Vítejte na našich stránkách!

Článek pro nás, kterým mrznou nohy...

2019-01-20
Zima, zmrzlý nohy... To je (alespoň u mě) pořád dokola... Když se do mě dá zimnice, vytáhnu si pěkně lavóóór a jdu na věc... Občas se stane, že v lavoru nezůstanu sama. Přiběhne synáček a šoupne si nožky ke mě. Takže máčíme nožky, relaxujem a hrajem třebas karty.

studené nohy, zima, zimnice, zahřívací koupel, Talasso tianDeAle, co si dáváme do té koupele? Jen voda to není! Miluju odnaší firmy výrobek Talasso - je to zahřívací koupel nohou. Když otevřeme obal, máme tam tři pytlíčky a pak začne ta pravá zábava.

Mimochodem Talasso je úžasná věcičky při nachlazení - stimuluje krevní oběh, pomáhá prohřát ledové nohy a pocit tepla stoupá příjemně od nohou výš.


Co je Talasso tianDe?
Talasso je směs přírodních olejů, které účinně změkčuje hrubou kůži na nohou, kuří oka a mozoly. Stimuluje náš krevní oběh, má dlouhodobý zahřívací účinek. Skvěle ulevuje při nachlazení, zimnici a luxusně se zrelaxujete. Reguluje pocení nohou, zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu. Pravidelné používání koupele Talasso chrání před plísňovými infekcemi.A JAK TEDY JÍT S NAŠÍM TALASSEM NA VĚC?

studené nohy, zima, zimnice, zahřívací koupel, Talasso tianDeKROK č.1:
Do lavoru s teplou vodou vsypeme sáček č.1, stačí pár sekund a voda začne záhadně houstnout, cca do 3 minut se promění v rosolovitou hmotu. Zní to možná děsivě, ale je to strašně moc příjemné. Hlavně děti z toho mají pořádnou srandu :)

V této fázi setrváme 10-15 minut.


KROK č.2:
Do stejné koupele nasypeme sáček č.2, rosol se začne pomalu měnit zpět ve vodu.... (Já si tedy ještě u lavoru nechávám rychlovarku, abych si mohla dolévat teploučkou vodu - miluju to.)

V této fázi setrváme ještě dalších 5-10 minut.


KROK č.3:
Nohy usušíme, načneme pytlíček č. 3, ve kterém je pěstící balzám na naše nožky.

studené nohy, zima, zimnice, zahřívací koupel, Talasso tianDe
KROK č. 4:
Ten se týká hlavně těch, kteří se Talasso dobrodružství pustí se svými potomky.... Krokem č. 4 je uklidt gel a rosol po celé koupelně.


Výrobek naleznete na eshoopu tianDe přímo zde:  ZAHŘÍVACÍ KOUPEL NA NOHY tianDe


Přeji krásný den všem....  za tým tianDe.info Janina
Článek pro nás, kterým mrznou nohy...

Nejoblíbenější výrobky TianDe