Vítejte na našich stránkách!

Alunit od tianDe funguje na molusky!

2019-01-20
Trápí-li Vás molusky, pak určitě vyzkoušejte úžasný Alunit od tianDe. Nejdříve je třeba Alunit smočit pod vodou, pak nanést na molusku. Nechte zaschnout a za chvíli můžete namazat třeba ještě "hadím pytlíčkem od tianDe".Alunit stojí 211Kč (VIP cena) a je možné jej používat pak na spoustu jiných věcí, jako např. eliminace zápachu při pocení, při pocení nohou, krásně funguje na shojení oparu, zastavuje krvácení, výplach dutiny ústní při zánětech zubů, kloktání při bolestech v krku a tak podobně.

Tento výrobek od tianDe je jedním z nejžádanějších a vydrží Vám opravdu rok.

Pokud máte jakoukoliv otázku, neváhejte nám napsat a zeptat se a nebo rovnou volejte tel. 778055044 a ptejte se, co Vás zajímá.


Co se týče ještě téma "molusky" - přidávám zkušenost kolegyní z našeho týmu, které kopíruji z naší skupinky zkušeností:

Dana:
Nejmladší dcerce se v listopadu objevily molusky.... Nejdříve dvě. Poté přibyly další. Nevěděla jsem, co to je. Najednou jich bylo už asi deset, a protože je již měla starší dcera před několika lety, tak bylo hned jasno, oč se jedná.

Když je měla první dcera před několika lety, chodily jsme na kožní, tam jí molusky lžičkou dvakrát vyškrabávali - měla jich asi třicet. Když je paní doktorka vyřezala po druhé a řekla, že pokud se objeví znovu, tak půjde dcera pod narkózu, protože u toho vyvádí, tak jsem věděla, že to teda rozhodně absolvovat nebudeme. A samozřejmě po třetí se objevily znovu a ve velkém. V té době jsem bohužel neznala Alunit a odstranění nám trvalo asi rok, kdy jsme doma zkoušeli různé přírodní metody, až to jednou molusky vzdaly.

Teď znám naštěstí Alunit, tak jsme hned začali mazat ráno a večer molusky Alunitem a postupně bylo vidět, jak molusky vysychají. Vždy vyloupla kulička a po dvou měsících je dcerka bez molusek. Pokud vás trápí nějaké pupínky, tak neváhejte a vyzkoušejte. Chce to pravidelnost a vydržet, ale výsledek je úžasný bez bolesti.


Zuzka:
Jsem ráda, za tento příspěvek, protože mohu potvrdit, že to opravdu funguje. Ta beznaděj je vážně hrozná a díky alunitu opravdu vysychají. Moje malá Lucinka je chytila v bazénu. Bojujeme a vidím, že to opravdu pomáhá.


Michala:
Moje dcera je přitáhla po plavání, přesně jak píšete, na kožním vyškrábli - hrozná bolest, řev a pláč. Krev tekla, a to jsem ještě netušila, jak je moluska vysoce infekční a rozneslo se jí to po celé ruce....  Teď máme konečně díky TianDE klid.


Kristýna:
Neteřince se na nožce udělaly Molusky... Povím Vám, poprvé sem o nich četla až tady ve skupince... Proto jsem věděla, o co jde. Po návštěvě paní doktorky, která jí molusky pečlivě vyškrabávala, (chuděrce to udělala do krve, obrečela každou kapičku... ) jsem jela okamžitě pro Alunit.. Po 14 dnech pravidelný péče Alunitu začly vysychat a samy odpadávat. Fakt doporučuju vyzkoušet. Zabírá to.


Zuzana:
Potírala jsem dceři molusky Alunitem, x krát denně. Za pár dnů se vysušily a pak zmizely.


Vladislava:
My molusky potíráme alunitem několikrát denně a po zaschnutí mažeme zlatým pytlíkem. Sprchujeme se intimgelem. Molusky se pomalinku ztrácejí. Ale chce to čas.


Takže závěrem? Vyzkoušejte, uvidíte....

Kde Alunit zakoupit? Volejte nám nebo web:   Alunit krytal tianDe a    Zlatý "hadí pytlík" tianDe


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton