti rozšiřují póry a jsou tak schopny vstřebat více výživných složek a kosmetických prostředků, proto je tonikum potřeba nanést nejpozději 30 vteřin po umytí.

Pokud tuto dobu propásnete, ztratíte 50 % hydratace a dojde k zahájení procesu stárnutí buněk.

Tip: chcete-li ušetřit čas, otevřete si lahvičku s tonikem už před mytím a postavte si ji vedle.


Hydratační tonikum booster Phyto Code

Čištění + extra hydratace + anti-aging účinek

Účinné složky:
Účinný komplex z 11 aminokyselin → přirozená hydratace na buněčné úrovni
+
Hyaluronát sodný → pružnost pokožky
+
Extrakt z listů šalvěje → zklidňuje podrážděnou a poškozenou pokožku, navrací jí tonus, bojuje proti stárnutí

Více než 98 % přírodních složek

Hlavními účinnými složkami hydratačního tonika boosteru Phyto Code jsou: komplex z 11 aminokyselin, hyaluronát sodný a extrakt ze šalvěje.

Většina aminokyselin je přítomna v přírodním hydratačním faktoru pleti (NMF – Natural Moisturizing Factor), který přirozeně chrání před ztrátou hydratace a je „fyziologickým“ zvlhčovačem.

Každá z 11 aminokyselin, které jsou obsaženy v toniku boosteru, je zaměřena na zpomalení procesu stárnutí a představuje silnou hydratační a vyživující složku.

Jednou z hlavních složek nového prostředku Phyto Code je HYALURONÁT SODNÝ – derivát kyseliny hyaluronové:
- působí podobně jako kyselina, která je nazývána „hvězdou s 1000 fanoušků“: 1 její molekula přitahuje 1000 molekul vody;
- vytváří na pokožce lehký film, který aktivně nasává vlhkost ze vzduchu, vytváří efekt „dodatečné hydratace“ a eliminuje odpařování vody;
- zlepšuje turgor pleti, činí ji hladší.

Hyaluronát sodný s nižší molekulovou hmotností, který je obsažen v hydratačním toniku boosteru Phyto Code, má schopnost lehce pronikat do tkání, díky čemuž zevnitř maximálně působí na každou buňku.

Hyaluronát sodný tohoto typu účinně působí v několika směrech:
•    Hydratační účinek;
•    Stimulující účinek;
•    Boj s vráskami;
•    Aktivace činnosti fibroblastů;
•    Zrychluje dodávání živin do pokožky.

EXTRAKT Z LISTŮ ŠALVĚJE obsahuje velké množství cenných mikroelementů. Aktivní složky extraktu tonizují, šetrně hydratují a zklidňují podrážděnou a poškozenou pleť. Bojuje s procesem stárnutí pokožky, čistí ji, pomáhá v boji s mastnou a problematickou pletí.

Nový prostředek Phyto Code je možné použít jak samostatný prostředek pro péči o pleť, tak i společně s jinými prostředky ze stejné řady.Série Phyto Code je plnohodnotnou kosmetickou řadou v péči o pleť, která pomáhá udržovat pleť mladou. Nyní řada obsahuje 6 účinných prostředků.

1. Ultra-jemný čistící gel čistí pokožku účinně a přitom jemně, nezanechává pocity pnutí a suchosti.

Přednosti mycího gelu ocení lidé s mastnou či smíšenou pletí, která produkuje zvýšené množství kožního mazu, ale přitom netoleruje nešetrné čištění pleti a tvrdé mycí složky, na které reaguje ještě větší produkcí mazu (taková je ochranná reakce pleti).

Extrakt z listů kamélie japonské (čajových lístků) je přírodním pohlcovačem UV záření, chrání buňky před nepříznivými účinky slunečního záření, poskytuje antioxidační ochranu a také pomáhá čistit a zúžit póry, což vede ke snížení mastného lesku pleti.

2. Antioxidační pleťový peeling okamžitě čistí pleť díky mechanickému působení na principu „šoupání“ a také má zásluhou ovocné AHA kyseliny (jablečné) prodloužený účinek. Kyselina rozpouští mezibuněčné spoje mezi odumřelými šupinkami a přispívá k jejich dalšímu olupování (odstranění). Přitom se aktivují procesy obnovy epidermis a produkce molekul přírodního hydratačního faktoru pleti.

Tento peeling pleť nejen čistí, ale také ji chrání před předčasným stárnutím, způsobeným působením volných radikálů: ve složení prostředku je obsažen silný antioxidační komplex s extraktem z cordycepsu a zeleného čaje.

Peeling je jemný, proto je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

3. Hydratační tonikum booster
Obsahuje vysokou koncentraci aminokyselin. Stimuluje schopnost pokožky udržovat vlhkost, zklidňuje a tonizuje pokožku jemnou, citlivou, náchylnou k suchosti.
Lze jej použít jako samostatný prostředek pro péči o pleť.

4. Pleťový krém s bílým čajem chrání pokožku a odráží až 95 % UV paprsků. Vysoký 100% faktor SPF je nutný na pláži nebo v horách. Takovou ochranu jsou schopny zabezpečit pouze speciální prostředky na opalování, které brání produkci vitaminu D a nejsou určeny pro každodenní používání.

UV filtry ve složení krému pohlcují UV záření a brání jeho pronikání do kůže, chrání pleť před zničením buněčných membrán, pigmentace a ztrátou pružnosti.

UV filtry ve složení krému PhytoCode chrání pokožku hned před dvěma typy slunečních paprsků – A i B. Celé ultrafialové spektrum paprsků je rozděleno na tři typy: UVA, UVB a UVC. Paprsky UVC nedosáhnou na zem, jelikož jsou filtrovány ozonovou vrstvou naší planety. Před paprsky typu B i A je naši pokožku třeba chránit. UVB paprsky v malých dávkách vytváří opálení, ve velkých spáleniny od slunce. UVA paprsky jsou zákeřnější – nejdříve nezanechávají žádné viditelné stopy, ale pronikají hluboko do pokožky a za nějaký čas způsobují vznik pigmentových skvrn, mateřských znamének a pih. Pokožka už není tak pevná a pružná, je suchá, hrubá a dochází k jejímu stárnutí.

Pleťový krém s bílým čajem chrání před fotostárnutím, tvorbou pigmentových skvrn a eliminuje již vzniklé - díky bělicím složkám: extraktu z lékořice a arbutinu z listů medvědice.

Prostředek má silné antioxidační účinky, vyrovnává reliéf pleti, čímž snižuje hloubku vrásek. Zjemňuje, hydratuje pokožku, brání jejímu stárnutí.

Aktivní složky

Extrakt z listů kamélie japonské (bílého čaje) je přírodním pohlcovačem UV záření, chrání buňky před nepříznivými účinky slunečního záření. Kromě toho má extrakt z bílého čaje výrazné antioxidační, antiseptické a antibakteriální účinky, zklidňuje pokožku, tonizuje, zužuje póry, zlepšuje barvu pleti.

Extrakt z cordycepsu – antioxidant, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a jiných negativních faktorů životního prostředí.

Cordyceps je jedinečná tibetská rostlina – houba, která roste ve velmi drsných podmínkách: při nedostatku kyslíku a pod spalujícím sluncem velehor. Cordyceps si vytvořil adaptační mechanismus a získal tak velké množství biologicky aktivních složek, které kožním buňkám dodávají ohromnou sílu a zvyšují jejich ochranné mechanismy.

Extrakt z lékořice – vyhlazuje vrásky, bělí pokožku.

Arbutin z listů medvědice – zesvětluje pigmentové skvrny, má antioxidační účinky.

Vitamin E – silný antioxidant, chrání buňky před jejich poškozením a předčasným stárnutím.

Kyselina hyaluronová – nejlepší přirozený zvlhčovač, který spojuje a udržuje vlhkost v buňkách a tím udržuje pružnost pleti.

5. Pleťový krém s arganovým olejem blokuje až 85 % UV paprsků. Kromě toho udržuje přirozenou hladinu hydratace pleti, brání suchosti, pnutí a odlupování. Posiluje bariérové funkce pokožky při stresu či znečištěném prostředí a brání tvorbě vrásek.


Účinné složky

Arganový olej je pravděpodobně nejdražší a nejcennější olej na světě. Je nazýván „tekutým zlatem“. Argánie trnitá roste pouze na jednom místě na zemi, a to na jihozápadě Maroka. Plody nese jednou za dva roky. Strom byl schopen přizpůsobit se pálícímu slunci a nedostatku vody: jeho kořeny se při hledání vody dostaly až 30 metrů hluboko. Strom získal unikátní vlastnosti díky tomu, že přežívá v těchto obtížných podmínkách. Arganový olej má jedinečné složení, které na pokožku působí jako hlt pramenité vody pro unaveného poutníka v marocké poušti.

Hodnotu arganového oleje definuje složitý proces jeho výroby a hlavně bohatý komplex účinných složek: olej je z 80 % tvořen polynenasycenými mastnými kyselinami omega 6, která brání stárnutí buněk, obsahují vitaminy A, F, E a přírodní antioxidanty – tokoferoly a polyfenoly. Arganový olej vyživuje, obnovuje hydrolipidovou vrstvu pokožky a omlazuje ji.

Extrakt z cordycepsu chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a jiných negativních faktorů životního prostředí. Má tonizující a omlazující účinky, zvyšuje životaschopnost buněk.

Extrakt z listů kamélie japonské (bílého čaje) je přírodním pohlcovačem UV záření, chrání pokožku před nepříznivými účinky slunečního záření, zajišťuje antioxidační ochranu a tonizuje pleť.

Kokosový olej vyživuje, zjemňuje a hydratuje pleť, vytváří ochranný film, po dlouhou dobu udržuje optimální rovnováhu vlhkosti v suché, šupinaté, drsné a stárnoucí pleti.

Kyselina hyaluronová – nejlepší přirozený zvlhčovač, který spojuje a udržuje vlhkost v buňkách a udržuje tak pružnost pleti.

Laktóza – složka přírodního hydratačního faktoru pleti (NMF). Přitahuje a udržuje molekuly vody, vytváří vodní „polštář“ v horních vrstvách epidermis, chrání pleť před dehydratací.

6. Pleťový krém s cordycepsem a šalvějí chrání pokožku nejen před ultrafialovým zářením, ale i před negativními účinky volných radikálů – další příčiny stárnutí pleti. Nasycený antioxidační komplex s cordycepsem chrání buňky před poškozením a udržuje pružnost pleti.

Formule krému je obohacena o extrakt ze šalvěje – zdroj fytoestrogenů, které udržují mladistvý vzhled pleti a brání vzniku vrásek.

Kyselina hyaluronová ve složení krému hydratuje buňky, dodává pleti pružnost. Alantoin ji zjemňuje, zklidňuje a eliminuje její olupování.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton