Vítejte na našich stránkách!

Akné - péče o pleť s tianDe

2018-10-10
Velmi častým problémem, se kterým se v současné době setkávám, je akné. Projevuje se v obličeji i třeba na zádech. Akné bývá spojováno hlavně s obdobím dospívání a hormonální nerovnováhou. Na ústup se dává po dovršení dvaceti let života, ale ani to není pravidlem. Akné za sebou často nechává stopy ve formě jizev.

Akné můžeme "rozdělit" na tyto druhy:
Bílé a černé tečky (tzn. Komedony)
Zanícené pupínky a vřídky
Kožní uzly a hnisající hrboly, po kterých vznikají jizvy


Pokožka se skládá se ze tří vrstev – pokožky, škáry a podkoží - kdy platí, že každá vrstva má svou funkci. Tyto funkce na sebe vzájemně navazují a doplňují se. Pokud dojde k nerovnováze, dochází k poruchám – a již zmiňovanému akné. Nejčastěji se zvyšuje mazotok.

Špatná životospráva, hormonální nerovnováha, nesprávná péče o pokožku a vrozená predispozice to jsou nejčastější příčiny, které mají na svědomí nerovnováhu.  Dále se na stavu pokožky negativně projevuje nedostatek spánku, nadmíra stresu, nedostatek vitamínů a minerálů, některé léky nebo nedostateční pitný režim, u žen ještě negativně ovlivňuje stav pokožky menstruační cyklus.

Abychom akné mohli předcházet je potřeba se vyvarovat výše uvedeným faktorům. Nicméně genetickou výbavu neovlivníme. Co tedy dělat, když už akné přišlo „na návštěvu“....

Správná péče o pleť – doporučuje se čistit pleť dvakrát denně. Ráno a večer, kdy ráno se z pokožky odstraní přebytečný maz a uvolní póry, aby pokožka mohla volně dýchat. Večer se z pokožky odstraní nečistoty z celého dne. Používejte vždy kosmetické přípravky určené pro aknózní pleť. A nezapomeňte pleť dostatečně hydratovat, aby nedošlo k jejímu vysušení a následnému zhoršení pleti.

Správnou péči o pleť je vhodné doplnit i doplňky stravy a detoxikaci organismu a dodržováním správné životosprávy, aby se z těla odplavily škodlivé látky, které problémy způsobují. Léčba akné je dlouhodobá záležitost.

Čaj „Bylinná směs Tibetský sběr tianDe“, který má příznivý účinek na lidský organismus – pomůže vám k normálnímu trávení, normální funkci dýchacího ústroje a podpoří imunitní a kardiovaskulární systém. Díky tomu budou z vašeho těla vylučovány odpadní látky.

Čaj „Bylinná směs s ostropestřcem mariánským tianDe“, který má příznivý účinek na lidský organismus – pomůže vám k normálnímu trávení, normální funkci dýchacího ústrojí, normální činnosti jater a rovnováhy hladiny cukru v krvi a podpoří imunitní a kardiovaskulární systém. Díky tomu budou z vašeho těla vylučovány odpadní látky.
Čistící maska na obličej s projevy akné – pomůže vám účinně vyčistit pleť, stahuje póry a pomáhá předcházet vzniku akné. Stimuluju obnovu buněk, obnovuje rovnováhu hydro-lipidů, normalizuje sekreci mazových žláz a pomáhá vyrovnat přirozenou barvu pleti. Masku používejte na vyčištěnou pleť, nechte působit 15-20 min a poté odstraňte.

Čistící gel na obličej Master Herb tianDe je určený speciálně pro čištění mastné pleti. Jemně a zároveň účinně odstraňuje nečistoty a přebyt kožního mazu aniž by pokožku vysušil a tím podporoval činnost mazových žláz. Zároveň také zklidňuje pokožku a zmírňuje její zarudnutí.

Pleťová voda pro aknózní pleť Master Herb tianDe osvěžuje a tonizuje pokožku, má stahující účinek. Šetrně odstraňuje přebytek kožního mazu, aniž by pleť vysušovala.

Gel na obličej s projevy akné BioComplex tianDe je korekční přípravek určený pro problematickou a mastnou pleť. Aktivní složky pomáhají rychle odstranit akné a zároveň brání jejich šíření. Pomáhá regenerovat buňky.

I mastnou a problematickou pokožku je potřeba hydratovat. K tomu je určen Krém na obličej s projevy akné a jizvami Master Herb tianDe. Aktivní složky napomáhají zachování rovnováhy v pokožce. Dokonale hydratují, aniž by ucpával póry. Vyrovnává barvu přirozenou barvu pleti.

K čištění pleti doporučujeme používat náš výrobek - Přírodní houba konjac tianDe, která díky svým vlastnostem jemně a důkladně pleť vyčistí, aby byla krásně zářivá.


Detailněji produkty zde - PÉČE O AKNÉ tianDe a samozřejmě zavolejte, napište, ráda Vám poradím, jak výrobky nejlépe užívat a dle Vaší individuální potřeby dopoučím péči.

V případě, že máte zájem nakupovat kosmetiku tianDe s výraznou slevou (více, jak 30%), neváhejte nám napsat nebo zavolat a zeptat se, jak na to. Ráda Vám poradím a budu se Vám věnovat. Těším se na každého nového zákazníka, kterému věnuji individuální péči, když je potřeba poradit s použitím výrobků tianDe.

Hezký den přeje Jana Ďurčovová, Perlová ředitelka ve společnosti tianDe, tel. 775 966 595

PS: Napište mi klidně i zprávu: Můj Facebook  Jana Ďurčovová


Akné tianDe, problematická pleť, kosmetika tianDe


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton