Vítejte na našich stránkách!

Denní krém Sensation - Senzace tianDe
Další náhledy

Denní krém Sensation - Senzace tianDe

210
Rychlý popis

Denní krém na obličej Sensation tianDe

Náš denní krém Sensation - "Senzace" tianDe, je skvělý POVRCHOVÝ ultra-lifting.

..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,69 / 5) 741 hlasů
  • 3,69/5(741) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Denní krém na obličej Sensation tianDe

Náš denní krém Sensation - "Senzace" tianDe, je skvělý POVRCHOVÝ ultra-lifting.

Přípravek „2 v 1“: lehký denní krém + podkladová báze pod make-up

Chcete vypadat super na mimořádné události či se chcete každý den kochat svým skvělým odrazem v zrcadle? V obou případech se vaším skvělým a oblíbeným společníkem stane denní krém na obličej „Senzace“ od TianDe! Tento produkt se nadlouho zabydlí na vašem nočním stolku. Je to naprosto skvělá podkladová báze pod make-up i lehký denní krém na obličej.

 

Denní krém Sensation - "Senzace od tianDe" - je určen speciálně pro vás, pokud máte normální nebo mastící se pleť. Suchá pleť vyžaduje před nanesením ještě navíc dodatečnou hydrataci. Pro dosažení nejlepšího výsledku nanášejte krém pod Vámi oblíbený tonální krém nebo pudr od TianDe. Vrásky se vyhladí a pleť bude zářivější.

 

Chcete vyhladit vrásky? Použijte Sensation, což je vlastně úžasná "žehlička" pro Vaši pleť.

- Viditelný liftingový efekt

- znatelné vyhlazení vrásek

- dokonalý make-up

 

Naneste na obličej, popřípadě další části těla vyžadující korekci.

 

Použití Senzace je snadné a příjemné, viditelný účinek přitom přichází okamžitě. Povrchový ultra-lifting vyhladí drobné vrásky a eliminuje viditelnost těch velkých. Díky aktivním složkám ve složení tohoto přípravku krém působí na povrch pleti a pomáhá jí vypadat lépe.

 

Ujasněme si, co znamená lifting. Slovo LIFTING se poslední dobou neustále "omílá" na televizních obrazovkách, ale je potřeba vědět, co si pod tím slovem představit. Lifting bývá hloubkový a povrchový. Povrchový lifting (je to přímo náš případ) vytváří na povrchu obličeje velmi tenký film, který vypíná Vaši pokožku a „podporuje“ její oválný tvar. Výsledkem používání krému „Senzace“ je velmi rychlý a viditelný účinek. Při jeho pravidelném používání bude vaše pleť zaručeně vypadat mnohem lépe.

 

Denní krém Sensation můžete nanášet nejen na obličej, ale i na další části Vašeho těla vyžadující korekci. Plánujete si obléci skvělé večerní šaty s hlubokým výstřihem? Určitě naneste krém „Senzace“ na oblast krku a dekoltu.

 

Krém Senzace tianDe působí ve dvou směrech – vizuálně redukuje malé vrásky a hydratuje pleť, chrání ji před ztrátou vlhkosti. Na Senzaci se krásně nanáší make-up. Tonální krém Vám již nebude ucpávat póry ani vytvářet vějířky, rozprostře se rovnoměrně jako tenký závoj.

 

SLOŽKY:

Peptidový komplex MATRIXYL® 3000
přispívá k procesu regenerace a restrukturalizace pleti

 

Beta glukan – zesiluje syntézu elastinu a kolagenu, pomáhá při hojení poranění, vyhlazuje drobné vrásky

Hydrolyzované hedvábí – vyhlazuje pleť a vytváří ochranný film

 

Hyaluronát sodný – pomáhá hydratovat pokožku a omlazuje

 

Extrakt z portuláku – má protizánětlivé účinky, eliminuje zarudnutí

 

 

Aktivní složky krému Sensation fungují synergicky – ideálně se doplňují a zesilují jednotlivé účinky při vzájemném působení.

 

Peptidový komplex MATRIXYL® 3000 obsahuje takzvané matrikiny – molekuly, které mohou zahájit proces regenerace a restrukturalizace pleti. Díky obsahu matrikinů se aktivuje výroba makromolekul mezibuněčného matrixu (angl. extracellular matrix). V důsledku takového mechanismu působení je možné dosáhnout efektu omlazení. Matrikiny mohou působit na geny, které odpovídají za regeneraci pleti.

Beta glukan je polysacharidem podporujícím obranyschopnost organismu, který se získává z ovsa nebo droždí. Je schopen stimulovat makrofágy – buňky, které se aktivně podílejí při hojení poranění. Zesiluje syntézu elastinu a kolagenu, přispívá k viditelnému vyhlazení drobných vrásek. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost pleti, udržuje mládí.

 

Hydrolyzované hedvábí – povrchově aktivní složka, která na pokožce vytváří lehoučký film, vyhlazuje ji a znatelně zlepšuje její vzhled. Přírodní hedvábí se vyrábí z nití kokonů bource morušového. Podivuhodný fakt: v minulosti bylo hedvábí dražší než zlato a tajemství jeho výroby mělo cenu života.

 

Pravé hedvábí se téměř ze 100 % skládá z vláknitých proteinů a obsahuje velmi cenné aminokyseliny. Fibroin, bílkovina tvořící chemickou podstatu vlákna přírodního hedvábí, je velmi bohatým zdrojem glycinu, který může pronikat hluboko do tkání, intenzivně hydratovat pokožku a stimulovat regenerační procesy buněk.

 

Navíc proteiny hedvábí mohou umocňovat pozitivní působení dalších kosmetických složek anti-age kosmetiky.

 

Hyaluronát sodný je v průběhu posledních desetiletí zřejmě nejdiskutovanější kosmetickou složkou. Proč se o něm tolik mluví? Jde o to, že má schopnost vázat a zadržovat vodu. Je známo, že jedna molekula hyaluronátu sodného váže 500 molekul vody. To znamená, že má takzvaný „pampers efekt“ – schopnost udržovat vlhkost v pokožce.

 

Extrakt z portuláku působí jako silný protizánětlivý a omlazující prvek, má zklidňující a mírný antimikrobiální účinek.

 

Krém má velmi praktický obal!

- pohodlný uzávěr: krém nevyteče v kabelce ani kosmetické taštičce

- vakuové balení: ochrana před průnikem bakterií

- kompaktní velikost: šetrnost a pohodlí při cestování

 

Tvar krému „Senzace“ umožňuje, abyste ho měli vždy po ruce, ať se vydáte kamkoli. Díky pohodlnému šroubovacímu uzávěru vám nevyteče. Krém je rozdělen do kompaktních vakuových pytlíků o objemu 10 ml, což umožňuje ušetřit místo v kosmetické taštičce a využít krém až do poslední kapky.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton