Vítejte na našich stránkách!

Pleťový krém Koncentrát krásy Charm Collection tianDe
Další náhledy

Pleťový krém Koncentrát krásy Charm Collection tianDe

1051
Rychlý popis
Charm Collection - Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,51 / 5) 531 hlasů
  • 3,51/5(531) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Charm Collection - Prémiová série pro dámy zralého věku 45+

Ve 45 letech jsou změny na ženském těle pozorovatelné nejen vnitřně, ale i na zevnějšku. Pokožka ztrácí svoji pružnost, zpomalují se výměnné procesy v ní, zhoršuje se její výživa. Podkožní tuková vrstva slábne a pružnost kůže se snižuje. Pokožka strádá a vadne. Zeslabuje se funkce mazových a potních žláz. Po 45 letech věku mazové žlázy produkují třikrát méně mazu než v mládí. V tomto věku je obzvláště důležité věnovat pozornost pleti a upravit svou každodenní péči o ni. Je možné, že kosmetiku, na kterou jste si zvykla, bude třeba nahradit jinou, vhodnější.

Novinka od TianDe – prémiová série „Charm Collection“ od TianDe je určena právě pro ženy zralého věku. Pečlivě vybrané složky pomohou vaší pleti rozvzpomenout se na mládí.

V sérii naleznete tři účinné produkty.

  1. Pleťový krém „Koncentrát krásy“, který pomůže vaší pleti aktivovat ochranné procesy proti stárnutí.
  2. Krém-sérum na oční víčka na vrásky pomůže spolehlivě skrýt váš věk.
  3. Pleťový krém-gel „Aquaterapie“ s ledovcovou vodou účinně hydratuje pleť jakéhokoliv typu a věku.

Zdroj koncentrovaného mládí

Pleťový krém „Koncentrát krásy“

Anti-age účinek: pomáhá snížit intenzitu mimických a statických vrásek

Zlepšení stavu problémových zón na čele, kolem rtů; zpevňuje obličejové kontury

Ochrana a regenerace pleti oslabené v důsledku snížení turgoru

Jakým problémům s pletí čelí ženy po pětačtyřicítce? Samozřejmě jsou to vrásky. Mimické, které se u některých objevují dokonce už ve věku 25 let například při úsměvu, vrásky způsobené věkem, za něž můžeme „poděkovat“ prožitým létům. Vrásky způsobené věkem, kosmetology nazývané statické, se zpravidla objevují mezi 40 a 45 lety. Na rozdíl od mimických vrásek vznikají bez závislosti na činnosti mimických svalů.

Jejich vznik je způsoben procesy stárnutí pokožky, a to jak přirozeného v důsledku věku, tak i stárnutí v důsledku zlozvyků, působením ultrafialového záření a dalších negativních vlivů vnějšího prostředí. Při stárnutí pokožky se zpomaluje krevní oběh, snižuje se množství kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové. To vše v důsledku vede ke snížení elasticity, pokožka povadá.

Díky inovovanému složení pleťový krém „Koncentrát krásy“ pomáhá snížit hloubku a množství vrásek.

Ještě jedním problémem, se kterým se setkává většina žen po pětačtyřicítce, je ztráta pevnosti obličejových kontur. Přičemž u hubenějších žen je tento proces daleko výraznější než u plnoštíhlých – v kombinaci s hubenou postavou povadlé obličejové kontury přímo bijí do očí. Mimické svalstvo ztrácí tonus a vlivem tíhy tkání povadá. K povadání pleti navíc dochází postupně a nerovnoměrně, což napomáhá vzniku statických vrásek (gravitačních, vznikajících silou tíhy pokožky) a povadlé pleti. Jejich objevení může způsobovat také nesprávné držení, poloha při spánku a další faktory. Krém „Koncentrát krásy“ pomůže snížit hloubku a množství vrásek, navrátí obličejovým konturám původní jas a pevnost a dodá pleti pružnost.

Pleťový krém „Koncentrát krásy“ obsahuje inovativní pentapeptid,

který stimuluje syntézu kolagenu a elastinu

+

Betain z řepné šťávy

Výtažek ze šruchy

Beta-glukan

Skvalan

Vitamín PP

Vitamín E

Allantoin

Hyaluronát sodný

Za své účinky vděčí pleťový krém „Koncentrát krásy“ inovativním složkám, které jsou v něm obsaženy.

Pentapeptid je peptid s deriváty lysinu, serinu, threoninu a hexadekanolu. Na pokožku působí podobně jako kondicionér na vlasy. Stimulací fibroblastů aktivuje obnovu stavebních složek pokožky – kolagenu, elastinu, fibronektinu a mukopolysacharidů. Výsledkem je vyhlazení vrásek, zlepšení celkového stavu a vzhledu pokožky. Výsledky klinických studií prokázaly, že v důsledku působení této složky dochází k obnově tloušťky kůže, která se jinak s věkem trvale snižuje.

Betain je aminokyselina získávaná z řepné šťávy. Má schopnost podpořit elektrolytickou rovnováhu v buňkách pokožky, zadržuje v nich molekuly vody a zabraňuje v prosakování vody přes buněčné membrány. Kromě toho betain zjemňuje a vyhlazuje pokožku.

Výtažek ze šruchy je výborný přírodní myorelaxans. Uvolňuje mimické svaly a zabraňuje tím jejich přílišnému zkracování a snižuje množství vrásek. Výtažek ze šruchy obsahuje vitamín C, který chrání buňky před nepříznivými vlivy volných radikálů a aktivuje tvorbu kolagenu, čímž pomáhá pokožce udržet mládí.

Beta-glukan je látka, která stimuluje procesy přirozené obnovy pokožky, zvyšuje její pružnost a elasticitu, vyhlazuje drobné vrásky.

Skvalan je transparentní olej bez barvy a zápachu, který je dokonale kompatibilní s pokožkou. Je zdrojem přírodních mastných kyselin a jednou z nejlepších mazacích složek v produktech péče o pokožku. Používá se ke zlepšení dýchání pokožky a doplnění lipidů v jejích horních vrstvách. Zpomaluje příchod příznaků předčasného stárnutí.

Vitamín PP, jinak nazývaný také kyselina nikotinová, se účastní procesu buněčného dýchání. Bez jeho pravidelných dodávek se pokožka doslova začíná dusit. Vitamín PP snižuje hloubku vrásek a vyhlazuje pleť.

Vitamín E je jedním z nejlepších antioxidantů, udržuje pokožku mladou, zamezuje procesům objevujícím se v důsledku stárnutí.

Allantoin zjemňuje pokožku, hojí drobné ranky, napomáhá regeneraci tkání.

Hyaluronát sodný vytváří na pokožce lehkou ochrannou vrstvu, která aktivně absorbuje vzdušnou vlhkost a tím dále pokožku hydratuje. Zvyšuje turgor a elasticitu pleti.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton