Vítejte na našich stránkách!

Bio Rehab TianDe - padání vlasů, růst vlasů

2018-01-02

ŘADA BIO REHAB TianDe

Vlasy rostou v průměru 1 cm za měsíc, to znamená cca 12 cm za rok.  Jednotlivý vlas na hlavě zůstává přibližně 7 let, což je jeho životní cyklus, tedy maximální možné období růstu.

Šampony a balzámy řady Zlatý Zázvor a Bio Rehab velmi aktivně a efektivně stimuluji růst vlasů. Při používání šamponu a balzámu Zlatý Zázvor a Bio Rehab vlasy vyrostou cca 1,5 cm za měsíc, respektive cca 18 cm za rok.

Výrobky Zlatý Zázvor obsahuji 15% extraktu z kořenu zázvoru. V jednom balení šamponu Zlatý Zázvor je extrakt z 7,5 kořenu zázvoru.


Šampon Zlatý Zázvor

- neosahuje sulfáty – šampon obsahuje jemné povrchově aktivní látky na bázi mastných kyselin kokosového oleje – koka-mido-propyl betain!

Aktivní složky šampónu Zlatý Zázvor TianDe:

Extrakt  zázvorového kořene (sluneční kořen):

- obsahuje více než 400 užitečných složek ;

- vyživuje pokožku hlavy, aktivuje mikrocirkulaci,

- zlepšuje výživu a urychluje růst vlasů;

- normalizuje funkci mazových žláz a zároveň odstraňuje mastnotu vlasů.

Panthenol (provitamín B5) – hydratuje vlasy:

- jak víme, tak vlasy i kůže mohou být suché;

- přirozeně vlasy obsahují 90% bílkovin a tuků a jen 10% vody;

- kvůli ztrátě tekutin se tento ukazatel snižuje, vlasy tak ztrácí lesk, pevnost a elasticitu, stávají se lámavými a roztřepenými. A proto nejrozšířenější příčina vlasů bez lesku je akutní nedostatek hydratace.

Zinek – „minerál krásy“:

- napomáhá vstřebávání bílkovin, kdy bílkovina je vlastně v úvozovkách stavební materiál pro vlasy;

- zrychluje růst vlasů a zabraňuje jejích padání; taky zabraňuje výskytu lupů.


Aktivní složky Balzámu Zlatý Zázvor


Výtažek z kořene zázvoru

– vyživuje vlasy, aktivuje mikrocirkulaci, čímž zlepšuje výživu vlasových cibulek a urychluje růst vlasů, normalizuje činnost mazových žláz.

Hydrolyzované rýžové proteiny

- „cementují“ keratinové šupinky, posilují slabé vlasy;

- obalují vlas ochranným „pouzdrem“, který chrání vlasy před ztrátou vlhkosti během sušení fénem a použití kulmy;

- dodává vlasům lesk a pružnost.

Jak působí balzám Zlatý Zázvor na vlasy:

- Urychluje růst vlasů

- Vyživuje a zpevňuje vlasy, zlepšuje jejich strukturu

- Normalizuje funkci mazových žláz, napomáhá odstranit lupy

 

Série Bio Rehab - je aktivátorem růstu vlasů


Šampon Bio Rehab neobsahuje sulfáty – jsou zde použity jemné tenzidy na bázi olivového oleje SODIUM OLIVATE!

Aktivní složky:

Výtažek z kořene zázvoru — vyživuje vlasy, aktivuje mikrocirkulaci, čímž zlepšuje výživu vlasových cibulek a urychluje růst vlasů, normalizuje činnost mazových žláz.

Panthenol (provitamín B5) — hydratuje vlasy, obnovuje jejich strukturu.

Klimbazol
- nejnovější složka proti lupům:

- zabraňuje rozšiřování plísně malassenzia, které způsobuje lupy, přičemž Klimbazol  nenarušuje bakteriální flóru pokožky, ničí jenom zárodky plísně;

- zmírňuje olupování a svědění pokožky.

Působení šamponu

Bio Rehab — aktivátoru růstu vlasů

- Urychluje růst vlasů (1,5 cm)

- Vyživuje a zpevňuje vlasy, zlepšuje jejich strukturu

- Normalizuje činnost mazových žláz, napomáhá odstranění lupů


Maska - aktivátor růstu vlasů Bio Rehab


Aktivní složky:

Výtažek z kořene zázvoru

– vyživuje vlasy, aktivuje mikrocirkulaci, čímž zlepšuje výživu vlasových cibulek a urychluje růst vlasů, normalizuje činnost mazových žláz.

Výtažek z kořene ženšenu – stimuluje výměnné procesy, nasycuje vlasovou pokožku komplexem vitamínů a mikroprvků, má obecné posilující, imunostimulační a antioxidační vlastnosti.

Výtažek z kořene rdesna mnohokvětého (bylina shou wu) zpomaluje změny vlasů spojené s věkem, aktivně bojuje s šedinami díky svým antioxidačním vlastnostem, zachovává výraznou barvu vlasů a zlepšuje jejich stav.

Výtažek z kořene anděliky – hydratuje vlasy, přidává jim pružnost a lesk, má antibakteriální vlastnosti, předchází vzniku lupů díky svým antibakteriálním vlastnostem.


Působení masky-aktivátora růstu vlasů Bio Rehab

- Dělá vlasy hustější a silnější

- Intenzivně vyživuje vlasy

- Zastavuje vypadávání vlasů

 

Tonikum-aktivátor vlasového růstu Bio Rehab

 

 

Aktivní složky:

Výtažek z kořene zázvoru — vyživuje vlasy, aktivuje mikrocirkulaci, čímž zlepšuje výživu vlasových cibulek a urychluje růst vlasů, normalizuje činnost mazových žláz.

Výtažek z kořene ženšenu — stimuluje výměnné procesy, nasycuje vlasovou pokožku komplexem vitamínů a mikroprvků, má obecně posilující, imunostimulační a antioxidační vlastnosti.

Výtažek z kořene anděliky — hydratuje vlasy, dodává jim pružnost a lesk, má antibakteriální vlastnosti, předchází vzniku lupů.

Výtažek z kořene moruše bílé — chrání vlasy před poškozením volnými radikály, zabraňuje šíření lupů.

Výtažek ze semen dřezovce (gleditsia) — chrání vlasovou pokožku před vysycháním, navrací vlasům sílu a lesk, normalizuje vylučování mazových žláz.

Výtažek z houby LingZhi — vyživuje a zpevňuje vlasové kořínky, zabraňuje vypadávání a stimuluje růst, aktivuje obranný mechanismus vlasové pokožky.

 

Působení tonika-aktivátoru BIO REHAB TianDe

Plešatěním trpí 60–70% mužů a 25–40% žen ve světě

Ztráta 50 až 100 vlasů denně je Normou. Vypadávání vlasů – to je problém s kterým bojují, miliony mužů a žen po celém světě. Podle statistik alopecií trpí 60-70% mužů a 25-40% žen. Ztráta většího množství vlasů může mít různé příčiny. Jednou z nejčastějších příčin vypadávání vlasů je přebytek produkce mužských hormonů (androgenů), což vede ke špatné prokrvení vlasových folikulů

Androgenní alopecie se vyskytuje nejen u mužů nepříznivou dědičnosti, ale může se vyvinout u žen s hormonálními poruchami.

Pod vlivem dihydrotestosteronu vlasové folikuly  přechází z fáze růstu do klidové fáze: cévy které zajišťují  pravidelný přísun výživných látek do vlasové cibulky postupně se atrofují, růst vlasu se zastaví, začíná padání vlasů. Tento mechanismus je stejný pro muže i ženy.

Druhou nejčastější příčinou vypadávání vlasů - stres. Stres je doprovázen uvolněním většího množství adrenalinu do těla, který zužuje cévy. Vdůsledku zúžení cév dochází k poruše výživy vlasových folikul, což vede ke zhoršení stavu vlasů a vypadávání vlasů.

Vlasový folikul je tkáň, která obaluje vlas a z níž vlas vyrůstá. Je tvořen vlasovou cibulkou a okolo ní obalen 2 vlasovými pochvami.


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton