Vítejte na našich stránkách!

Tekutá náplast Tiande - pro Váš sebejistý pohyb

2018-08-17
Tekutá náplast od TianDe - pro sebejistý pohyb

Zahřívací formule

Zahřívací účinek se obnovuje při působení suchého tepla

 

Používejte „Tekutou náplast“, pokud:

vedete aktivní životní styl

Rychleji, silněji a ještě lépe! Při takovém nasazení se organismus rychle vyčerpává. Klouby se namáhají na hraně svých možností a potřebují podporu!

„Tekutá náplast“ se ideálně hodí při značné fyzické zátěži.

Blahodárně působí při diskomfortu v oblasti kloubů. 

máte sedavý způsob života

Když dlouho sedíte, koleno je ohnuté v jedné poloze a čéška je pevně přitisknutá ke kloubu.

Takový tlak a nedostatek pohybu vede k nedostatečnému zásobování kloubního povrchu.

„Tekutá náplast“ se bude hodit v případě, kdy je potřeba kompenzovat nedostatek pohybu.

Má zahřívací účinek, který se obnovuje při působení suchého tepla.

 

Náš život se skládá ze samých protikladů. Občas se začínáme intenzivně věnovat sportu, zkoušíme běhat, kupujeme si permanentku do posilovny, ale někdy zase ve dne v noci sedíme u počítače. To vše se zákonitě odráží na kloubech. Vždyť právě klouby nám pomáhají vykonávat veškeré pohyby. Statistiky mluví o tom, že při dnešním rychlém životním tempu bývají zdaleka nejběžnější právě problémy s pohybovým systémem. Přitom, jakkoli paradoxně by to neznělo, může škodit jak nedostatek pohybu, tak i intenzivní fyzická aktivita.

Následky sedavého životního stylu jsou už dávno dobře známy – kilogramy navíc, problémy s kardiovaskulárním systémem a samozřejmě i bolest kloubů. Nedostatek pohybu způsobuje v kloubech zpomalení látkové výměny. Jako příklad si můžeme vzít čéšku. Když sedíte, koleno je většinou ohnuté a čéška pevně přitisknutá ke kloubu. Tento neustálý tlak a absence pohybu vede k nedostatečnému zásobování kloubního povrchu, protože zásobování výživnými látkami je možné jen tehdy, kdy je kloub v pohybu. Následkem mohou být velmi nepříjemné pocity.

Intenzivní sportovní tréninky jsou velmi prospěšné, ale občas je obtížné se zavčas zastavit, když chcete být stále „rychlejší, silnější a ještě lepší“. Přitom ale dochází k přetížení organismu. Svaly a klouby fungují na hranici svých možností a zákonitě potřebují podporu.

 

Krém „Tekutá náplast“ od TianDe se ideálně hodí jak pro milovníky aktivních tréninků, tak i pro ty, kdo před posilovnou dává přednost gauči (nebo je nucen mít sedavý životní styl kvůli práci). Díky obsahu aktivních složek má silný zahřívací účinek. „Tekutá náplast“ se ideálně hodí při velké fyzické zátěži, kdy je pohybový systém vystaven dlouhé a náročné aktivitě, například tréninkům v posilovně. Použití krému před tréninkem pomůže eliminovat diskomfort v oblasti kloubů, který vzniká po namáhavém cvičení.

Při sedavém způsobu života je pro nás v první řadě nezbytné „rozproudit krev“ v organismu. To v plné míře umožní zahřívací účinek krému, který zlepšuje přísun krve ke kloubům. To umožňuje kompenzovat nedostatek pohybu a zbavit se pocitu diskomfortu.

 

Přirozený účinek! Nejúčinnější složky na klouby, silné od přírody

OBSAH:

VÝTAŽKY: propolis, kajenský pepř, Oman pravý, Harpagofyt ležatý

OLEJ:  jedle, skořice, hřebíček, olivy

- KAFR

- MENTOL

 

 

Jak působí aktivní složky?

Výtažek z kajenského pepře má zahřívací účinky. Působí regeneračně, přispívá ke zlepšení krevního oběhu. Kapsaicin, který je v pepři obsažen, blokuje neuropeptid P způsobující otoky kloubů a bolest.

Výtažek z propolisu se odpradávna používá pro úlevu při diskomfortu v kloubech. Má na klouby blahodárný účinek a přispívá ke zvýšení pohybové aktivity.

Výtažek z harpagofytu ležatého má na klouby protizánětlivý, antiseptický a analgetický účinek. Zlepšuje pohyblivost kloubů, eliminuje pocit ztuhlosti.

Výtažek z omanu pravého. Už Avicenna, považovaný za otce moderní medicíny, obdivoval vlastnosti této rostliny. Doporučoval ji používat při bolestech kloubů, zad a kostí.

Esenciální olej ze skořice odstraňuje svalové napětí a ulevuje při bolesti kloubů. Rychle rozehřívá svaly, připravuje je ke sportovní zátěži.

Esenciální olej z hřebíčku pomáhá utlumit bolest při zranění a natažení, zlepšuje krevní oběh, navrací lehkost a radost z pohybu.

Esenciální olej z jedle pomáhá normalizovat výživu chrupavek a zintenzivňuje mikrocirkulaci krve a lymfy v tkáních kloubů.

Kafr má antiseptický, lokálně dráždivý, analgetický a protizánětlivý účinek.

Mentol má protizánětlivý a analgetický účinek, vykazuje antiseptické vlastnosti.

Olivový olej má změkčující a hydratační účinek na pokožku.

 

Díky přírodním efektivním složkám vám krém „Tekutá náplast“ od TianDe daruje sebejistý pohyb a pomůže zbavit se pocitu diskomfortu. Vzácné esenciální oleje a výtažky z rostlin vám pomohou rychleji se vrátit do provozu.

Výtažek z kajenského pepře má silný zahřívací účinek, který rychle pocítíte na pokožce. Má regenerační vlastnosti, přispívá k lepšímu oběhu krve. Má silný antioxidační účinky. Tato pálivá rostlina obsahuje alkaloid kapsaicin, esenciální oleje, kapsanthin, steroidní saponiny, fytoncidy, vosk, vitamíny A, B1, B2, C a R. Kapsaicin z kajenského pepře blokuje neuropeptid P způsobující otoky kloubů a bolest. V lidové medicíně je kajenský pepř považován za silný přírodní stimulant.

Výtažek z propolisu se odpradávna využívá pro zmírnění pocitu diskomfortu v kloubech. Tento unikátní přírodní produkt má neuvěřitelně složité složení, kterému vědci stále nemohou přijít zcela na kloub. Jeho součástí je 16 tříd organických látek. Najdeme v něm pryskyřici, oleje, alkohol, bílkoviny, obsahuje také vosky, pyl, vitamíny, cukr a další látky. Je zajímavé, že ani po tepelném zpracování neztrácí svoje vlastnosti. Propolis má na klouby velmi blahodárný účinek. Při pravidelném používání bolest a diskomfort postupně mizí, navrací se pohybová aktivita.

Výtažek z harpagofytu ležatého neboli čertova spáru. Tato vzácná rostlina se aktivně využívá v lidové medicíně. Má protizánětlivé, antiseptické a analgetické účinky. Harpagofyt ležatý zlepšuje pohyblivost kloubů, eliminuje pocit ztuhlosti a snižuje otoky.

Výtažek z omanu pravého obsahuje polysacharidy inulin, saponiny, organické kyseliny (octovou a benzoovou), menší množství alkaloidů, vitamín E a esenciální oleje. Kouzelné vlastnosti omanu obdivoval už Avicenna a považoval ho za skvělý lék. Doporučoval ho při bolestech kloubů, zad, kostí a zánětech sedacího nervu.

Esenciální olej ze skořice se získává z kůry, listí a výhonků skořice. Přispívá k celkovému posílení organismu. Olej umožňuje rychlé zahřátí, odstraňuje ztuhlost a chvění svalů. Zmírňuje křeče svalů a ulevuje od bolesti v kloubech. Rychle zahřívá svaly, připravuje je ke sportovní zátěži.

Esenciální olej z hřebíčku má velmi bohaté chemické složení, jehož hlavní složkou je eugenol. Tato vonná látka, díky které má olej natolik silnou aromatickou vůni, se nedá s ničím splést. Už odpradávna se využívá v lidové medicíně a aromaterapii. Zlepšuje koncentraci, zmírňuje bolest při zranění a natažení, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje imunitu. Díky schopnosti „rozproudit krev“ skvěle působí na klouby a svaly, navrací lehkost a radost z pohybu.

Esenciální olej z jedle obsahuje 35 vzácných bioaktivních látek. Používá se v klasické i lidové medicíně při léčbě mnoha onemocnění. Zlepšuje imunitu, posiluje organismus, blahodárně působí na pokožku, má antibakteriální a antiseptické účinky. Navíc esenciální olej z jedle normalizuje výživu chrupavek a zintenzivňuje mikrocirkulaci krve a lymfy v kloubových tkáních.

Kafr má antiseptický, lokálně dráždivý, analgetický a protizánětlivý účinek. Rovněž působí na nervová zakončení pod povrchem pokožky jako analgetikum a ulevuje od bolesti v oblasti kloubů.

Mentol se získává metodou parní destilace z esenciálního oleje máty peprné. Má výraznou svěží vůni. Při lokálním použití má protizánětlivý, analgetický účinek a antiseptické vlastnosti.

Olivový olej má změkčující a hydratační účinek na různé typy pokožky. Je to univerzální kosmetický přípravek, který pomůže vaší pokožce nadlouho zachovat krásný a mladistvý vzhled. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny, oleokantal, steroly, fosfatidy, tokoferol, antioxidanty, vitamíny K, A, C a mnoho dalších užitečných prvků.


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton