Vítejte na našich stránkách!

Péče o nohy s tianDe

2019-01-15
Víte, že "mapu" celého těla máme na chodidlech?

V kterémkoliv roční období Vaše tělo dostává pořádně zabrat. Ať, už jsou to vlasy, pleť, ruce.... Ale především nohy! Ano. Často opomíjené. Přitom neméně důležité.

Nohy jsou v zápřahu celý den. Po celodenní zátěži bývají těžké, oteklé, suché a popraskané. Není se čemu divit, vždyť nesou celou váhu našeho těla. Nezapomínejte proto na jejich péči.Nohy jsou nejdůležitějším stavebním orgánem. Celý den prochází tvrdou zatěžkávací zkouškou. V zimním období jsou chodidla hodiny a hodiny v těžkých kozačkách bez pohybu a vzduchu. V létě zase dostávají zabrat díky podpatkům a nadměrnému pocení.

Podle tradiční čínské medicíny i řady dalších odborníků se veškeré dění soustřeďuje na chodidlech. Protože na chodidla se koncentruje řada nečistot, toxinů a jiných škodlivin. Pokožka chodidel je totiž jednou z hlavních cest odvádění potu a toxinů z těla (obsahuje asi 0,5 milionu potních žláz).

Z pohledu tradiční čínské medicíny jsou chodidla zmenšené kopie organismu s reflexními zónami všech orgánů. Čínští lékaři tvrdí, že správné stlačení určitých bodů, může pomoci od bolesti různých částí těla. Ať už od bolesti hlavy nebo třeba zad či páteře. Je důležité jen stimulovat správný bod! Také masáž a celková péče nohou je velice důležitá a prospěšná a přispívá ke zmírnění bolesti.

Dovolte prosím, abych Vám proto představila produkt od TianDe. Detoxikační masku Master Herb, která mě absolutně odzbrojila a překvapila. Hlavně její účinek a její snadné použití.

Detoxikační náplast Master Herb

Náplast zlepšuje mikrocirkulaci krve a snižuje napětí, změkčuje a zvláčňuje kůži. Snižuje pocit únavy chodidel.

Balení obsahuje: 2 ks náplasti z netkaného materiálu s ochrannou folií

2 ks polštářků z celulózy s ingrediencemi, zabalené v celofánových sáčcí

Složení

Bambus – extrakt bambusu je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout z povrchu kůži, což výrazně urychluje vylučování toxinů a regeneraci

Pomeranč hořký – extrakt z plodu hořkého pomeranče je celkově posilujícím produktem, který zlepšuje látkovou výměnu.

Semena buku lesního – extrakt ze semen buku lesního má stahující a antiseptický účinek, aktivuje proces odstraňování odpadních produktů z těla.

Fazole adzuki – prášek ze semen fazolí adzukina vykazují blahodárný účinek na stav pokožky, zbavují organismus toxinů, pomáhají odstranit z těla nadbytečnou tekutinu.

Chitin – výkonný sorbent přírodního původu, který absorbuje toxiny z organismu, odpadní látky, solí a těžkých kovů

Použití

Náplast použijte před spaním. Nalepte nejdéle ve 21 hodin. Polštářek s ingrediencemi přilepte k náplasti, ze které nejprve odstraňte ochrannou folii. Poté nalepte na umytá chodidla. Ráno náplasti sejměte a chodidla umyjte vodou. Jestliže polštářek zvlhne a získá barvu čaje, jeho obsah je vypotřebován a je dále nepoužitelný. Spotřebujte náplasti ihned po otevření.

Účinek uvidíte na vlastní oči dle zbarvení náplasti. Čím je náplast tmavší, tím více škodlivých látek je absorbováno z těla.

Dopřejte svým nohou a svému tělu pocit výjimečnosti a zbavte se bolesti!

Detoxikační kúra se doporučuje cca 15 dní za sebou. Sami po pár dnech ucítíte úlevu.


Na eshopu najdete naše výrobky přímo tady: Detoxikační náplast tianDe

Při detoxikační kúře doporučujeme pít čas Tibetský sběr tianDe.


V případě, že byste rádi nakupovali s více, jak 30% slevou, neváhejte nás kontaktovat :) Nebo nakupte na eshopu za více, jak 700 Kč a slevy více, jak 30% jsou Vaše a je možné využívat na nákupy neustále.

Pro více info volejte - dotazy tel. 778 055 044, budeme se Vám rádi věnovat...

 

 

Autor článku: Míša Kuncová


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton