Vítejte na našich stránkách!

Platinová peptidová slupovací maska na lifting pleti tianDe

2021-02-27
Platinová peptidová slupovací maska na lifting pleti - Omlazení bez injekcí

Díky svému tvaru:
- účinně čistí 
- „vytahuje“ z pórů nahromaděné nečistoty a černé tečky
- odstraňuje zrohovatělé šupinky, působí jako peeling

Díky svému složení:
- stimuluje tvorbu kolagenu
- urychluje pleťovou regeneraci
- díky peptidům omlazuje

1 balení = 6 procedur


Prvotním úkolem masky je hloubkové čištění. Zde se však objevují nuance: aby se z pórů odstranily nečistoty, nesmělo by tomu nic překážet.

Jak použít?

- Naneste masku na očištěnou, hydratovanou, tonizovanou pokožku. Na pleť můžete (na 1–2 minuty) položit horký ručník, aby se póry otevřely.


- Jemnými pohyby naneste masku v rovnoměrné vrstvě, přesně lemujte kraj (aby se vám pak snáze sundávala).

- Masku po 15 až 20 minutách sloupněte – pomalu, zespoda nahoru, bez prudkých pohybů.

Maska z pórů vytahuje nahromaděné nečistoty. Navíc zajišťuje proces exfoliace – spolu s maskou odstraníte vrstvu zrohovatělých šupinek.

Při běžném používání na celý obličej vystačí slupovací maska minimálně na šest procedur. Lze ji nanášet také na jednotlivé oblasti.

Jakmile je maska na obličeji, probíhá velmi účinný proces regenerace díky působení účinných složek.

 

Maska obsahuje:

- 6 peptidových komplexů, které pronikají hluboko do pokožky, zmírňují hloubku a množství vrásek,
- éterické oleje (levandule a pomeranče) poskytující jemnou péči a hydrataci,
- antioxidační komplex z pupečníku asijského stimulující tvorbu kolagenu, zmírňuje záněty, urychluje regeneraci pokožky,
- koloidní platinu, která má antibakteriální a antioxidační vlastnosti
- 6 rostlinných výtažků, které mají hydratační a antioxidační vlastnosti, napomáhají zmírňovat hloubku vrásek a vyrovnávat tón pleti
- výtažky z perel, které dodávají antioxidanty do buněk epidermis, skvěle hydratují a tonizují, stimulují procesy regenerace a zvyšují tvorbu elastinu
- 2 druhy kolagenu dodávající pružnost pleti
- kofein, který má regenerační, protizánětlivé, tonizující a antioxidační vlastnosti
- alantoin, jež stimuluje regeneraci pleti, zjemňuje ji a zklidňuje ji

 

Tři způsoby použití Platinové peptidové masky tianDe:
1) klasická varianta – na celý obličej,
2) čisticí maska na nos,
3) problematické oblasti – čelo, brada.

Máte-li smíšenou nebo problematickou pleť, bývá potřeba dodatečně vyčistit jednotlivé oblasti (čelo, nos a bradu).

Slupovací maska je ideální pro problematickou pleť. Snadno se nanáší, vyplní veškeré skulinky na povrchu pleti, a proto se skvěle hodí k „vytahování“ černých teček z pórů. V tekuté formě se snadno dostane i do takových těžce dostupných míst, jako je oblast u křídel nosu.

Rozhodnutí, jestli budete nanášet slupovací masku na celý obličej nebo jen v určitých oblastech, je čistě na vás.


Platinová peptidová slupovací maska na lifting pleti obsahuje celou řadu pečujících složek. Obsahuje éterické oleje z pomerančů a levandule a dále antioxidační komplex (madekasosid a asiatikosid) z pupečníku asijského. Tyto látky stimulují tvorbu kolagenu, zmírňují záněty a urychlují regeneraci pleti.

Maska také obsahuje kolagen (dlouhou spirálu aminokyselin) a hydrolyzovaný kolagen (spirála aminokyselin je rozdělena na určité úseky). Díky tomuto tandemu proniká kolagen hluboko do epidermis, zatímco na povrchu pokožky dochází k silné hydrataci.

Kofein má regenerační, protizánětlivé, tonizující a antioxidační vlastnosti.

Alantoin má regenerační účinky, zjemňuje pokožku a zklidňuje ji, chrání ji před negativním působením vnějších faktorů.

Kde masku zakoupit?
Eshop: Platinová peptidová slupovací maska tianDe
Prodejna tianDe Plzeň: Platinová peptidová slupovací maska tianDe
Napište nám na Facebook: Facebook tianDe


Výrobek obsahuje dokonce 6 peptidových komplexů. Jak fungují peptidy?

Naše tělo je jedno velké staveniště. Každý den od jeho založení umírají některé buňky, zatímco je nahrazují nové. I tady se skrývá to nejdůležitější tajemství mládí: velmi důležitou roli hraje fakt, z jakých materiálů se budou tvořit nové buňky. Stavebním materiálem tkání jsou bílkoviny v nejrůznějších formách. A pokud vnitřní regenerace souvisí přímo s vyváženou stravou, která je bohatá na veškeré potřebné vitamíny a stopové prvky, můžeme na pleť působit zevnitř i zvenku.

Mluvíme-li však o buněčném omlazení, pak nesmějí chybět složky, které pronikají až do hlubokých vrstev. Proto se v kosmetice začaly používat peptidy. Co se týče rozměru, jsou mnohem menší než bílkoviny, jejich molekuly jsou tvořeny aminokyselinami. A pokud se jedná o molekulu bílkoviny, pak mluvíme o řetězci tvořeném z padesáti či více aminokyselin, kdy molekula peptidu může obsahovat dokonce dvě aminokyseliny. Zdá se, že peptidy jsou malé nebo přesněji řečeno krátké bílkoviny.

Peptidy fungují jako obrovská kurýrní služba. Předávají informace do buněk, přenášejí zprávy mezi buňkami. Slupovací maska díky svému obsahu až 6 peptidových komplexů působí neuvěřitelnými omlazujícími účinky.

Peptidy jako svalové relaxanty. Říká se jim peptidy s botox-efektem, jelikož dokážou zpevnit mimické svaly.  Maska obsahuje také peptid uvolňující svaly – Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, vyvinutý švýcarskými vědci v roce 2006. Za tento objev získali cenu Swiss Technology Award (Švýcarské technologické ocenění).

Signální peptidy se používají ke spouštění procesu tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Aktivizují bílkovinu podílející se na faktoru růstu epidermis a spouštějí proces tvorby. To znamená, že dávají signál k růstu a regeneraci. Do skupiny signálních peptidů patří i Tripeptid mědi neboli Copper Tripeptide-1. Ten stimuluje biologické procesy tvorby kolagenu a elastinu, má pozitivní vliv na obnovu a regeneraci pokožky. Řadí jej také k peptidům, jejichž úkolem je přenášet účinné látky hluboko pod pokožku. Redukují jizvy a stopy po akné. Tripeptid-10 citrulin neboli Tripeptide-10 Citrulline. Důležitá je nejen syntéza kolagenu, ale také jeho správná tvorba, aby měl správný tvar a aby kolagenová vlákna byla stejně silná, takže se mohou správně a přirozeně dostat do pokožky. Tripeptid-1 (tripeptid-1) je peptid obsahující glycin, histidin a lyzin. Chrání pokožku před fotostárnutím, napomáhá regenerovat a zvyšuje pružnost pokožky. Jedná se o signální peptid, takže stimuluje tvorbu kolagenu a dalších kožních bílkovin. SR-(OLIGOPEPTIDE-91 CLOSTRIDIUM BOTULINUM POLYPEPTIDE-1) stimuluje kožní regeneraci a tvorbu bílkovin důležitých pro pružnost pokožky.

Koloidní platina má antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Vypíná a hydratuje pokožku, posiluje a regeneruje ji zevnitř. Zpomaluje procesy stárnutí. Platinové ionty bojují proti volným radikálům, ale hlavně zajišťují funkci přenosu a dodávají vitamíny, peptidy a jiné složky hluboko pod pokožku. Platina nevyvolává alergické reakce ani okysličení.

Slupovací maska navíc obsahuje výtažek z perel. Bílkovina conchiolin je skutečným pokladem, perly obsahují až 6 %. Skládá se z více než 20 řetězců aminokyselin, dodává do epidermis antioxidanty, skvěle hydratuje a tonizuje, stimuluje regenerační procesy a podporuje tvorbu elastinu.

Složení výrobku posiluje komplex 16 rostlinných výtažků.

Výtažek plodů badyánu pomáhá odbourat tuky z mezibuněčného prostoru a obnovit pleťový turgor.

Karagenanový výtažek z červených řas zabraňuje, aby se v pokožce tvořily zánětlivé elementy, a napomáhá zjemnit a vyhladit pokožku. Udržuje vlhkost ve vrchní vrstvě pokožky.

Výtažek ze sapanu tary má dlouhotrvající hydratační účinky a posiluje působení liftingových složek.

Výtažek z kořene lotosu ořechového pleť tonizuje.

Výtažek z kořene jicamy (travnatá liána z rodu bobovitých) vyrovnává tón pleti a dodává jí zářivý, zdravý vzhled.

Výtažek z listů květáku má antibakteriální účinky, napomáhá vrátit pokožce její pružnost.

Výtažek z listů slézu lesního má silné antioxidační účinky.

Výtažek z listů cetrarie islandské (islandský mech) má antioxidační a antibakteriální vlastnosti.

Výtažek z plodů hlohu působí na pokožku tonizujícími, osvěžujícími a regeneračními účinky.

Výtažek z květů kamélie japonské pokožku intenzivně hydratuje a zpomaluje proces stárnutí.

Výtažek z plodů rakytníku řešetlákového napomáhá předcházet vzniku vrásek a zmírňuje suchost pokožky.

Výtažek z borovice bahenní má antioxidační a silně antiseptické účinky. Působí hydratačními a protizánětlivými účinky.

Výtažek z kořene jilmu působí protizánětlivými a hydratačními účinky a napomáhá znovuobnovit ochranné funkce pokožky.

Výtažek z květů pupalky dvouleté regeneruje, má protizánětlivé účinky a dodává suché pokožce zdravý vzhled.

Výtažek z kořene puerarie laločnaté vykazuje silné antioxidační vlastnosti a napomáhá zmírnit podráždění pokožky.

Výtažky enzymu bakterie Pseudoalteromonas je hydratační prostředek, jež se získává z mořských bakterií a napomáhá pokožce navrátit její jemnost.

Právě díky tomuto bohatému složení maska působící na pleti pracuje hluboko do pokožky a jakmile ji sundáte, dochází k procesu hloubkového čištění.


Platinová peptidová slupovací maska na lifting pleti.

 

Platinová peptidová slupovací maska na lifting pleti tianDePokud chcete nakupovat SE SLEVOU více, jak 30% nebo máte zájem o více informací a podrobností ohledně tianDe - neváhejte mne kontaktovat, budu se Vám ráda věnovat.

 

Klidně mi napište na email nebo messenger, kdy pošlete Vaše telefonní číslo, já se s Vámi spojím a odpovím Vám na všechny Vaše dotazy NEBO ROVNOU ZAVOLEJTE. Pokud nebudu moci Váš telefonní hovor přijmout, pošlete SMS. Zavolám zpět hned, jakmile to bude možné.

Mějte pěkný den

Jana Ďurčovová
Perlová ředitelka tianDe
Tel. 755 966 595
Email: tianDe.info@centrum.cz
Můj facebook: www.facebook.com/7Janina

NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY:
www.tianDe-Plzen.cz, www.katalog-tianDe.cz, www.kosmetika-tiande.cz.


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton