Vítejte na našich stránkách!

Pleťový krém s cordycepsem a šalvějí PhytoCode TianDe
Další náhledy

Pleťový krém s cordycepsem a šalvějí PhytoCode TianDe

412
Rychlý popis

Phyto Code – to je „zelená“ kosmetika,
která nezabraňuje tvorbě vitamínu D

Pleťový krém s cordycepsem a šalvějí

Péče proti stárnutí pleti + dvojitá ochrana: před UVB + UVA zářením

•    výtažek z cordycepsu neboli ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,61 / 5) 552 hlasů
  • 3,61/5(552) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily


Phyto Code – to je „zelená“ kosmetika,
která nezabraňuje tvorbě vitamínu D

Pleťový krém s cordycepsem a šalvějí

Péče proti stárnutí pleti + dvojitá ochrana: před UVB + UVA zářením

•    výtažek z cordycepsu neboli housenice čínské (Cordyceps sinensis) → ochrana před volnými radikály a negativními vlivy okolního prostředí
•    výtažek ze šalvěje → zdroj fytoestrogenů prodlužujících proces omlazení buněk
•    výtažek z listů kamélie čínské → poskytuje antioxidační ochranu, má antibakteriální efekt
•    kyselina hyaluronová → hydratace, zachování pružnosti pokožky
•    alantoin → zvláčnění, odstranění olupování pleti

Bez parabenů a barviv.Řada Phyto Code patří k „zelené kosmetice“, která pomáhá uchovat mladistvý vzhled pleti obličeje.

Hlavní příčinou předčasného stárnutí buněk je negativní vliv okolního prostředí, zejména pak zrádných ultrafialových paprsků, které trvale škodí pokožce. Tento proces se nazývá fotostárnutím.

Chránit pokožku před sluncem je potřeba nejen v létě, ale i v kteroukoliv jinou roční dobu: zrádné ultrafialové paprsky jsou aktivní i v zimě.

Pleťový krém Phyto Code s cordycepsem a šalvějí dokáže zadržet až 85 % UV záření. Vysoký, stoprocentní ochranný faktor je nezbytný při pobytu na pláži nebo v horách. Dokážou jej zajistit jenom specializované opalovací přípravky, které však brání tvorbě vitamínu D a nejsou určeny pro každodenní použití.

UV filtry obsažené ve složení krému pohlcují UV záření a brání mu v proniknutí do pokožky, čímž chrání membrány kožních buněk před poškozením, zabraňují pigmentaci a ztrátě pružnosti.

UV-filtry obsažené v pleťovém krému Phyto Code chrání pleť současně před dvěma spektry záření – A i B. Celé spektrum ultrafialového záření je pomyslně rozděleno na tři druhy: UVA, UVB a UVC. Paprsky spektra C k nám neproniknou, jsou pohlcovány ozonovou vrstvou. Zato je potřeba chránit pokožku před paprsky B a A. UVB záření, pokud ho dostáváme v menších dávkách, způsobuje opálení, větší dávky způsobují sluneční úpal. UVA působí záludněji – v daném okamžiku nezanechávají žádné viditelné stopy, avšak tím, že pronikají hluboko do kožní vrstvy, vyprovokují po určité době vznik pigmentových skvrn, mateřských znamének, pih, pokožka ztrácí svoji pružnost a vláčnost, vysychá a hrubne, a tím také stárne.

Krém obsahuje přírodní a syntetické UV filtry:

Octinoxate a výtažek z listů kamélie čínské chrání před působením UVB záření;
Osybenzone chrání před paprsky UVB a UVA.

Pleťový krém Phyto Code ochraňuje pokožku nejen před ultrafialovým zářením, ale i před negativními vlivy volných radikálů, které patří k dalším příčinám jejího stárnutí. Bohatý antioxidační komplex s cordycepsem chrání buňky před poškozením, a tím uchovává pleť pružnou.

Složení krému je obohaceno o výtažek ze šalvěje – zdroje fytoestrogenů, které přispívají k mladistvému vzhledu pleti a zabraňují vzniku vrásek.

Kyselina hyaluronová, která je součástí složení krému, buňky hydratuje, dodává pleti pružnost, alantoin ji vyhlazuje, zklidňuje podráždění a odstraňuje olupování.

Krém je vhodný pro denní i noční použití.

obsah 50g

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton