Vítejte na našich stránkách!

Zubní pasta - Extra White PRO TianDe
Další náhledy

Zubní pasta - Extra White PRO TianDe

150
Rychlý popis
Zubní pasta Extra White Pro TianDe je "ALTERNATIVA K ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKEM!"

Bělení + ochrana před zubním kazem + remineralizace skloviny

Základ – biokompatibilní se zubní sklovinou ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,72 / 5) 862 hlasů
  • 3,72/5(862) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Zubní pasta Extra White Pro TianDe je "ALTERNATIVA K ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKEM!"

Bělení + ochrana před zubním kazem + remineralizace skloviny

Základ – biokompatibilní se zubní sklovinou abraziva:
hydratovaný křemík →   šetrné odstraňování plaku, leštění
dihydrogen vápníku → obnovení zubní skloviny, prevence nadměrné citlivosti

Health Friendly: neobsahuje okysličovadla ani parabeny!

Zubní pasta Extra White PRO odstraňuje dokonce i odolný pigmentovaný plak - příčinu vzniku zubního kamene!

- Obnovuje a udržuje přirozenou bělost skloviny
- Odstraňuje odolný povlak od tabáku
- Obnovuje přirozený odstín zubů u milovníků kávy a dalších produktů, které barví sklovinu
- Posiluje sklovinu, předchází vzniku zvýšené citlivosti díky obsahu sloučenin vápníku, fosforu a fluoridu sodného*
- Osvěžuje dech na dlouhou dobu.

* Hmotnostní podíl fluoridů nepřesahuje 0,13%.

Zubní pasta Extra White PRO:
- obnovuje a udržuje přirozenou bělost skloviny;
- odstraňuje odolný povlak od tabáku;
- obnovuje přirozený odstín zubů u milovníků kávy, silného čaje, vína a dalších nápojů, které barví sklovinu;
- leští sklovinu, zpomaluje proces tvorby plaku (na hladkém povrchu skloviny plak hůř ulpívá);
- osvěžuje dech na dlouhou dobu;
- posiluje sklovinu, předchází vzniku zvýšené citlivosti díky obsahu sloučenin vápníku, fosforu a fluoridu sodného.Bělení zubů se nyní stává stále oblíbenějším. Někteří volí každoroční čištění ultrazvukem, jiní dávají přednost tomu udržovat zuby čisté pomoci speciálních bělících past, které se dělí na chemické a abrazivní. Základem působení chemických past je efekt oxidace pigmentů peroxidem vodíku, močovinou, hydrogenuhličitanem sodným, apod. Pod vlivem těchto látek se povlak odbarvuje, sklovina se stává bělejší, ale také se postupně poškozuje a ztenčuje.

Zubní pasty, jejichž bělící účinek je založen na působení abrazivních složek, můžou také poškodit zubní sklovinu, ale pouze tehdy, pokud obsahují agresivní čisticí složky.

TianDe představuje ZUBNÍ PASTU Extra White PRO, která má ve svém základě dvě moderní jemné a bezpečné abrazivní složky, které se vyznačují vysokou mírou biokompatibility se zubní sklovinou!

První z nich je hydrogen fosforečnan vápenatý (Dicalcium Phosphate Dihydrate) – což je složka příbuzná zubní sklovině s vysokou čistící schopností a má lamelovou strukturu částic, které šetrně čistí sklovinu. Je zdrojem vápníku a fosforu, které tvoří základ zubní skloviny. Díky hydrogen fosforečnanu vápenatému dochází k procesu zpětné mineralizace - doplnění chybějících minerálů v zubní sklovině. Minerální ionty pronikají do zubní skloviny, vyplňují dutiny v krystalových mřížkách zubních tkání. Mineralizace se používá nejen pro obnovení, ale i jako prevence oslabení skloviny a vzniku její zvýšené citlivosti.

Dále složení pasty Extra White PRO obsahuje také hydratovaný oxid křemičitý (kyselina křemičitá – Hydrated Silica) – bezpečné abrazivum, které se získává z křemíku. Jeho sférické granule jemně, bez poškrábání nebo poškození skloviny efektivně odstraňují zubní plak a leští zuby.

Zubní pasta Extra White PRO nejen důkladně čistí zuby od plaku, vrací jím přirozenou bělost a chrání před zubním kazem, ale také zabraňuje demineralizaci skloviny díky obsahu fluoridu sodného – nyní preferované formy fluoru, která má vysokou schopnost zpětné mineralizace. Díky fluoru se proces důkladného čištění zubů pomocí velkého počtu abrazivních složek stává bezpečným pro sklovinu. Výhodou fluoridu sodného je jeho schopnost snadno a rychle se rozložit na aktivní ionty, které stíhají zapůsobit dokonce i když si čistíte zuby pouhé 1 až 3 minuty.

Hmotnostní podíl fluoridu v zubní pastě Extra White PRO (v přepočtu na molární hmotnost fluoru) nepřesahuje 0,13%. Toto číslo odpovídá mezinárodnímu standardu ISO 1169095 „Stomatologie. Zubní pasty. Požadavky, zkušební metody a značení“, podle něhož se musí obsah fluoru pohybovat v rozmezí 0,05 - 0,15%.

Zubní pasta Extra White PRO zvládne dokonce i ten nejodolnější pigmentovaný plak - důvod pro tvorbu bakterií a zubního kamene, které ohrožují zdraví zubů a dásní, a chrání tak před zubním kazem. Účinek pravidelného používání je srovnatelný s výsledkem, který zajišťuje čištění ultrazvukem. Volba přípravku je jen na vás:
- můžete si nechat jednou ročně odstranit plak ultrazvukem u stomatologa a zaplatit za to slušnou sumičku, a pak ho zas „hromadit“ až do dalšího čištění…
- několikrát týdně provádět prevenci vzniku zubního plaku a zubního kazu pastou Extra White PRO, kdy za čištění zaplatíte pouhých pár drobných.Recenze k produktu

Zdravím všechny, zubní pastu již používám cca 3 týdny a opravdu je vidět rozdíl. Zmizel mi zubní plak a to tmavý na zubech .... Je super, že nepoškozuje zubní sklovinu :) Používám, jak mi radila moje poradkyně TianDe, cca 2-3x do týdne :) Má i super chuť. mějte fajne den ;) Peťa

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton