Vítejte na našich stránkách!

Krém na ruce Hebká protěž tianDe

Krém na ruce Hebká protěž tianDe

Další náhledy

Krém na ruce Hebká protěž tianDe

93
Rychlý popis

 

Krémy na ruce od TianDe: hedvábná jemnost vaší pokožky

Krém na ruce Hebká protěž – péče a výživa ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,08 / 5) 101 hlasů
  • 3,08/5(101) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

 

Krémy na ruce od TianDe: hedvábná jemnost vaší pokožky

Krém na ruce Hebká protěž – péče a výživa pro suchou pokožku

 

Ruce ženy jsou odrazem celé její podstaty. Všimněte si, že ať už je dáma v práci, doma, na chalupě nebo v přírodě, má vždy svěží a pečlivě provedenou manikúru. Tedy s největší pravděpodobností je tomu tak. Díky ní celý její zevnějšek působí upraveně a kultivovaně.

 

Bezchybná manikúra a perfektní pokožka rukou jsou jedněmi z nejdůležitějších atributů úspěšné ženy, jsou její vizitkou. Na každé schůzce, obchodním jednání s partnery, romantickém večeru nebo setkání s přáteli budou dobře upravené ruce vypovídat o své nositelce a jejích úspěších, a to bez ohledu na věk.

 

Chcete-li se cítit sebejistě v každé situaci, ujistěte se, že se v důležitých okamžicích nebudete červenat, schovávat své ruce do rukavic nebo za záda. Nové produkty od TianDe – krémy na ruce Goji Shambala a Hebká protěž se postarají o jemnost a mladistvost pokožky vašich rukou.

 

 

 

Krém na ruce Hebká protěž: péče a výživa pro suchou pokožku

- Vyživuje a regeneruje pokožku rukou.

- Podporuje mladistvost kůže.

- V kombinaci s uvolňující masáží dodává pokožce hebkost a jemnost.

 

BEZ PARABENŮ

 

 

Výtažek z protěže alpské je luxusní složka, která má ochranné a zjemňující účinky.

Mandlový olej je bohatým zdrojem vitamínu E a esenciálních mastných kyselin, aktivně zjemňuje pokožku.

Molekuly NMF (přirozeného hydratačního faktoru kůže) udržují vláhu v buňkách kůže.

Lanolin je přírodní vosk, který navrací pokožce pružnost a jemnost a chrání ji proti dehydrataci.

Kyselina mléčná odstraňuje odumřelé buňky, hydratuje, vyhlazuje a vyrovnává pokožku.

 

Krém na ruce Hebká protěž je objevem pro suchou pokožku rukou se sklony k loupání se. Aktivní složky fungují synergicky a zajišťují jedinečné účinky. Každým dnem je pokožka rukou jemnější a hebčejší.

 

Výtažek z protěže alpské je cennou a vzácnou složkou luxusních kosmetických výrobků. Má přirozené ochranné a uklidňující účinky, které jsou založeny na schopnosti této květiny absorbovat potřebné světlo, ale zároveň nepropouštět škodlivé ultrafialové záření. Antioxidační vlastnosti výtažku z protěže jsou jeden a půl krát vyšší než v případě vitamínu C, proto bývá často součástí přípravků zpomalujících stárnutí.

 

Výtažek z protěže má blahodárné účinky na suchou pokožku se sklony k podráždění, regeneruje a zjemňuje pokožku rukou.

 

Mandlový olej výborně zjemňuje pokožku a dodává jí hebkost. Je možné jej použít při péči o pokožku jakéhokoliv typu. Tento olej je také vhodný pro alergiky, nezpůsobuje alergické reakce a nedráždí kůži. Má silné uklidňující a regenerační účinky.

 

Mandlový olej velmi dobře reguluje hydrolipidovou rovnováhu kůže, odstraňuje záněty, zpomaluje stárnutí buněk a aktivuje proces jejich regenerace. Zvláště prospěšný je mandlový olej při loupání a podráždění kůže.

 

Molekuly NMF (přirozeného hydratačního faktoru kůže) udržují vláhu v kožních buňkách. Jak již bylo řečeno, NMF složky v kosmetických produktech jsou nezbytné pro podporu hydratace epidermis, která se postupně snižuje v důsledku působení různých negativních faktorů, a to včetně přírodních. Krém „Hebká protěž“ obsahuje klíčové složky přirozeného hydratačního faktoru. Díky nim si pokožka udržuje déle mládí. Vážou vláhu v rohové vrstvě kůže a tím podporují normální úroveň její hydratace.

 

Lanolin je přírodní tuk, který navrací kůži pružnost a jemnost, chrání ji proti dehydrataci a nepříznivým účinkům vnějšího prostředí. Lanolin má schopnost pohlcovat a zadržovat velké množství vláhy. Proniká hluboko do kožních vrstev a hydratuje kůži, dlouhodobě zabraňuje ztrátě vláhy. Lanolin zjemňuje pokožku, dodává jí pružnost a zesiluje její schopnost regenerace.

 

Kyselina mléčná, jak již bylo uvedeno výše, je jednou z mála kyselin zcela fyziologických pro organismus. Proč? To už jsme také rozebrali: kyselina mléčná je přítomna v kůži, přesněji v její svrchní rohové vrstvě. Je jednou ze složek přirozeného hydratačního faktoru kůže (NMF, natural moisturizing factor). V malých koncentracích hydratuje a zjemňuje rohovou vrstvu epidermis a také podporuje pH na povrchu kůže na úrovni 5,5. To je nezbytné především pro suchou pokožku, která se nachází právě na rukách.


objem 75mlCHCETE-LI NAKUPOVAT SE SLEVOU VÍCE, JAK 30%, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT :)

odkaz na eshop: Krém na ruce hebká protěž tianDe

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe