Vítejte na našich stránkách!

Menopauza - jak ji zvládat pomocí tianDe

2019-09-17
MENOPAUZA? Jako holky, fakt nemusí být nepříjemná. Věřte mi...

Návaly, nespavost i deprese, nechuť k sexu, nabírání na váze, padání vlasů, zánět dásní, inkontinence - tak přesně to, i když ještě mnohem více, může potkat ženu, když prochází novou životní fází, kterou je menopauza.

Menopauza je přirozený stav v životě žen. Dochází k útlumu funkce vaječníků - snižuje se tvorba hormonů estrogenu a progesteronu. Ustává menstruační cyklus a žena již není plodná (není schopna otěhotnět přirozenou cestou, i když jsou na světě případy umělého oplodnění).


S nástupem menopauzy může být spojena celá řada potíží jako je bušení srdce, noční pocení, návaly horka, nespavost a jiné poruchy spánku, nervozita a podrážděnost, špatné libido, únava a ospalost, popř. i deprese. Takovéto stavy se objevují zpravidla šestým a sedmým rokem před poslední menstruací.

Menopauza určitě není nemoc, je to nová životní fáze. Holky, berte to sportovně, ale ze srandy můžu říct, že to je nová životní fáze, jako byla třeba puberta. :)

Přesto jsou ženám často předepisovány léky a někdy tělo stejně neposlouchá. Přitom stačí jen přemýšlet o rovnováze a pochopit, co se to vlastně v této životní fázi děje. My víme, že to tak být nemusí. Nemusíte přibírat na váze, nemusíte mít deprese, nemusí vám padat vlasy. Každopádně, pokud je Vaše menopauza opravdu nesnesitelná, základní věc je vyhledat lékaře, to bez debat.

Můžete však opravdu vyzkoušet naše vložky, bylinný čaj a vitaminové doplňky, které mohou zmírnit Vaši menopauzu. Naše klientky nám posílají děkovné reference, že jim naše produkty změnily život.

Na období menopauzy pro vás máme připravené:

- Bylinné vložky - obsahující 38 bylinek
- Bylinný čaj pro ženy
- Různé vitamínové doplňky
- Vlasovou kosmetiku zastavující padání vlasů
- Energetické tělové soli do koupele nebo sprchy - které rozproudí lymfatický systém

Vše dle receptů tradiční čínské, tibetské a altajské medicíny, zpracované moderními technologiemi.

Opravdu mohu doporučit. Každá žena je samozřejmě jiná, ale co mohu říct s jistotou, tak u tianDe si rozhodně vyberete. Věřím, že vaše menopauza bude bez napětí a někdy zbytečného trápení.Chcete-li nakupovat tianDe s více, jak 30% slevou, není nic snažšího :) Kontaktujte nás nebo mrkněte na stránku SLEVA TianDe.

Kontakt na nás v případě dotazů - www.tianDe.info
email: tianDe.info@centrum.cz
Facebook: Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu
Telefon: 775 966 595

Napište nebo zavolejte, rádi se Vám budeme věnovat :) Když písnete na Facebook, je to nejrychlejší cesta, jak se s námi spojit :)

Za tým tianDe info přeje pěkný den Jana :)


Nejoblíbenější výrobky TianDe

slaviton