Vítejte na našich stránkách!

Krém na ruce Hebká protěž tianDe
Další náhledy

Krém na ruce Hebká protěž tianDe

93
Rychlý popis

 

Krémy na ruce od TianDe: hedvábná jemnost vaší pokožky

Krém na ruce Hebká protěž – péče a výživa ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,7 / 5) 593 hlasů
  • 3,7/5(593) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

 

Krémy na ruce od TianDe: hedvábná jemnost vaší pokožky

Krém na ruce Hebká protěž – péče a výživa pro suchou pokožku

 

Ruce ženy jsou odrazem celé její podstaty. Všimněte si, že ať už je dáma v práci, doma, na chalupě nebo v přírodě, má vždy svěží a pečlivě provedenou manikúru. Tedy s největší pravděpodobností je tomu tak. Díky ní celý její zevnějšek působí upraveně a kultivovaně.

 

Bezchybná manikúra a perfektní pokožka rukou jsou jedněmi z nejdůležitějších atributů úspěšné ženy, jsou její vizitkou. Na každé schůzce, obchodním jednání s partnery, romantickém večeru nebo setkání s přáteli budou dobře upravené ruce vypovídat o své nositelce a jejích úspěších, a to bez ohledu na věk.

 

Chcete-li se cítit sebejistě v každé situaci, ujistěte se, že se v důležitých okamžicích nebudete červenat, schovávat své ruce do rukavic nebo za záda. Nové produkty od TianDe – krémy na ruce Goji Shambala a Hebká protěž se postarají o jemnost a mladistvost pokožky vašich rukou.

 

 

 

Krém na ruce Hebká protěž: péče a výživa pro suchou pokožku

- Vyživuje a regeneruje pokožku rukou.

- Podporuje mladistvost kůže.

- V kombinaci s uvolňující masáží dodává pokožce hebkost a jemnost.

 

BEZ PARABENŮ

 

 

Výtažek z protěže alpské je luxusní složka, která má ochranné a zjemňující účinky.

Mandlový olej je bohatým zdrojem vitamínu E a esenciálních mastných kyselin, aktivně zjemňuje pokožku.

Molekuly NMF (přirozeného hydratačního faktoru kůže) udržují vláhu v buňkách kůže.

Lanolin je přírodní vosk, který navrací pokožce pružnost a jemnost a chrání ji proti dehydrataci.

Kyselina mléčná odstraňuje odumřelé buňky, hydratuje, vyhlazuje a vyrovnává pokožku.

 

Krém na ruce Hebká protěž je objevem pro suchou pokožku rukou se sklony k loupání se. Aktivní složky fungují synergicky a zajišťují jedinečné účinky. Každým dnem je pokožka rukou jemnější a hebčejší.

 

Výtažek z protěže alpské je cennou a vzácnou složkou luxusních kosmetických výrobků. Má přirozené ochranné a uklidňující účinky, které jsou založeny na schopnosti této květiny absorbovat potřebné světlo, ale zároveň nepropouštět škodlivé ultrafialové záření. Antioxidační vlastnosti výtažku z protěže jsou jeden a půl krát vyšší než v případě vitamínu C, proto bývá často součástí přípravků zpomalujících stárnutí.

 

Výtažek z protěže má blahodárné účinky na suchou pokožku se sklony k podráždění, regeneruje a zjemňuje pokožku rukou.

 

Mandlový olej výborně zjemňuje pokožku a dodává jí hebkost. Je možné jej použít při péči o pokožku jakéhokoliv typu. Tento olej je také vhodný pro alergiky, nezpůsobuje alergické reakce a nedráždí kůži. Má silné uklidňující a regenerační účinky.

 

Mandlový olej velmi dobře reguluje hydrolipidovou rovnováhu kůže, odstraňuje záněty, zpomaluje stárnutí buněk a aktivuje proces jejich regenerace. Zvláště prospěšný je mandlový olej při loupání a podráždění kůže.

 

Molekuly NMF (přirozeného hydratačního faktoru kůže) udržují vláhu v kožních buňkách. Jak již bylo řečeno, NMF složky v kosmetických produktech jsou nezbytné pro podporu hydratace epidermis, která se postupně snižuje v důsledku působení různých negativních faktorů, a to včetně přírodních. Krém „Hebká protěž“ obsahuje klíčové složky přirozeného hydratačního faktoru. Díky nim si pokožka udržuje déle mládí. Vážou vláhu v rohové vrstvě kůže a tím podporují normální úroveň její hydratace.

 

Lanolin je přírodní tuk, který navrací kůži pružnost a jemnost, chrání ji proti dehydrataci a nepříznivým účinkům vnějšího prostředí. Lanolin má schopnost pohlcovat a zadržovat velké množství vláhy. Proniká hluboko do kožních vrstev a hydratuje kůži, dlouhodobě zabraňuje ztrátě vláhy. Lanolin zjemňuje pokožku, dodává jí pružnost a zesiluje její schopnost regenerace.

 

Kyselina mléčná, jak již bylo uvedeno výše, je jednou z mála kyselin zcela fyziologických pro organismus. Proč? To už jsme také rozebrali: kyselina mléčná je přítomna v kůži, přesněji v její svrchní rohové vrstvě. Je jednou ze složek přirozeného hydratačního faktoru kůže (NMF, natural moisturizing factor). V malých koncentracích hydratuje a zjemňuje rohovou vrstvu epidermis a také podporuje pH na povrchu kůže na úrovni 5,5. To je nezbytné především pro suchou pokožku, která se nachází právě na rukách.


objem 75mlCHCETE-LI NAKUPOVAT SE SLEVOU VÍCE, JAK 30%, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT :)

odkaz na eshop: Krém na ruce hebká protěž tianDe

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton