Vítejte na našich stránkách!

Krém - sérum na oční víčka a vrásky Charm Collection tianDe
Další náhledy

Krém - sérum na oční víčka a vrásky Charm Collection tianDe

1007
Rychlý popis

Charm Collection - Prémiová série pro dámy zralého věku 45+

 

Ve 45 letech jsou změny na ženském těle pozorovatelné nejen vnitřně, ale i na zevnějšku. Pokožka ztrácí svoji pružnost, zpomalují se ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,68 / 5) 542 hlasů
  • 3,68/5(542) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Charm Collection - Prémiová série pro dámy zralého věku 45+

 

Ve 45 letech jsou změny na ženském těle pozorovatelné nejen vnitřně, ale i na zevnějšku. Pokožka ztrácí svoji pružnost, zpomalují se výměnné procesy v ní, zhoršuje se její výživa. Podkožní tuková vrstva slábne a pružnost kůže se snižuje. Pokožka strádá a vadne. Zeslabuje se funkce mazových a potních žláz. Po 45 letech věku mazové žlázy produkují třikrát méně mazu než v mládí. V tomto věku je obzvláště důležité věnovat pozornost pleti a upravit svou každodenní péči o ni. Je možné, že kosmetiku, na kterou jste si zvykla, bude třeba nahradit jinou, vhodnější.

 

Novinka od TianDe – prémiová série „Charm Collection“ od TianDe je určena právě pro ženy zralého věku. Pečlivě vybrané složky pomohou vaší pleti rozvzpomenout se na mládí.

 

V sérii naleznete tři účinné produkty.

  1. Pleťový krém „Koncentrát krásy“, který pomůže vaší pleti aktivovat ochranné procesy proti stárnutí.
  2. Krém-sérum na oční víčka na vrásky pomůže spolehlivě skrýt váš věk.
  3. Pleťový krém-gel „Aquaterapie“ s ledovcovou vodou účinně hydratuje pleť jakéhokoliv typu a věku.

 

 

Krém-sérum na oční víčka na vrásky:

vaše oči neprozradí váš věk

Omládnutí: zvyšuje turgor a elasticitu pokožky očních víček, napomáhá snížení intenzity vrásek

Hydratace: podporuje optimální úroveň hydratace pleti, zamezuje otokům očních víček

Ochrana: aktivuje ochranné mechanismy pokožky proti stárnutí

 

Věk ženy jako první prozrazují vrásky okolo očí. U někoho se objevují ve věku 25 let, u někoho okolo 35 let nebo i později. Jejich objevení hodně souvisí i s mimickou aktivitou, při úsměvu se nejprve okolo očí rozbíhá drobná pavučinka a s přibývajícím věkem se tato kresba stává stále výraznější.

 

 

Vrstva epidermis je v oblasti očí velmi tenká – okolo 0,5 mm, tedy 4krát tenčí než jinde na obličeji. Kromě toho v okolí očí nejsou prakticky žádné potní a mazové žlázy ani podkožní tuk, méně je také krevních cév a svalové tkáně. Kolagenová vlákna, zajišťující elasticitu a pružnost pokožky, mají v této zóně řídkou síťovanou strukturu, proto je pokožka očních víček tak tvárná. Pokožka v okolí očí má tendenci k otékání. A nezapomínejte: oblast očí je v neustálém pohybu: oči se mračí, mhouří, mrkají, pláčou a smějí se. Výsledkem všeho toho jsou vrásky, kterých může být velmi obtížné se zbavit.

 

Novinka od TianDe, krém-sérum na oční víčka na vrásky bojuje proti stárnutí pleti na všech frontách. Zvyšuje turgor a elasticitu pokožky očních víček, napomáhá snižovat intenzitu vrásek, výtečně hydratuje. S ní můžete zapomenout na takovou nepříjemnost, jakou jsou oteklé oči. Těšte se ze svého svěžího a mladistvého vzhledu!

 

 

Krém-sérum na oční víčka na vrásky obsahuje výtažky ze:

- srdečníku

- šruchy

- rýže

+

- betain

- beta-glukan

 

Za své účinky produkt vděčí svým složkám.

 

Výtažek ze srdečníku je v medicíně a kosmetologii široce využíván. Jeho léčebné vlastnosti jsou známy po mnoho staletí, srdečník je součástí mnoha lidových receptů. Je bohatý na vitamíny C a A, obsahuje třísloviny, minerální soli a esenciální oleje. Intenzivně zjemňuje a hydratuje pokožku a hojí drobná poranění. Srdečník může být využit při dermatitidě a kožních onemocněních, má uklidňující účinky, normalizuje výměnné procesy v pokožce, snižuje její podráždění a odstraňuje svědění.

 

Výtažek ze šruchy je, jak již bylo řečeno, přírodním myorelaxansem. Uvolňuje mimické svaly a zabraňuje tím jejich přílišnému zkracování. Snižuje množství vrásek. Výtažek ze šruchy obsahuje vitamín C, který chrání buňky před nepříznivými vlivy volných radikálů a aktivuje tvorbu kolagenu, čímž pomáhá pokožce udržet mládí.

 

Výtažek z rýže dělá pokožku hladší, jemnější a hedvábnou, je vhodný pro suchou a povadlou pleť. Tato složka hydratuje, aktivuje výměnné procesy a vyhlazuje vrásky. Výtažek z rýže je plný aminokyselin i minerálů. Dodává pokožce nezbytné výživné látky a podporuje její ochrannou bariéru.

 

Betain má schopnost osmoprotekce – podporuje elektrolytickou rovnováhu v buňkách pokožky, zadržuje v nich molekuly vody a zabraňuje jim v prosakování přes buněčné membrány. Kromě toho betain zjemňuje a vyhlazuje pokožku, urychluje hojení drobných poranění.

 

Beta-glukan stimuluje procesy přirozené obnovy pokožky, zvyšuje její pevnost a elasticitu, vyhlazuje drobné vrásky.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton