Vítejte na našich stránkách!

Parfémová voda pro ženy Coast of Azure tianDe
Další náhledy

Parfémová voda pro ženy Coast of Azure tianDe

846
Rychlý popis

Parfémová voda pro ženy Coast of Azure - Jedná se o příjemnou, lehkou vůni, která je ztělesněním ženskosti, bezstarostnosti a lehkosti. Vůně je lákavá, lehká, letně ostrá a sladká jako melounová šťáva. Jedná se o vůni svobody, ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,61 / 5) 533 hlasů
  • 3,61/5(533) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Parfémová voda pro ženy Coast of Azure - Jedná se o příjemnou, lehkou vůni, která je ztělesněním ženskosti, bezstarostnosti a lehkosti. Vůně je lákavá, lehká, letně ostrá a sladká jako melounová šťáva. Jedná se o vůni svobody, luxusu a pocitu být sama sebou.

Po prvních okamžicích ucítíte příjemnou citrusovou svěžest, růži a jasmín, což jsou teplé a sametové tony. V druhém okamžiku ucítíte chladnější tony konvalinek a leknínu.

Tato parfémová voda pro ženy Coast of Azure dále obsahuje santalové dřevo, pižmo, ostrou pačuli, tonkové boby a vanilku.

Tento produkt zakoupíte na eshop tianDe přímo zde Coast of Azure tianDe

 

Vůně: chyprová, ovocná, dřevitá, zelená

Pyramida vůně

Vysoké tóny: bergamot, meloun, červené bobule a zelený listový akord

Střední tóny: jasmín, růže, konvalinky a lekníny

Nízké tóny: pačuli, santalové dřevo, pižmo, vanilka, tonkové boby


Coast of Azure
je ztělesněním ženskosti, lehkosti a bezstarostnosti. Jemná a zároveň plná, výrazná vůně pro nádherné ženy, které rády tráví dovolenou na francouzské Riviéře.

(poznámka - hodně žen tvrdí, že je velice podobná vůni Coco Chanel Mademoiselle)

Hlavu provoní osvěžující bergamot, který se vznáší v melounové šťávě – sladké, lákavé, letně ostré. To vše obklopené vůní zeleně.

Po uplynutí prvních okamžiků dá citrusová svěžest prostor růži a jasmínu – to jsou teplé, sametové, neuvěřitelně svůdné tóny, doladěné chladnější a znělejší vůní leknínu a konvalinek.

Nízké tóny udávají základ vůně – míchají se se středními tóny srdce a zanechávají pozvolna prchavé aroma. Coast of Azure obsahuje ostré pačuli, santalové dřevo, pižmo, vanilku a tonkové boby.

 

Coast of Azure je vůně krásného, bezstarostného života, vůně luxusu a svobody být sama sebou.

obsah 50ml

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton