Hlavní stránka

Vítejte na našich stránkách!

Voplupta+ pro ženy TianDe

Další náhledy

Voplupta+ pro ženy TianDe

273

Rychlý popis

Volupta +pro ženy, v balení 2ks á 5g

Základem působení gelu je aminokyselina L-arginin. Ve Volupta+ od TianDe je tento prvek poprvé zastoupen v tak vysoké koncentraci. L-arginin spouští v těle proces produkce oxidu dusnatého (NO), ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,7 / 5) 69 hlasů
  • 3,7/5(69) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Volupta +pro ženy, v balení 2ks á 5g

Základem působení gelu je aminokyselina L-arginin. Ve Volupta+ od TianDe je tento prvek poprvé zastoupen v tak vysoké koncentraci. L-arginin spouští v těle proces produkce oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy a zajišťuje tak mohutný příliv krve do pohlavních orgánů. Pravidelné působení L-argininu přispívá ke zlepšení krevního oběhu v pánevních orgánech, zvyšuje tonus intimních svalů, má příznivý vliv na organismus.

Mentol ve složení přípravku zvyšuje absorpci argininu a také stimuluje nervová zakončení a přispívá k intenzivnější vaginální sekreci.

Charakteristickým rysem gelu Volupta+ od TianDe je přítomnost kyseliny mléčné, která pečuje o intimní mikroflóru sliznice a udržuje normální hladinu pH. Formule přípravku je také doplněna o panthenol a alantoin, které hydratují, zjemňují sliznici a zabraňují vzniku podráždění.

POUŽITÍ:
Naneste hrášek gelu (asi 1 gram) na klitoris asi 5 - 10 minut před pohlavním stykem.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Podobné produkty

Nejoblíbenější výrobky TianDe