Vítejte na našich stránkách!

Vložka pro muže Tajemství císařských komnat tianDe
Další náhledy

Vložka pro muže Tajemství císařských komnat tianDe

72
Rychlý popis

Je známo, že v komnatách panovníků starověké Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,64 / 5) 710 hlasů
  • 3,64/5(710) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Je známo, že v komnatách panovníků starověké Číny se kromě hlavní ženy nacházelo dalších 39 vedlejších a 81 konkubín. Aby si zachovali majestát těla i ducha, panovníci používali zázračné oleje a léčitelé pro ně připravovali speciální fytoobklady, díky kterým se dokonce starcům navracela síla a bolest odcházela pryč.

Podle receptur východní medicíny

Odedávna byl jedním z hlavních symbolů moci a majestátu čínského císaře, jehož poddaní nazývali Syn Nebes, velký harem. Cílem bylo ukázat a realizovat sílu mužského pohlaví, která byla nezbytnou kvalitou vládce při kultu svatého císaře“.

Přicházela jedna dynastie za druhou, plynuly tisíce let. Ale jedna věc zůstávala neměnná. Císař měl vždy obrovský harém. Údaje o počtu žen a konkubín se dle mnoha zdrojů značně liší, ale obecně je přijímáno, že kromě hlavní manželky měl Syn Nebes dalších 39 vedlejších žen a 81 konkubín.

Starověcí čínští císaři byli známí velikostí svého ducha a majestátu těla, což bylo podporováno z velké míry díky tajemstvím východních léčitelů. S pomocí bylin, odvarů, olejů a fytoobkladů pomáhali císařům pečovat o jejich mužnou sílu do velmi vysokého věku. Dnes jsou tato tajemství z velké míry odhalena a způsoby, jak uchovat mužnou sílu, jsou nyní široce dostupné. Jedním z nejúčinnějších prostředků jsou speciální fytoobklady, pánské vložky plné léčivých bylin. Díky působení bylin se navrací mužná síla, objevuje se energie a vytrvalost, které se zdály být navždy pryč.

TianDe spojila tajemství tradiční východní medicíny s moderními vědeckými výzkumy a vytvořila účinný hygienický prostředek „Tajemství císařských komnat“, který umožní pánům pookřát na duchu i těle. Císařská síla a síla bylin je nyní dostupná každému muži.

Problémy s „druhým srdcem muže“ ..... riziku je vystaven každý třetí muž!

Je nezbytné zpozornět, pokud pociťujete:

- pálení na hrázi nebo v močové trubici;

- časté nutkání močit;

- dlouhotrvající noční erekci;

- zrychlenou ejakulaci;

- zvýšenou celkovou únavu;

- sklíčenost, zvýšenou úzkostlivost;

- sníženou potenci.

Pokud si všimnete aspoň jeden příznak z výše uvedených, je to vážný důvod se obrátit na svého lékaře. Vložka je hygienický prostředek, který je vhodné používat společně se stanovenou léčbou.

Prostata je jedním z nejdůležitějších orgánů mužského pohlavního ústrojí, která bývá dokonce nazývána druhým srdcem muže. Právě prostata produkuje takzvanou semennou plazmu, tedy složku spermatu, která je zodpovědná za proces erekce, a také se podílí na produkci hormonů. V případě zánětu prostaty jsou všechny tyto funkce určitým způsobem narušeny a muž pociťuje nepříjemné fyzické pocity, ale i psychické nepohodlí.

Stres, sedavý životní styl, nadměrná konzumace alkoholu, nadváha a nepravidelný pohlavní život jsou faktory, které mohou zapříčinit problémy. Statistiky potvrzují, že v posledních letech se mužské problémy objevují ve stále nižším věku – mohou se objevit dokonce i v tom nejproduktivnějším věku mezi 25 a 45 lety. Jen se zamyslete: zvýšenému riziku je vystaven každý třetí muž.

Jak můžete pomoct svému organismu? Především nezapomínejte na prevenci. Zdravý životní styl a pomocné prostředky, jakými jsou fytoobklady, speciální čaje pro muže a další prostředky vám pomohou předejít možným problémům.

Vložka pro muže „Tajemství císařských komnat“ - účinný hygienický prostředek

Produkt obsahuje fytokompozici, která:

- přispívá k obnově mužné síly;

- podporuje zdravou mikroflóru a udržuje komfort;

- zlepšuje mikrocirkulace krve.

Vložka pro muže „Tajemství císařských komnat“ je účinným hygienickým prostředkem, který navrátí mužům pocit rozpuku všech sil!

Vložka obsahuje speciální bylinnou vrstvu, která je složena z vybraných bylin používaných v čínské medicíně, chlorhexidinu a kafru. Rostliny, které jsou součástí fytoobkladu, mají antibakteriální a antivirové vlastnosti.Fungují na principu obkladu a mají příznivý vliv na mužský organismus a „druhé srdce muže“.

Aktivní složky pro mužské zdraví a sílu:

- kořen šišáku bajkalského je silný přírodní stimulant;

- jádra broskví přispívají k obnově hormonální rovnováhy a mají pozitivní vliv na prostatu;

- kořen kozince bývá přezdíván „bylina věčného života“, podporuje dlouhověkost a mužnou sílu;

- lýkovec má antibakteriální účinky;

- kořen rebarbory přispívá ke zvýšení potence;

- slupka červeného vína má antimikrobiální vlastnosti;

- kafr má silný baktericidní účinek;

- chlorhexidin je univerzálním baktericidním prostředkem.

Obsahuje fytoncidy – biologicky aktivní složky rostlin, které zamezují růstu a množení bakterií.

Vložka obsahuje komplex rostlin, které přispívají k udržení mužského zdraví a síly.

Kořen šišáku bajkalského je silným přírodním stimulantem. Šišák bajkalský je rostlinou velmi oblíbenou ve východním léčitelství. Čínští, tibetští a japonští léčitelé uchovávají mnoho receptů, ve složení, které je tato bylina. Poprvé byly zmínky o léčivé síle šišáku zaznamenány před 2,5 tisíci lety v traktátu „Čžud-ši“, který vytvořili tibetští léčitelé. Dnes je tato rostlina využívána čínskými lékaři natolik hojně, že se v této zemi kultivuje a pěstuje v průmyslovém měřítku. V současné době probíhá řada vědeckých výzkumů o šišáku. Bylo zjištěno, že má žlučopudné vlastnosti, je přirozeným stimulantem, má antibakteriální účinky a posiluje celkový imunitní systém organismu. V Burjatsku vědci po provedení výzkumů doporučili používat šišák jako prostředek pomáhající zvládnout extrémní podmínky, zvyšující pracovní nasazení, soustředěnost a odstraňující stres.

Kořeny a oddenky šišáku bajkalského obsahují hodnotné flavonoidy. Nejdůležitějším z nich je flavonoid bajkalin se svým pozitivním vlivem na cévy, které rozšiřuje a působí proti vzniku křečových žil. Vědecké studie ukazují, že bajkalin má ve složení šišáku močopudný účinek, a také zvyšuje odolnost organismu proti infekcím. Zlepšuje funkci močového měchýře a močových cest.

Jádra broskví napomáhají zlepšení hormonální hladiny a mají pozitivní vliv na prostatu. Obsahují mnoho vitamínů (РР, В17) a minerálních látek (železo, fosfor, draslík, sodík, hořčík a vápník).

Kořen kozince bývá přezdíván „bylina věčného života“ a mužné síly. Kozinci je připisována schopnost prodloužit lidský život, udržovat a podporovat fyzickou i mentální aktivitu.

V Číně je kozinec zařazen do lékopisu a s ohledem na jeho léčebné vlastnosti je považován za rovnocenný ženšenu. V Evropě a ve Spojených státech je kořen kozince využíván pro stimulaci imunitního systému a pro jeho močopudné vlastnosti.

Anti-age účinky kozince jsou založeny na zpomalení procesu stárnutí a zvýšení celkové vitality. Tento účinek je potvrzen moderními výzkumy, proto je kozinec zcela oprávněně používán jako prostředek, který udržuje organismus ve vynikající formě.

Pupeny lýkovce mají antibakteriální účinky. Lýkovec bývá také nazýván vlčím lýkem. Jedná se o silně jedovatou rostlinu, kterou v žádném případě nelze samostatně konzumovat. V homeopatických dávkách je však její využití velmi užitečné. Pupeny lýkovce mají silné antibakteriální účinky.

Rebarbora obsahuje množství prospěšných látek: vitamíny skupiny B, P, C, E, karoten, organické kyseliny – jablečnou, šťavelovou, citrónovou a jantarovou. V rebarboře se nachází také rutin, pektiny, katechiny a velké množství minerálních solí. Je to cenný zdroj vitamínu C.

Slupka červeného vína obsahuje velmi silný antioxidant resveratrol. Kromě toho má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti a zlepšuje činnost mitochondrií, které jsou základními energetickými centry každé buňky v organismu. Rasveratrol také pomáhá chránit proti velkému množství neduhů, které nezbytně přicházejí v procesu stárnutí. Často bývá nazýván „fontánou mládí“ a je schopen prodloužit život.

Kafr projevuje baktericidní vlastnosti, aktivuje výměnné procesy ve tkáních a zlepšuje zásobování aktivními složkami.

Chlorhexidin je univerzální baktericidní prostředek se širokým spektrem účinků. Je účinný při boji s většinou známých bakterií. Kromě toho je preparát aktivní proti mnoha kvasinkám a některým virům.

Vložka obsahuje fytoncidy, látky produkované rostlinami, které mají antimikrobiální vlastnosti. Objevení fytoncidů ve 20. letech je považováno za jeden z nejdůležitějších objevů 20. století.


Výrobek zde:  Vložka pro muže tianDe

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton