Vítejte na našich stránkách!

Šnečí mucín - šneci TianDe

2018-01-02
Trocha čtení o šnečkách... Od kolegyně:

Dnes vám chci představit naši šnečí řadu - ano, přesně tak. Tajemství mládí "v domečku". Každý určitě ví, když sleduje šneka, že za ním zůstává taková lepkavá cestička.... brrrr. Představa je hrozná, že? Ale TianDe dokáže prostě z přírody vytěžit to nejlepší...... Ta lepkavá cestička za šnekem je tvořena z výměšku jeho žláz, který produktuje pro regeneraci tkání. Tento "sliz" se jmenuje MUCIN.

Vědci v TianDe zjistili, že tento Mucin:
* zvyšuje rychlost obnovy buněk, prodlužuje mládí pokožky
* vrací pocit pohodlí, daruje pokožce měkkost
* zvlhčuje pokožku a zabraňuje její dehydrataci
* zlepšuje pružnost pokožky a vyhlahuje vrásky
* chrání před negativním působením škodlivých faktorůTakže, když mám dehydrovanou pokožku, tak první, po čem sáhnu, je úžasná pleťová maska, krém na obličej působí naprosto zázračně, nejen, že zpomaluje stárnutí pokožky, ale také vyhlazuje vrásky.

Krém na oči, ten mi zase vyhladí mimické vrásky a brání tomu, aby se tvořily nové ... no i když v mém případě, jelikož jsem věčně rozesmátá, je to docela těžký úkol.... ale vrásky od smíchu, ty jsou vlastně krásné a pozitivní.

No a náš krém na ruce - holky, vždyť i kůže na našich rukou stárne a právě na rukou a dekoltu se prozradí, kolik nám je vlastně let. Takže tomu pomohou naši šnečci v krému zabránit.

 


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton