Vítejte na našich stránkách!

Pleťový krém - gel Aquaterapie Charm Collection tianDe
Další náhledy

Pleťový krém - gel Aquaterapie Charm Collection tianDe

966
Rychlý popis

V sérii naleznete tři účinné produkty.

 1. Pleťový krém „Koncentrát krásy“, který pomůže vaší pleti aktivovat ochranné procesy proti stárnutí.
 2. Krém-sérum na oční víčka na vrásky pomůže spolehlivě skrýt váš ..
  Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,6 / 5) 505 hlasů
 • 3,6/5(505) Hvězd.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Detaily

V sérii naleznete tři účinné produkty.

 1. Pleťový krém „Koncentrát krásy“, který pomůže vaší pleti aktivovat ochranné procesy proti stárnutí.
 2. Krém-sérum na oční víčka na vrásky pomůže spolehlivě skrýt váš věk.
 3. Pleťový krém-gel „Aquaterapie“ s ledovcovou vodou účinně hydratuje pleť jakéhokoliv typu a věku.

 

 

 

Svěžest věčných ledovců

Pleťový krém-gel „Aquaterapie“ s ledovcovou vodou pro maximální hydrataci

 

Hydratace: obnovuje optimální úroveň hydratace pokožky

Revitalizace: pomáhá „oživit“ suchou, dehydratovanou pleť

Komfort a ochrana: odstraňuje pocit plutí a diskomfortu po dlouhém pobytu na slunci

 

Vhodný pro každý věk!

 

Čím jsou známy francouzské Alpy? Drahými lyžařskými rezorty, pohodlnými horskými chatami a … věčnými ledovci, které jsou nezřídka staré tisíce let. Základem krému TianDe je ta nejčistší voda z ledovce Argentiere doplněná o aktivní složky. Výsledkem je ideální produkt pro maximální hydrataci.

 

Pleťový krém-gel „Aquaterapie“ je vhodný pro pleť jakéhokoliv věku. Pokud vaše pleť vypadá povadle, suše a bez života, dodejte jí ledovcovou vodu. Uvidíte výrazný rozdíl. Rozlučte se s pocitem pnutí a suchosti. Díky vlastnostem ledovcové vody i dalších aktivních složek krému pokožka získá maximální hydrataci.

 

Struktura ledovcové vody je shodná se strukturou protoplazmy buněk člověka. Díky tomu jsou aktivní složky produktu velmi dobře přijímány pokožkou na buněčné úrovni.

 

 

Extrémní hydratace vaší pleti! Pleťový krém-gel „Aquaterapie“ obsahuje:

- alpskou vodu z ledovce Argentiere

- hydratační komplex Pentavin

- hydrogel s betainem

- výtažek ze šruchy

 

Alpská voda z ledovce Argentiere, to je hlt svěžesti pro vaši pokožku! Ledovcová voda je jednou z nejčistších a nejzdravějších, prochází skutečnou filtrací. Z povrchu kůže se velmi pomalu odpařuje, a tím se v maximální možné míře vstřebává. Dodává pokožce vláhu a všechny nezbytné minerály, vytváří na jejím povrchu tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje ztrátě vlhkosti, a také zvyšuje obranyschopnost kůže vůči vnějším vlivům. Svou strukturou je podobná struktuře protoplazmy buněk člověka. Díky tomu jsou aktivní složky produktu velmi dobře přijímány pokožkou na buněčné úrovni. Při aplikaci této vody na pokožku dochází k aktivaci všech životně nezbytných procesů.

 

Hydratační komplex Pentavin vytváří na pokožce tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje narušení hydrolipidické rovnováhy a zajišťuje jednotný tón pokožky. Jedná se o komplex karboxyhydrátů, vytvořený na bázi D-glukózy rostlinného původu získané z pšeničných klíčků. Tato složka je složením identická se složením kožního pokryvu a je nepostradatelná při tvorbě silných vazeb s četnými volnými aminoskupinami lysinu nacházejícími se v keratinu. Tím je udržována rovnováha hydratace pokožky. Pentavin navíc pomáhá snížit podráždění a zarudnutí pokožky.

 

Hydrogel s betainem. Hydrogel je polymer, který má unikátní schopnost nabobtnáním absorbovat a zadržovat až dva litry destilované vody na 10 gramů, nebo přibližně 0,11 litru živného roztoku na 1 gram preparátu. Hydrogel je obohacen o betain, který zadržuje v kožních buňkách molekuly vody.

 

Výtažek ze šruchy, jak již bylo nejednou řečeno, je přírodní myorelaxans. Uvolňuje mimické svaly, čímž zabraňuje jejich přílišnému zkracování, a snižuje množství vrásek. Výtažek ze šruchy obsahuje vitamín C, který chrání buňky před nepříznivými vlivy volných radikálů a aktivuje tvorbu kolagenu, který pomáhá pokožce udržet mládí.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton