Vítejte na našich stránkách!

Pohankovo – amarantová kaše s houbami šiitake
Další náhledy

Pohankovo – amarantová kaše s houbami šiitake

52
Rychlý popis

Pohankovo – amarantová kaše s houbami šiitake


 

Nejlepší start do nového dne, ale i super jídlo místo oběda nebo svačinky, který dodá tělu potřebnou energii.

Tato kaše od TianDe se nemusí vařit, jen ..
Celý popis

OR
Hodnotit výrobek : (teď 3,8 / 5) 356 hlasů
  • 3,8/5(356) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detaily

Pohankovo – amarantová kaše s houbami šiitake


 

Nejlepší start do nového dne, ale i super jídlo místo oběda nebo svačinky, který dodá tělu potřebnou energii.

Tato kaše od TianDe se nemusí vařit, jen se zalije horkou vodou. Navíc má positivní účinky na trávicí systém, zpomaluje stárnutí, positivně ovlivňuje vnitřní orgány, posiluje imunitu a odstraňuje z těla škodliviny.

Kaše obsahuje celulózu, amarant, pohankové vločky, houby šiitake atd…

Použití: Zalijte 75 – 80 ml horké vody, zamíchejte a nechte 2 až 3 minuty odstát.

 

Tento produkt zakoupíte na eshop tianDe přímo zde: Pohankovo - amarantová kaše s houbami wiitake tianDe

 

Aktivní složky

Česnek

Česnek je známý a oblíbený po celém světě. Jeho bohatou, výraznou chuť si člověk s ničím jiným nesplete. Česnek je vítaným hostem v mnoha pokrmech, dodává jim specifickou chuť a vůni. Navíc má nespočet pozitivních účinků na zdraví. Léčivé schopnosti česneku jsou dány jeho bohatým složením - najdete v něm okolo 400 různých látek a sloučenin. Říká se mu přírodní antibiotikum nebo bojovník proti virům a je to také známý prostředek pro prevenci proti ateroskleróze v raném stádiu onemocnění.

Amarant

Šampion ve světe rostlin, co se týká obsahu vysoce kvalitních bílkovin. Obsahuje vzácné a pro lidský organismus životně důležité složky: lizin (nenahraditelnou aminokyselinu), vzácný amarantový olej, skvalen, pektiny, vitamíny a minerální soli. Amarant je vynikající antioxidant, který chrání pleťové buňky před předčasným stárnutím, napomáhá prevenci různých onemocnění a je zdrojem energie.

Pohankové vločky

Jedná se o zrna pohanky, nasekaná na nejjemnější plátky, která vykazují všechny vlastnosti nezpracované obilniny. Pohanková kaše obsahuje velké množství vitamínu PP, E a také skupiny B. Pravidelná konzumace pohankové kaše napomáhá zlepšit celkový stav organismu, posílit nehty a vlasy a vyrovnat barvu pleti.

Houby šiitake

Na Východě považují houby šiitake za symbol dlouhověkosti. Dokážou snížit hladinu cholesterolu v krvi a napomáhají posilovat imunitu. Podle čínského lékařství tyto užitečné houby prodlužují život.

Lecitin

Lecitin je hlavní stavební složkou všech buněčných membrán, podporuje správné fungování orgánů a podílí se na regeneraci buněk. Také zabezpečuje správné fungování nervové soustavy a mozku. Patří k silným antioxidantům, zabraňuje tvorbě toxických sloučenin v orgánech.

Cibule kuchyňská

Obsahuje všechny základní vitamíny, které jsou dodnes vědecky prokázané. Působí baktericidními účinky. Pravidelná konzumace cibule pomůže upravit peristaltiku střev a zmírnit dysbakteriózu.

Nové koření

Obsahuje éterické oleje, které dodávají energii, vitalitu a sílu. Nové koření má antiseptické vlastnosti a právě díky nim chrání organismus před průnikem patogenních mikroorganismů.

Recenze k produktu

Produkt zatím nemá žádné recenze. Buďte první!

Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton