Vítejte na našich stránkách!

Tělový krém TEKUTÁ NÁPLAST TianDe - pro Váš sebejistý pohyb - TianDe
Další náhledy

Tělový krém TEKUTÁ NÁPLAST TianDe - pro Váš sebejistý pohyb - TianDe

322
Rychlý popis
Tělový krém TEKUTÁ NÁPLAST TianDe - pro Váš sebejistý pohyb

Celý náš život se skládá z hodně protikladů. Občas se začínáme věnovat sportu, zkoušíme chodit běhat, kupujeme si permanentky do fitka, ale někdy zase ve dne i v noci sedíme u ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,75 / 5) 1189 hlasů
  • 3,75/5(1189) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Tělový krém TEKUTÁ NÁPLAST TianDe - pro Váš sebejistý pohyb

Celý náš život se skládá z hodně protikladů. Občas se začínáme věnovat sportu, zkoušíme chodit běhat, kupujeme si permanentky do fitka, ale někdy zase ve dne i v noci sedíme u počítače. A to se vše odráží na kloubech. Vždyť právě naše klouby nám pomáhají vykonávat veškeré pohyby.

Tělový krém TianDe Tekutá náplast se ideálně hodí jak pro milovníky aktivních sportů a tréninků, tak i pro ty, kdo před posilovnou dává přednost sportu s názvem "gaučing" (nebo je nucen mít sedavý životní styl kvůli své práci).

Díky obsahu aktivních složek má silný zahřívací účinek.

Při sedavém způsobu života je pro nás nutnost a nezbytnost „rozproudit krev“ v organismu. To nám v plné míře umožní zahřívací účinek krému, který zlepšuje přísun krve ke kloubům.

Ať vám každý pohyb přináší radost!

POUŽITÍ:
Nanášejte na vaše tělo lehkými masážními pohyby před tréninkem nebo při pocitu diskomfortu v oblasti kloubů. Tyto přípravky není správné jen "namazat", ale "vmasírovat" do pokožky, aby účinek byl správný.

Kód: 34413 , Váha: 125 g

V případě zájmu o nákupy za VIP ceny nás neváhejte kontaktovat :) Zákaznická kartička do pěti minut zdarma a můžete objednávat se slevou ;)

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton