Vítejte na našich stránkách!

Pleťový krém s arganovým olejem PhytoCode TianDe
Další náhledy

Pleťový krém s arganovým olejem PhytoCode TianDe

369
Rychlý popis

Pleťový krém s arganovým olejem

Péče proti stárnutí pleti + dvojitá ochrana před ultrafialovým zářením: před paprsky UVB + UVA

Aktivní složky:
•    výtažek z listů kamélie čínské → poskytuje antioxidační ochranu, má ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,73 / 5) 920 hlasů
  • 3,73/5(920) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily


Pleťový krém s arganovým olejem

Péče proti stárnutí pleti + dvojitá ochrana před ultrafialovým zářením: před paprsky UVB + UVA

Aktivní složky:
•    výtažek z listů kamélie čínské → poskytuje antioxidační ochranu, má antibakteriální efekt
•    výtažek z cordycepsu → ochrana před volnými radikály a dalšími negativními vlivy okolního prostředí
•    arganový olej → zabraňuje stárnutí buněk
•    kokosový olej → výživa a vyhlazení pokožky
•    kyselina hyaluronová → hydratace, uchování pružnosti pokožky
•    laktóza → ochrana před dehydratací


Pleťový krém s arganovým olejem zadržuje až 85 % UV záření. Kromě toho přípravek udržuje přirozený stupeň hydratace pleti, zabraňuje jejímu vysychání, napjatosti, olupování. Posiluje bariérovou funkci kůže při stresu, špatných ekologických podmínkách a zabraňuje vzniku vrásek.

Aktivní složky:

Arganový olej je patrně nejdražším a nejvzácnějším olejem na světě, je nazýván „tekutým zlatem“. Arganovník je strom, který roste na zeměkouli pouze na jednom místě – na jihozápadě Maroka a plodí jednou za dva roky. Rostlina se dokázala přizpůsobit žhnoucímu slunci a absenci vláhy – při hledání vody pronikají její kořeny do písku až do hloubky 30 metrů. Při přežívání v těchto nehostinných podmínkách rostlina nabyla jedinečných vlastností: olej z arganovníku má neopakovatelné složení a jeho účinek na pokožku je jako doušek pramenité vody pro unaveného poutníka v marocké poušti.

Vzácnost arganového oleje umocňuje také velká pracnost při jeho získávání a především bohatý komplex aktivních látek: olej se skládá z 80 % z polynenasycených mastných kyselin Omega 6, které zabraňují stárnutí kožních buněk, obsahuje vitamíny A, F, E a přírodní antioxidanty – tokoferoly a polyfenoly. Arganový olej vyživuje a obnovuje hydrolipidní vrstvu pokožky a omlazuje ji.

Výtažek z cordycepsu chrání pleť před ničivými účinky volných radikálů a dalšími negativními faktory okolního prostředí. Má tonizující a omlazující účinek, zvyšuje životaschopnost buněk.

Výtažek z listů kamélie čínské (bílého čaje) je přírodním pohlcovačem UV záření, ochraňuje pokožku před negativním působením slunečních paprsků, působí jako antioxidační ochrana, tonizuje pokožku.

Kokosový olej vyživuje, vyhlazuje a hydratuje pokožku, vytváří ochranný film, po dlouhou dobu udržuje optimální vyrovnanost vlhkosti v suché, olupující se, zhrublé a ochabující pleti obličeje.

Kyselina hyaluronová je nejlepším přírodním hydratačním prostředkem, který váže a udržuje v buňkách vlhkost, a tím zachovává pružnost pleti.

Laktóza je složkou přírodního hydratujícího faktoru pokožky (NMF). Má schopnost přitahovat a zadržovat molekuly vody, čímž v horních vrstvách kůže vytváří vodní „polštářek“, který chrání kůži před dehydratací.


obsah 50g

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton