Vítejte na našich stránkách!

Stylingový sprej na vlasy s Aloe Objem a pružnost TianDe
Další náhledy

Stylingový sprej na vlasy s Aloe Objem a pružnost TianDe

298
Rychlý popis
Stylingový sprej s aloe od TianDe: Tajemství ideálního účesu

Objem a pružnost pod kontrolou

- Přirozená fixace účesu

- Úžasný objem bez zatížení vlasů

- Tvorba pramenů, loken

- Antistatická péče

Péče o vlasy ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,74 / 5) 884 hlasů
  • 3,74/5(884) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Stylingový sprej s aloe od TianDe: Tajemství ideálního účesu

Objem a pružnost pod kontrolou

- Přirozená fixace účesu

- Úžasný objem bez zatížení vlasů

- Tvorba pramenů, loken

- Antistatická péče

Péče o vlasy a zároveň jejich ideální úprava? Nyní je to možné díky novému stylingovému spreji s aloe “Objem a pružnost” od  TianDe! Můžeš zafixovat účes, dodat vlasům objem bez zatížení, vyčlenit prameny vlasů a vytvarovat lokny – experimentuj, dopřej si změnu každý den! Zapomeň na fixační přípravky, které vlasům škodí, s novým sprejem od TianDe budou mít tvoje lokny ideální vzhled a přitom zůstanou zdravé. Aktivní složky aloe a В5 se spolehlivě postarají o tvoje vlasy.


Jak chceš dneska vypadat?  Chceš mít třeba veselé prstýnky vlasů? Není nic jednoduššího! Vytvaruj si kadeře svým obvyklým způsobem – natoč vlasy na natáčky nebo kulmu a pak zafixuj pomocí spreje od TianDe.


Dáváš přednost přirozenému vzhledu, ale chceš, aby vlasy vypadaly upraveně jako u modelek z obálek módních časopisů? Umyj si vlasy, lehce je vysuš ručníkem, aplikuj sprej s aloe a nakonec je vysuš fénem. Lokny budou mít zdravý vzhled a budou se krásně lesknout.


Trápí tě nedostatečný objem? Věř tomu, že to pro tebe již nebude žádný problém. Umyj si hlavu, vysuš vlasy ručníkem a aplikuj sprej od TianDe do oblasti kořínků vlasů. Potom začni vlasy vysoušet a během vysoušení nadzvedávej hřebenem prameny vlasů od kořínků směrem nahoru. Tím dosáhneš přirozeného objemu bez zbytečného zatížení!


Nevíš si rady se statickou elektřinou? Vlasy se ti „zježí“ za jakéhokoliv počasí a nedají se zkotit? Aplikuj sprej s aloe od TianDe na suché vlasy v závěrečné fázi úpravy účesu a zapomeň na svoje trápení. Od této chvíle bude ležet vlásek vedle vlásku a lokny budou vypadat báječně.„Zelená“ péče o vlasy!

Sprej „Objem a pružnost“ obsahuje:

aloe:                                                                                                    provitamín В5:

- obnovuje strukturu vlasů                                                                       - zjemňuje vlasy

- dodává lesk a hladkost                                                                          - chrání vlasy před poškozením

- usnadňuje rozčesávání                                                                          - dodává pružnost a elasticitu


Do receptury nového spreje na vlasy od TianDe jsme zařadili aloe a provitamín B5, a to proto, abys měla dokonale upravené vlasy a zároveň dopřála vlasům šetrnou péči.


Aloe je obdivuhodná rostlina, o jejíchž vlastnostech lze vyprávět legendy. Poprvé je aloe zmiňována v rukopisech starověkých Sumerů – na hliněných tabulkách jsou zapsány informace o jejích léčivých vlastnostech. Obdivuhodná je také životaschopnost této rostliny.  Aloe může žít zcela bez vody až 7 let, a přitom dále tvoří výhony. V lékařství a kosmetice se užívá od pradávna.  Má úžasně široké spektrum účinků – aktivně působí proti bakteriím, odstraňuje podráždění, hydratuje, ozdravuje organismus, posiluje imunitu… Užitečné vlastnosti lze vypočítávat velmi dlouho. Aloe je bohatá na minerály, vitamíny, stopové prvky a enzymy. Tato rostlina obsahuje prakticky celou řadu aminokyselin, včetně esenciálních, dále biologicky aktivní látky, mono- a polysacharidy, látky se znecitlivujícím účinkem, silice. Aloe se bude tvým vlasům zcela jistě líbit!


Aloe má blahodárný účinek na pokožku hlavy, pomáhá při problémech s lupy, vypadáváním vlasů, plešatěním.  Rostlina aktivuje a vyživuje vlasové folikuly, léčí roztřepené konečky. Vlasy zhoustnou, zesílí a budou se lesknout. S potěšením je budeš rozčesávat! Už žádné zplstnatělé chomáče a uzlíky, jenom zdravá a hladká hříva krásných vlasů!


Sprej na vlasy obsahuje ještě další významnou složku - provitamín В5 neboli panthenol. Tato látka obaluje každý vlas jemným ochranným filmem, přičemž jej nezatěžuje. Vlasy tak chrání před ultrafialovými paprsky, vysokou teplotou a dalšími nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Vlasy jsou lehké, hladké, svěží, poslušné. Dají se snadno a pohodlně upravovat. Příjemným bonusem účinků panthenolu je zesílení vlasu až o 10 %, vlasy v loknách pak nabývají na hustotě a objemu. Provitamín В5 proniká do vnitřní struktury každého vlasu a napravuje všechna stávající poškození, „zatavuje“ roztřepené konečky. Lokny vlasů vypadají upraveně, jsou hladké, přestanou trčet na všechny strany a nabývají úžasného lesku.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton