Vítejte na našich stránkách!

Komplexní zubní fyto-pasta tianDe Dr.Taiga
Další náhledy

Komplexní zubní fyto-pasta tianDe Dr.Taiga

232
Rychlý popis
Komplexní zubní fyto-pasta tianDe Dr. Taiga

Síla přírody pro Vaše pevné zuby!

Víte, že pevné a zdravé zuby jsou vizitkou úspěšného člověka? Pokud má Váš chrup daleko k dokonalosti, je načase zajít k zubaři. Pro prevenci problémů v ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,59 / 5) 2474 hlasů
  • 3,59/5(2474) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Komplexní zubní fyto-pasta tianDe Dr. Taiga

Síla přírody pro Vaše pevné zuby!

Víte, že pevné a zdravé zuby jsou vizitkou úspěšného člověka? Pokud má Váš chrup daleko k dokonalosti, je načase zajít k zubaři. Pro prevenci problémů v dutině ústní Vám opravdu dokonale poslouží komplexní fytopasta Dr. Taiga.

Pasta Dr. Taiga od tianDe je na bázi přírodního kaolinu a výtažků z rostlin rostoucích v tajze. Pomůže tak vašim zubům zůstat pevnými a zdravými, zároveň umožní vyřešit problémy s dásněmi.

- Předchází problémům s dásněmi a výskytu zubního kazu,
- zpevňuje zubní sklovinu, zlepšuje tonus dásní,
- dodává svěží dech.

PŘÍPRAVEK NEOBSAHUJE FLUOR, PARABENY, SLS, PARFEMACI ANI SYNTETICKÁ BARVIVA. Obsahuje pouze přírodní tenzidy (povrchově aktivní látky), které působí na zubní sklovinu maximálně šetrně. Příjemnou přírodní vůni dodávají přírodní oleje a výtažky, nikoli chemické vonné látky.

Přípravek je součástí řady Dr. Taiga. V tajze je možné najít vskutku unikátní rostliny, které mají velkou hojivou sílu. Vybrali jsme ty nejlepší z nich a vytvořili řadu přípravků pro ústní dutinu, které budou pečovat o váš sněhobílý úsměv a zdraví dásní.

Chcete-li nakupovat výrobky tianDe se svojí zákaznickou kartičkou o více, jak 30% levněji, neváhejte nám napsat. Zákaznická kartička tianDe je vyřízena "ihned" a zdarma :)

Výrobek naleznete v eshopu zde:   Komplexní zubní fyto-pasta tianDe Dr. Taiga

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton