Vítejte na našich stránkách!

Jemný šampon Sport Style tianDe
Další náhledy

Jemný šampon Sport Style tianDe

117
Rychlý popis
Jemný šampon Sport od tianDe

Sport se stal nedílnou součástí života mnoha lidí. V dnešní době je módní být fit. Vysportované tělo je jedním z ukazatelů úspěchu, silné vůle a odhodlání. V TianDe jsme vždy trendy, a proto jsme vyvinuli sérii ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,77 / 5) 664 hlasů
  • 3,77/5(664) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Jemný šampon Sport od tianDe

Sport se stal nedílnou součástí života mnoha lidí. V dnešní době je módní být fit. Vysportované tělo je jedním z ukazatelů úspěchu, silné vůle a odhodlání. V TianDe jsme vždy trendy, a proto jsme vyvinuli sérii produktů Sport Style v rámci již oblíbené řady výrobků pro péči o tělo a vlasy My Family Care ... speciálně pro ty, kteří si se sportem tykají. Pro rodiny, jejichž FAMILY LOOK je sportovní. Přidejte ke svému sportovnímu programu produkty péče o pleť s energickou vůní citrusů a změňte tak běžné cvičení na slavnost!

Snad všichni odhodlaní fanoušci sportu, obzvláště ženy, znají znepokojivé průvodní jevy, jako jsou křehké a zamotané vlasy, které se nijak nechtějí podvolit tvaru účesu. Vlasy musíte umýt po každém tréninku, což je ještě více vysušuje.

Měkký šampon Sport Style je ideální pro ty, kteří pravidelně sportují. Rychle uvede do pořádku vlasy po halovém tréninku i bazénu. Po umytí vlasů šamponem Sport Style vaše vlasy získají lesk a hladkost. Vytvořit z nich pečlivý účes bude mnohem jednodušší.

Šampon obsahuje vitamínový komplex E + B5, který pomáhá vlasy regenerovat. Stačí ho velmi malé množství a jeho příznivá cena vás příjemně překvapí.

POUŽITÍ:
Naneste na vlhké vlasy, promasírujte a omyjte.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton