Vítejte na našich stránkách!

Bylinný čaj čistící s omanem tianDe
Další náhledy

Bylinný čaj čistící s omanem tianDe

224
Rychlý popis

Bylinky a rostliny obsažené v tomto čaji, byli nasbírání v jednom z nejčistších míst na planetě a to na Altaji.

Výtažky z bylin se zpracovávají při optimálních podmínkách, aby se zachoval jejich maximální účinek a co je důležité při ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,71 / 5) 582 hlasů
  • 3,71/5(582) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Bylinky a rostliny obsažené v tomto čaji, byli nasbírání v jednom z nejčistších míst na planetě a to na Altaji.

Výtažky z bylin se zpracovávají při optimálních podmínkách, aby se zachoval jejich maximální účinek a co je důležité při optimální teplotě.

Bylinný čaj je ve filtračních sáčcích a ty jsou uzavřené do třívrstvého obalu (folie, krabičky a sáčku). Toto balení zajišťuje, že makro a mikroprvky a vitamíny bylin jsou bezpečně uchovávány.

 

Použití - Použití – 1 sáček bylinného čaje zalijte 1 sklenicí vroucí vody a nechte 5 – 10 minut louhovat.

Výrobek na eshopu tianDe naleznete: Bylinný čaj čistící s ománem tianDe

 

Aktivní složky

Lékořice lysá – Oddenky a kořeny lékořice mají podobné účinky jako estrogen, pomáhají regulovat rovnováhu tekutin a elektrolytů v těle. Mají protikřečové a protizánětlivé účinky, normalizují funkci trávicího ústrojí.
Máta peprná – Listy z máty peprné stimulují funkci trávicího ústrojí, napomáhají odstranění pálení žáhy, odstraňují pocit těžkosti.

Heřmánek pravý – Heřmánek podporuje normální funkce dýchacího ústrojí, trávení, imunitní systém, normální stav pokožky a napomáhá k celkovému zklidnění.

Len setý – Semena lnu setého zlepšují činnost trávicího traktu, významně inhibují absorpci toxinů, pomáhají čistit tělo od toxinů.

Oman pravý – Oddenky omanu se vyznačují celkově posilujícími vlastnostmi, zlepšují látkovou výměnu.

Růže šípková – Plody růže mnohokvěté – to je multivitaminový prostředek, používaný při celkové vyčerpanosti, zvyšuje odolnost organismu proti infekčním chorobám.

Kassei senna – Listy kassie senny mají projímavé vlastnosti, díky nimž účinně vyčistí střeva, aniž by způsobovali bolestivé pocity nebo nadýmání.

Koriandr setý – Plody koriandru pomáhají normalizovat procesy trávení, jemně stimulují produkci žluči, přispívají k odstranění příčin zvýšené plynatosti ve střevech.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton