Vítejte na našich stránkách!

Mix Protein Shake - tianDe

2018-12-01

Mix Protein Shake - OPTIMÁLNÍ VÁHA – PŘÍNOS PRO VAŠE ZDRAVÍ

- 4 samostatné produkty
- 4 lahodné příchutě
- 4 konkrétní směry působení

CELKOVÉ ÚČINKY:
- KOREKCE POSTAVY,
- REDUKCE NADVÁHY,
- UDRŽENÍ SKVĚLÉ FORMY,
- VITALITA A ENERGIE.

Koktej-mixy od TianDe – to jsou 4 samostatné produkty, 4 příchutě a 4 konkrétní směry působení. Avšak nejdůležitějším společným jmenovatelem všech čtyř je korekce postavy a redukce nadváhy.Vzpomeňte si na svou poslední dietu. Co vám chybělo nejvíc? Pro každého z nás to bude něco jiného. Avšak podle názoru mnoha psychologů je pro nás nejtěžší přijmout samotný fakt, že něco nesmíme. Zakázané ovoce vždy chutná nejlépe. V nových koktejl-mixech od TianDe se proto ztělesnila chuť mnoha oblíbených dezertů. Nemusíte si teď vyčítat kousek čokolády snězený večer před spaním. Chuť vašich oblíbených dezertů si teď můžete dopřát bez zbytečných kalorií. Čokoláda, jahody, brusinka, nebo vanilka? Je jen na vás, co si vyberete. NADVÁHA VŽDY PŘEDSTAVUJE VELKOU ZÁTĚŽ PRO ORGANISMUS!

VYBERTE SI Váš koktejl!

Koktejly tianDe MIX Protein Shake

 

Nadváha je problém, který nepřichází sám o sobě: vždy ji doprovází celá řada dalších problémů, jeden horší než druhý. Zvyšuje se zátěž na klouby, vznikají problémy se srdcem, trávicí soustava přestává normálně fungovat. Koktejl-mixy od TianDe mají cílené působení – pomáhají nejen vám dosáhnout dokonalých tvarů, ale také pomáhají při řešení vedlejších problémů!

Chocolate Mix Protein Shake má nejvyšší obsah aktivních látek zaměřených na redukci hmotnosti. Začněte hubnout právě s ním! Nezapomeňte, že nadváha vždy představuje zvýšenou zátěž pro životně důležité orgány organismu, vždyť musí pracovat „naplno“.

odkaz zde: Čokoláda proteinový koktejl tianDe

čokoláda protein tianDe


Aktivní složky Strawberry Mix Protein Shake pomáhají odvádět z organismu škodlivé látky a toxiny. Rychlost jejich odbourávání se totiž s nadváhou zpomaluje a tyto látky zůstávají v organismu.

odkaz zde: Jahody proteinový koktejl tianDe

jahoda protein tiande


Cranberry Mix Protein Shake podporuje funkci kardiovaskulárního systému. Pamatujte si: čím vyšší hmotnost, tím vyšší je zátěž na kardiovaskulární systém. Proč tomu tak je? Jde o to, že srdce lidí s nadváhou musí pracovat rychleji. V důsledku toho se zvyšuje krevní tlak, stoupá hladina cholesterolu a srdce slábne. Podpořte svůj „motor“ aktivními látkami ve složení Cranberry Mix Protein Shake.

odkaz zde: Brusinkový proteinový koktejl tianDe

brusinka koktejl protein tiandeIce-Cream Mix Protein Shake
poskytne úlevu vašim kloubům. Při nadváze je totiž zátěž na klouby značně větší a klouby se rychleji opotřebovávají, což může vést k nepohodlí a nepříjemným pocitům.

odkaz zde: Ice Cream Mix Protein Shake tianDe

zmrzlina protein tiande

Mix Protein Shake

BÍLKOVINY – HLAVNÍ STAVEBNÍ MATERIÁL CELÉHO ORGANISMU

KAŽDÁ BUŇKA ORGANISMU OBSAHUJE BÍLKOVINY.

 

Bílkoviny řídí mnoho procesů:

- trávení,
- látkovou výměnu,
- stahování svalů,
- schopnost růstu,
- reprodukční schopnosti,
- myšlení.

Správná rovnováha živočišných a rostlinných bílkovin zajišťuje dostatek aminokyselin, které jsou nezbytné pro fungování organismu.

 

Vyvážený poměr v koktejlech Mix Protein Shake

Do 55 % koncentrátu syrovátkového proteinu
Do 45 % koncentrátu slunečnicového proteinu

 

Jedna porce koktejlu obsahuje 11 gramů bílkovin!

Bílkoviny jsou organickým stavebním materiálem, který je obsažen v buněčných stěnách, tvoří základ svalů a kostních tkání, jsou přítomny ve všech vnitřních orgánech – srdci, ledvinách a tak dále.

Bílkoviny tvoří přibližně 20 % hmotnosti těla, které je tvořeno různými tkáněmi. Díky bílkovinám se v organismu tvoří hormony, enzymy a hemoglobin, které jsou nezbytné pro normální fungování vnitřních orgánů a systémů.

Zkrátka a dobře, bílkoviny se bezprostředně podílejí na všech procesech, které se odehrávají v organismu.

Je dobrý poznamenat, že zdaleka ne všechny bílkoviny mají pro organismus jednoznačně příznivé účinky. Je proto velice důležité zvolit správný poměr živočišných a rostlinných bílkovin. Je to náročné zvládnout svépomocí, nejspíš budete potřebovat pomoc profesionálního dietologa.

Složení koktejlů Mix Protein Shake bere v potaz všechny zákonitosti výměny bílkovin!

Dokonalé složení koktejlů Mix Protein Shake (všech čtyř druhů) představuje:

55% koncentrát syrovátkového proteinu a 45% koncentrát slunečnicového proteinu.

 

Jedna porce koktejlu obsahuje 11 gramů bílkovin!

 

Mix Protein Shake - VYVÁŽENÝ POMĚR BÍLKOVIN

KONCENTRÁT syrovátkového PROTEINU (do 55 %)

Syrovátkový protein – produkt vysoké biologické hodnoty. Získává se z mléčné syrovátky.

 

Z hlediska ukazatelů biologické hodnoty předčí všechny ostatní bílkoviny.
Jeho aminokyselinové složení se velice podobá složení kyselin ve svalech.

 

KONCENTRÁT slunečnicového PROTEINU (do 45 %)

OBSAHUJE:
všechny esenciální a neesenciální aminokyseliny;
vitamíny skupiny B a vitamín E;
vápník, železo, draslík, hořčík.


Nízký obsah tuku – pouze 1,1 %.

Vysoký stupeň stravitelnosti – 91 %.

 

Čím se liší různé druhy bílkovin a v čem spočívají jejich výhody? Pojďme se na to podívat podrobněji.

Syrovátkový protein je produkt vysoké biologické hodnoty. Získává se z mléčné syrovátky. Z hlediska ukazatelů biologické hodnoty předčí všechny ostatní bílkoviny. Jeho hlavním rysem je rychlá vstřebatelnost. Je nepostradatelný jak pro spalování tuků, tak pro správný rozvoj svalových tkání.

Koncentrát slunečnicového proteinu se získává ze slupek slunečnicových semínek. Pro jeho výrobu se používají speciální moderní technologie.

Jsou v něm obsaženy všechny esenciální a neesenciální aminokyseliny, vitamíny skupiny B, vitamín E, vápník, železo, draslík, hořčík. Navíc obsahuje kyselinu chlorogenovou, která při fyzické zátěži zabraňuje uvolňování glykogenu, díky čemuž organismus rychleji spotřebovává podkožní tuk.

 

 

Mix Protein Shake -UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ

NEobsahuje - SOJU, GLUTEIN, CUKR, KONZERVANTY, SYNTETICKÁ BARVIVA

ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY

AMINOKYSELINY ВСАА – valin, isoleucin, leucin – podporují naše tělo při stresu a zátěži, jsou nezbytným materiálem pro tvorbu energie, urychlují látkovou přeměnu tuků.

TRYPTOFAN – aminokyselina, která podporuje fungování srdce, má příznivý vliv na střevní peristaltiku. Normalizuje spánek, pocit sytosti a zlepšuje náladu.

METHIONIN hraje důležitou roli při syntéze bílkovin, dokáže rozpouštět tuky, díky čemuž se předchází ukládání lipidů v játrech.

CYSTEIN je stavební látkou pro proteiny a antioxidantem. Normalizuje zpracovávání tuků.

 

FENYLALANIN je prospěšný pro zdraví centrální nervové soustavy.

NEESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY

GLUTAMIN podporuje imunitní systém, má příznivý vliv na svalovou tkáň, udržuje objem a reliéf svalů.

GLYCIN normalizuje látkovou výměnu, pomáhá při stavu silného vypětí, stimuluje funkci mozku.

ARGININ dokáže zvednout náladu a bojuje s depresemi, chrání buňky před stárnutím, přispívá ke zvýšení imunity a vytrvalosti.

HISTIDIN napomáhá růstu a regeneraci tkání, zvyšuje imunitu. Bez této aminokyseliny se organismus nedokáže vypořádat se stresem a depresemi.

STOPOVÉ PRVKY

ŽELEZO je součástí mnoha enzymů a bílkovin v lidském organismu, je nezbytné pro procesy látkové výměny: odbourávání a vyvádění toxinů, metabolismus cholesterolu, přeměnu kalorií v energii.

CHROM je nezbytný pro syntézu sacharidů. Aktivní a správné vstřebávání sacharidů je podmínkou pro absenci přebytečného tuku.

ANTIOXIDANTY, VITAMÍNY A DALŠÍ AKTIVNÍ LÁTKY

KYSELINA ASKORBOVÁ (VITAMÍN С) – má příznivý vliv na imunitu, zdraví a mládí pokožky.

ASTAXANTHIN – přírodní antioxidant. Má příznivý vliv na zdraví očí a zrakovou ostrost. Podporuje funkci srdce a kloubů.

L-KARNITIN-L-TARTRÁT – zvyšuje vytrvalost, snižuje únavu, vyživuje mozkové buňky a zvyšuje činnost mozku, aktivuje látkovou výměnu tuků.

HYALURONÁT SODNÝ – zlepšuje produkci kolagenu, podporuje zdraví kloubů, hydratuje pokožku zevnitř.

CHROM PIKOLINÁT – reguluje hladinu cukru v krvi, podporuje zdraví cév a srdce, normalizuje metabolismus tuků.

OVESNÁ VLÁKNINA – má vliv na rychlost vstřebání potravy, zlepšuje střevní peristaltiku.

VÝTAŽEK Z GUARANY – obsahuje kofein, zvyšuje energetický potenciál, zlepšuje procesy látkové výměny v organismu. Je to účinný spalovač.

VÝTAŽEK ZE STÉVIE přírodní sladidlo. Dodává koktejlům jemnou a příjemnou chuť.

 

Mix Protein Shake od TianDe neobsahuje GMO, cukr, gluten, sóju, konzervanty ani syntetická barviva (barvu mu dodává přírodní šťáva z řepy).

Ve složení všech produktů jsou zastoupeny výhradně přírodní aminokyseliny, které jsou obsaženy v bílkovinách, a přírodní železo. Žádné syntetické vitamínové směsi!

Každý koktej-mix od TianDe představuje komplex esenciálních (nenahraditelných) kyselin.

 

Aminokyseliny BCAA – komplex tří esenciálních aminokyselin: leucin, izoleucin a valin. Podporují tělo při stresu a zátěži, jsou zdrojem energie a urychlují štěpení tukových buněk. BCAA zvyšují sílu a výdrž, jsou důležité pro lidi, kteří aktivně sportují. Během tréninku fungují jako zdroj paliva, po výkonu zase pomáhá při regeneraci svalových vláken a zmírnění pocitu únavy. Tomuto unikátnímu komplexu se ještě budeme věnovat o něco později.

Tryptofan je aminokyselina, která podporuje fungování srdce, má příznivý vliv na střevní peristaltiku. Tento prvek má nepředstavitelně široké spektrum pozitivní účinků na organismus. Tryptofan se používá při léčbě nespavosti a narušení spánkového rytmu, užívá se při depresivních stavech a úzkosti. Bylo také dokázáno, že přítomnost nezbytného množství této aminokyseliny v těle odstraňuje příznaky premenstruačního syndromu, usnadňuje proces odvykání od kouření a profesionálním sportovcům pomáhá dosahovat lepších výsledků. Navíc tryptofan dodává pocit sytosti a zlepšuje náladu.

Methionin hraje důležitou roli při syntéze bílkovin, dokáže rozpouštět tuky, díky čemuž předchází ukládání lipidů v játrech. Je známý díky svým antioxidačním vlastnostem. Tato aminokyselina reaguje na škodlivé látky, zabraňuje poškozování buněk, může přispívat k očistě organismu od toxinů a těžkých kovů.

Cystein je stavební látka pro proteiny a také účinný antioxidant. Normalizuje metabolismus tuků, podílí se na obnově DNA.

Fenylalanin je díky schopnosti „zvedat“ náladu, zbavovat pocitu úzkosti a přispívat ke koncentraci pozornosti prospěšný pro zdraví centrální nervové soustavy.

Ve složení produktů jsou také obsaženy neesenciální aminokyseliny.

Glutamin má příznivé účinky na růstový proces, podporuje imunitní systém, má příznivý vliv na svalové tkáně, udržuje objem a reliéf svalů.

Glycin hraje důležitou roli při regulování nervových impulsů, vyrovnává psychický stav člověka. Normalizuje látkovou výměnu, pomáhá při velkém přetažení a stimuluje funkci mozku.

Arginin. Tato aminokyselina dokáže zvednout náladu a bojuje s depresemi. Zabraňuje rozvoji oxidačního stresu, chrání buňky před stárnutím, přispívá ke zvýšení imunity a vytrvalosti.

Histidin je ve složení mnoha enzymů. Tato aminokyselina napomáhá růstu a regeneraci tkání, zvyšuje imunitu. Bez ní se organismus nedokáže vypořádat se stresem.

Mix Protein Shake obsahují stopové prvky – železo a chrom.

Železo je nedílnou součástí hemoglobinu – bílkoviny, která tvoří červené krvinky (erytrocyty). Železo je v lidském organismu přítomno v mnoha enzymech a bílkovinách, které jsou nutné pro procesy látkové výměny: odbourávání a vyvádění toxinů, metabolismus cholesterolu, proměnu kalorií v energii.

Chrom. Zdrojem chromu v koktejl-mixech je chrom pikolinát. Je nezbytný pro syntézu sacharidů. Tyto látky přijímané s potravou štěpí a uvolňují energii potřebnou pro plnohodnotný život. Chrom v organismu těmto procesům napomáhá. Důležitý vliv na metabolismus má při hubnutí: aktivní a správné vstřebávání sacharidů je podmínkou pro absenci přebytečného tuku.

Vitamíny, přírodní antioxidanty, výtažky z rostlin… Pojďme se podívat na to, co všechno je ještě obsaženo v koktejl-mixech.

Kyselina askorbová (vitamín С) – má příznivý vliv na imunitu, zdraví a mládí pokožky. Její hlavní funkce je antioxidační. S její pomocí se v organismu normalizují oxidační a regenerační reakce. Má blahodárný vliv na kardiovaskulární systém, zvýšení tvorby hemoglobinu, protizánětlivé vlastnosti – askorbová kyselina má pro organismus množství prospěšných vlastností.

Astaxanthin. Je považován za super antioxidant, krále antioxidantů. Astaxanthin zajišťuje silnou přirozenou ochranu před škodlivými účinky volných radikálů, tedy před oxidačním stresem. Je nejsilnějším „lovcem“ volných radikálů! Má příznivý vliv na zdraví očí a zrakovou ostrost. Podporuje funkci srdce a kloubů.

L-karnitin-L-tartrát je přírodní látka, kterou produkuje lidský organismus. Syntetizuje se v ledvinách a játrech, nachází se i ve složení svalů. Je to svým způsobem spalovač – jeho hlavní funkce spočívá v transportu mastných kyselin do buněk, kde se spalují a vzniká z nich energie. L-karnitin-L-tartrát přispívá k odvodu škodlivých látek, které vznikají v důsledku zrychleného metabolismu při cvičení a sportování.

 

Vědci prokázali, že L-karnitin-L-tartrát hraje důležitou roli pro podporu zdraví a zachování dlouhověkosti. Postupem času vlivem různorodých faktorů (nemocí, stresu, nevyváženého stravování, sedavého životního stylu) se snižuje hladina L-karnitin-L-tartrátu, v důsledku čehož se zmenšuje produkce energie organismem.

 

L-karnitin-L-tartrát, který je obsažen ve složení koktejl-mixů, zvyšuje vytrvalost, snižuje únavu, vyživuje mozkové buňky a zvyšuje činnost mozku, aktivuje metabolismus tuků.

Hyaluronát sodný podporuje krásu a mládí zevnitř. Zlepšuje produkci kolagenu, podporuje zdraví kloubů, hydratuje pokožku.

Chrom pikolinát – sloučenina stopového prvku chrom a pikolinové kyseliny. Chrom ve složení pikolinátu chromu se podílí na mnoha životně důležitých procesech v organismu, mimo jiné také na výměně tuků a sacharidů. Reguluje také hladinu cukru v krvi. Nedostatek chromu se odráží na náladě, pracovní výkonnosti, vede k celkové apatii, nespavosti, únavě a také k ukládání tuků.

Ovesná vláknina – má vliv na rychlost vstřebání potravy, zlepšuje střevní peristaltiku. Prospěšné bakterie ve střevech využívají vlákninu pro svou životaschopnost, v důsledku čehož se zvyšuje množství bakterií, které organismus potřebuje.

Výtažek z guarany – vysušená hmota z rozdrcených semen Paulinia cupana, dřevnaté liány, která roste v Brazílii a v povodí řeky Amazonky. V procesu zpracování drobné částice skořápek semen zůstávají v hotovém produktu a dodávají mu hořkou čokoládovou chuť. Výtažek obsahuje kofein, zvyšuje energetický potenciál, zlepšuje procesy látkové výměny v organismu a je také účinný spalovač.

Výtažek ze stévie. Tato rostlina je známa svou sladkostí, absencí kalorií a četnými prospěšnými vlastnostmi. Tyto rysy ji předurčují k roli přírodního sladidla. Sladkost se koncentruje v listech rostliny. Výtažek ze stévie dodává koktejlům jemnou a příjemnou chuť.

 

 

SPORTOVNÍ TRIO - ВСАА - POTĚŠÍ SPORTOVCE

 

SLOŽENÍ MIXŮ JE OBOHACENO O PŘÍRODNÍ BCAA

JEDNÁ SE O SKUPINU AMINOKYSELIN: VALIN, LEUCIN A ISOLEUCIN.

 

BCAA AMINOKYSELINY – nenahraditelné kyseliny, které tělo nedokáže vyprodukovat a mohou být dodávány pouze s potravou. Jsou pro organismus velice prospěšné.

 

BCAA PROSPÍVAJÍ SPORTOVCŮM:
- zahajují syntézu proteinu a redukují poškození svalových vláken;
- přispívají k růstu svalové hmoty;
- dodávají energii během tréninku;
- snižují bolestivost svalů způsobenou intenzivními tréninky;
- zmenšují únavu během náročných sportovních výkonů;
- obnovují energetickou rovnováhu.


Aminokyseliny BCAA

Jak už bylo řečeno, BCAA představují komplex tří esenciálních aminokyselin: leucin, izoleucin a valin. Podporují tělo při stresu a zátěži, jsou zdrojem energie, zrychlují štěpení tukových buněk. BCAA zvyšují sílu a výdrž, proto jsou důležité pro sportovce. Během tréninku tento komplex působí jako zdroj paliva, po tréninku – regeneruje svalová vlákna a zmírňuje pocit únavy.

Při intenzivní fyzické zátěži organismus pociťuje zvýšenou potřebu BCAA aminokyselin a je schopen si je vytvořit ze svalových tkání, což ale vede k jejich poškození. Procesu destrukce je možné předejít díky příjmu těchto látek společně s potravou.

 

SILNÉ TRIO – PRO DOKONALOU POSTAVU!  ŽENY OCENÍ - SNÍŽENÍ HMOTNOSTI + FORMOVÁNÍ POSTAVY

BCAA AMINOKYSELINY:

- přispívají k formování postavy při tréninku v posilovně;

- pomáhají předcházet přejídání – vytvářejí pocit sytosti při konzumaci malého množství jídla.

BCAA BĚHEM TRÉNINKU PŮSOBÍ JAKO ZDROJ PALIVA, PO VÝKONU REGENERUJÍ SVALOVÁ VLÁKNA A ZMÍRŇUJÍ POCIT ÚNAVY.

MIX PROTEIN SHAKE OD TIANDE ZMÍRŇUJE POCIT HLADU A CHUŤ NA SLADKÉ.

Je zajímavé, že aminokyseliny s rozvětvenými postranními řetězci mohou nejen stimulovat tvorbu svalové tkáně, ale také pomáhají normalizovat hmotnost. Zdrojem BCAA je sportovní výživa. Tyto aminokyseliny si získaly obdivné ohlasy mnoha dívek.

Ženy pozorují v důsledku užívání tohoto komplexu redukci přebytečné hmotnosti. Co je důvodem tohoto efektu? Vědci přišli na příčinu problému s nadváhou. Všechno má na svědomí specifický hormon – leptin. Jeho účinek je založen na regulaci metabolismu, chuti k jídlu a zákonitě i hmotnosti těla. Produkce tohoto hormonu je přímo závislá na množství tuku v lidském organismu. Čím vyšší je hmotnost, tím aktivnější je produkce leptinu. Když držíme dietu a ztrácíme tukové zásoby, koncentrace tohoto hormonu se snižuje.

Organismus si zvyká na určitou hladinu leptinu, kterou dietologové označují za kontrolní bod. Pro obnovení jeho koncentrace a nastřádání předchozích tukových zásob začíná mít organismus neovladatelnou chuť k jídlu. Leucin může vyrovnat koncentraci leptinu a zmírnit pocit hladu. Ve výsledku se dostaví pocit sytosti po požití malého množství jídla. Zdrojem leucinu je racionální výživa Mix Protein Shake s obsahem BCAA. Navíc tento komplex umožňuje nejen redukovat nadváhu, ale také získat napnuté svaly a krásnou siluetu při fitness cvičení.

 

 

Mix Protein Shake od TianDe, PRO KOHO JE?

 

PRO SPORTOVCE Pomáhá formovat tělo

 

PRO MLADÉ LIDI/STUDENTY (v jejich stravě je často přebytek sacharidů a nedostatek bílkovin)

Obohacuje stravu o správné bílkoviny, pomáhá udržovat krásnou а pevnou postavu a dobrou náladu.

 

PRO SENIORY (v jejich stravě je často nedostatek živočišných bílkovin)

Obohacuje stravu o vyvážený poměr živočišných a rostlinných bílkovin.

Zvyšuje energičnost, podporuje funkci kloubů, kardiovaskulárního systému a trávicí soustavy.

 

PRO VŠECHNY

Bílkoviny – stavební materiál organismu!

Bílkoviny jsou pomocníkem při stavbě svalů, regeneraci buněk, tkání a orgánů.

 

Nedostatek bílkovin vede k nedostatku energie, slabosti, ztrátě pracovní výkonnosti, snížení libida (protože trpí některé pohlavní orgány), nízké odolnosti vůči infekcím a také ke zpomalení hojení poranění. Narušuje se funkce ledvin, slinivky, střev, nervové a krevní soustavy a objevuje se svalová atrofie.

 

Přebytek bílkovin naopak vede ke křehkosti kostí (překyselení organismu způsobuje odvádění vápníku z kostí), nadváze, narušení hydro rovnováhy v organismu a dalším nepříjemným důsledkům. Všeho musí být s mírou!

 

Bílkoviny pro štíhlou postavu:

- zlepšují látkovou výměnu, vyživují svalové tkáně;

- zajišťují pocit sytosti na 3-4 hodiny, protože se dlouho tráví;

- transportují vitamíny a minerály;

- pomáhají udržovat tonus a pružnost pokožky.

 

Navíc:

- tuky se spalují pouze při působení bílkovin – enzymů;

- vstřebání bílkovin vyžaduje o 30 % více energie než vstřebání sacharidů nebo tuků, proto organismus pro tyto účely používá svoje vlastní tukové zásoby;

- nedostatek bílkovin vede k neodolatelné chuti na sladké.

 

Racionální stravování Mix Protein Shake je vhodné pro všechny. Aktivní složení koktejl-mixů na bázi bílkovin řeší množství různorodých úkolů.

 

Pro sportovce – pomáhá formovat tělo.

 

Pro mladé lidi, obzvlášť studenty, kteří často jedí za pochodu, přičemž to nejsou zrovna kvalitní produkty. Mix Protein Shake zajistí, aby strava mladých lidí obsahovala vyvážený poměr bílkovin, pomáhá udržovat krásnou postavu a dobrou náladu.

 

Pro seniory, kteří sice mají obvykle ve stravě dostatek bílkovin, ale jsou převážně rostlinného původu. Avšak s přibývajícím věkem jsou živočišné bílkovin obzvlášť důležité! Koktejl-mixy obohacují stravu seniorů o potřebný vyvážený poměr rostlinných a živočišných bílkovin. Podporují činnost kloubů, kardiovaskulárního systému a trávicí soustavy.

Chcete-li nakupovat se slevou více, jak 30%, neváhejte nás kontaktovat, vystavíme ID (registrační číslo) a můžete nakupovat, kdy se Vám za chce s touto úžasnou slevou. Nebo nakupte na odkazu u výrobků. Jakmile bude Vaše objednávka vyšší, jak 700Kč, automaticky se Vám bude odečítat sleva.

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat:  tel. 775 966 595


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton