Vítejte na našich stránkách!

Perlový pudr TianDe jako suchý šampon?

2018-01-11
Proč ne...  Kamarádka má hodně mastné vlasy. Je z toho úplně nešťastná.... Myje si vlasy skoro denně....  Což samozřejmě pro mastné vlasy není dobré. A jak je známo, tak mastné vlasy se pak mastí ještě více.... Jenže co dělat, aby nevypadala - jak ona říká - "jako zmoklá slepice"? Ten výraz mě fakt rozesmál, když mi to říkala. Vzhledem k tomu, že používá tianDe, napadlo jí vyzkoušet a použít perlový pudr jako suchý šampon. A proč ne!?! Je spokojená!

Perlový pudr TIANDE 100% čistý! Vyrábí se z přírodních říčních perel, které se "namelou" na prášek.


A víte vlastně, proč proč používat suchý šampon?
Suchý šampon je skvělý "vynález" pro vlasy. Dřív se používalo všechno možné, když se nestíhalo umýt vlasy – pudr, dětský zásyp, škrob a další práškové "vynálezy" primárně určené pro něco jiného.
Pro mastné a jemné vlasy je suchý šampon velká spása. Dodá jim svěžest mezi mytími.

Aplikace je jednoduchá, nasypte šampon ke kořínkům na temeni, za ušima i v týlu. Působit nechte pět až deset minut. Poté prsty promasírujte a vyčesejte či vyfénujte nebo vytřete ručníkem. Osvěžení účesu není jediným využitím pro suchý šampon.

Další tip, jak perlový pudr jako suchý šampon můžete využít:

Objem vlasů :)
Když nemáte umyté vlasy a už trochu plihnou, nebo pokud máte jemné vlasy, které objem drží špatně, suchý šampon vám pomůže dosáhnout většího objemu. Naneste ho ke kořínkům, masírujte chvíli prsty a vyfoukejte fénem.

Zamaskujte svoje odrosty vlasů :)
Pokud máte zesvětlené vlasy, můžete odrosty zakrýt bílým suchým šamponem. Je to trošku pomoc, když nemáte moc času, než skočíte ke kadeřnici. Na světlé vlasy přebarvené na tmavo nepoužívejte, protože perlový pudr je bílý a ještě by vám odrosty zvýraznil....

Použijte místo tužidla :)
Vytvořit účes na čerstvě umytých vlasech? Proč ne :) Použijte trochu suchého šamponu, aby účes držel lépe. Také pomůže udržet texturu účesu u jemných vlasů. Vlasy budou o něco hrubější a poddajnější při práci s kulmou, žehličkou nebo prsty.

Zafixujte si sponky ve vlasech :)
Pokud vás rozčiluje, jak nedrží pírka, sponky nebo pinetky v účesu, potřete je suchým šamponem a nebudou tolik po vlasech klouzat.

Chcete matný vzhled vlasů? :)
Pro matný vzhled vlasů použijte suchý šampon nejen u kořínků, ale i v délkách. Budete tak mít zajímavější look a rozchuchanější účes.


Tak proč nevyzkoušet náš perlový pudr jako suchý šampon?!?!?  Že ?

výrobek zde:  Perlový pudr TianDe


V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat nebo zavolat : tel. 778 055 044

Hezký den přeje tým tianDe.info

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton