Vítejte na našich stránkách!

Fluid na vlasy s arganovým olejem TianDe
Další náhledy

Fluid na vlasy s arganovým olejem TianDe

879
Rychlý popis
Fluid na vlasy s arganovým olejem TianDe - pro dosažení maximálního lesku!

Fluid na vlasy s arganovým olejem TianDe v sobě spojuje nasycenost a lehkost, vlasy vyživuje do hloubky a přitom je nezatěžuje. Olej se rychle vstřebává, aniž ..
Celý popis
OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,92 / 5) 492 hlasů
  • 3,92/5(492) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Fluid na vlasy s arganovým olejem TianDe - pro dosažení maximálního lesku!

Fluid na vlasy s arganovým olejem TianDe v sobě spojuje nasycenost a lehkost, vlasy vyživuje do hloubky a přitom je nezatěžuje. Olej se rychle vstřebává, aniž zanechává stopy, a zároveň vyplňuje mikroskopická poškození vlasového stvolu.

Je to přípravek 4 v 1. Obnovuje poškozené vlasy, zaceluje roztřepené konečky; chrání vlasy před negativními vlivy vnějšího prostředí, obnovuje ochrannou vrstvu vlasů; pečuje o vlasy tím, že je vyživuje do hloubky a hydratuje; usnadňuje ondulaci, ukázňuje nepoddajné prameny a na kučeravých vlasech vytváří pravidelné lokny.

POUŽITÍ:
Rozetřete v dlaních pár kapek přípravku, rovnoměrně naneste na celou délku vlasů nebo na konečky. Lze nanášet jak na vlhké, tak i na suché vlasy. Prostředek není třeba smývat. Používejte 1-2 krát týdně.

Kód: 20140 , Objem: 100 ml

Recenze k produktu

Tak já se rozmýšlela, zda koupit či ne :) Nakonec jsem neodolala a rozhodně nelituju. Nádherně se vtírá do vlasů, je jemný a zkoušela jsem jak na suché, tak na mokré vlasy! Nejvíc mi vyhovuje, když si ho vetřu do napůl suchých vlasů a pak je nechám doschnout. Řekla bych, že mám i větší objem. Za mě TOP !!!

Nejoblíbenější výrobky TianDe