Vítejte na našich stránkách!

Dětský balzám na rty Bubble Gum tianDe
Další náhledy

Dětský balzám na rty Bubble Gum tianDe

109
Rychlý popis
Dětský balzám na rty Bubble Gum tianDe

Pokožka dětských rtů je jemná, citlivá a zranitelná ve srovnání s pokožkou dospělých. Nemá tak silnou tukovou vrstvu a daleko jednodušeji může dojít k jejímu poškození. Proto vyžaduje zvláštní ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,67 / 5) 751 hlasů
  • 3,67/5(751) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Dětský balzám na rty Bubble Gum tianDe

Pokožka dětských rtů je jemná, citlivá a zranitelná ve srovnání s pokožkou dospělých. Nemá tak silnou tukovou vrstvu a daleko jednodušeji může dojít k jejímu poškození. Proto vyžaduje zvláštní péči.
Děti potřebují speciální dětské produkty, které budou co nejpřírodnější a nejbezpečnější. Dětský balzám na rty „Bubble gum“ je přesně takový. Je to univerzální produkt vhodný pro kluky i pro holky. Díky skvělému složení balzám výborně zjemňuje, vyživuje a hydratuje pokožku rtů, chrání ji proti větru, slunci, mrazu a jiným negativním vlivům vnějšího prostředí. Vaše dítě již více nepocítí nepříjemný pocit způsobený popraskanými a loupajícími se rty, nebo nepříjemný štiplavý pocit na nich. A bude si moci užívat nerušených vycházek.Chcete-li nakupovat výrobky tianDe se svojí zákaznickou kartičkou o více, jak 30% levněji, neváhejte nám napsat. Zákaznická kartička tianDe je vyřízena "ihned" a zdarma :)

Výrobek naleznete v eshopu zde:   Dětský balzám na rty tianDe

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton