Vítejte na našich stránkách!

Celulitida a otoky? Jdeme na to s tianDe

2019-04-29
Jak na celulitidu a otoky?

My víme, že v tianDe máme skvělé pomocníky, naše TĚLOVÉ SOLI a spa rukavice, které nám pomáhají s masáží. Víme také, že masáž provádíme vždy od chodidel nebo od dlaní směrem k srdci, aby "se ta líná lymfa popohnala"...Ale víte, že je také důležité před masáží tzv. "OTEVŘÍT UZLINY"? To pak budou výsledky ještě lepší.  Lymfa masaz, tianDe, kosmetika tianDe

Lymfa je bezbarvá tekutina, která nám koluje tělem a očišťuje ho od odpadních látek. Nevhodným životním stylem lymfa "leniví", neprotéká tak rychle a následkem toho se na těle začínají objevovat otoky a celulitida.

Lymfa se rozproudí při cvičení, konkrétně při stazích svalů, při hlubokém dýchání a také pomocí masáže.

Nejdůležitější je na začátku "OTEVŘENÍ UZLIN" – přes ně totiž tato očišťující tekutina vyvádí škodlivé látky. Kdyby se tento krok přeskočil, lymfa by se zastavila a potýkali byste se s bolestmi hlavy či otoky. Nezbytné je také vypít dostatek tekutin.

Toto je laicky řečeno, samozřejmě.

Přikládám odkaz na video z YouTube, které se mi líbilo, je z něj krásné jasné, jak automasáž provádět.

Video zde: Uvolnění lymfatických uzlin


Můžete používat naše tělové soli tianDe, spa rukavice a jiné výrobky, které naleznete na našem eshopu přímo tady:
- tianDe celulitida a zpevnění
- tianDe tělové soliMějte moc pěkný den, zdraví Vás Jana za www.tianDe.info

PS: Pokud byste rádi nakupovali tianDe se slevou více, jak 30% a chcete se na cokoliv zeptat, neváhejte mi napsat na náš Facebook, ráda se Vám budu věnovat. Nebo volejte tel. 778055044.

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton